Środa 02.10.2019 19:00

Sylwia z "Love Island" WYSTĄPIŁA W TELEDYSKU… Sary Boruc! Zatańczyła u boku WAG i jej siostry

Love Island. Wyspa miłości Sylwia z Love Island Sara Boruc

Sylwia z "Love Island" WYSTĄPIŁA W TELEDYSKU& Sary Boruc! Zatańczyła u boku WAG i jej siostry

W jesiennej ramówce Polsat zdecydował się wyemitować popularny w Wielkiej Brytanii format Love Island. Wyspa Miłości. Choć reality show swoją formułą przypomina nieco Big Brothera, uczestnikami są atrakcyjni single, którzy dla znalezienia miłości są w stanie zrobić bardzo wiele. Z odcinka na odcinek program cieszy się coraz większym zainteresowaniem widzów, a w hiszpańskiej willi robi się coraz ciekawiej.

Zobacz: "Love Island": Marietta i Franek ZROBILI TO na oczach współlokatorów! "Noga w górze. KOŁDRA LATAŁA"

Na początku emisji informowaliśmy o tym, że wyeliminowany już uczestnik, Dominik, ma na swoim koncie epizod "aktorski". Udało nam się wówczas dotrzeć do informacji na temat tego, że mężczyzna był "gwiazdą" wysublimowanej produkcji dla dorosłych.

Zobacz: Uczestnik "Love Island" jest aktorem filmów dla dorosłych? Zagrał w WYSUBLIMOWANEJ PRODUKCJI "Ze spermą jej do twarzy"

Okazuje się, że doświadczenia przed kamerami nabierała także Sylwia. 27-latka od początku nie ukrywała, że jej pasją jest taniec. Uczestniczka Love Island specjalizuje się w tańcach towarzyskich i od dziecka występuje w pokazach oraz mistrzostwach.

Nie pochwaliła się jednak tym, że wystąpiła w teledysku znanej celebrytki. Taneczne popisy Sylwii można zobaczyć w klipie… Sary Boruc. Na zamieszczonym w serwisie Youtube filmiku do utworu Juice możemy podziwiać uczestniczkę show. Ubrana w legginsy i krótki top Sylwia wygina się wraz z dwiema innymi tancerkami, a nawet "uczy" tanecznych kroków WAG i jej młodszą siostrę.

Co jak co, ale nie można jej odmówić gibkości. Myślicie, że żona Artura Boruca ogląda Love Island i kibicuje Sylwii w znalezieniu miłości?

fot. Youtubefot. Youtubefot. Youtube
fot. Youtube
fot. Youtubefot. Youtube

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (113)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 113
Odpowiedz
94 23
zgłoś
Gość 02.10.2019 19:03
Wszystko ustawione, pamiętajcie.
Odpowiedz
7 3
zgłoś
gość 02.10.2019 19:03
ojojoj
Odpowiedz
60 22
zgłoś
Gość 02.10.2019 19:03
Cyce jak donice ;)
Odpowiedz
196 12
zgłoś
Gość 02.10.2019 19:04
Omg przecież tylko tam tańczy.. to nie oznaczy odrazu ze jest jej koleżanka. Po prostu została wynajęta do teledysku i tyle
Odpowiedz
13 5
zgłoś
Gość 02.10.2019 19:04
Czy Sara na zdjęciu puszcza oczko, czy tez to oczko jej klapło? Wie ktoś?
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 113