Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kinga Rusin zaniepokojona losem Anji Rubik: "Jeżeli ta ustawa przejdzie, dostaniesz trzy lata więzienia!"

500
Podziel się:

Poruszona dziennikarka skomentowała ostatnie doniesienia dotyczące nowego projektu ustawy.

Kinga Rusin zaniepokojona losem Anji Rubik: "Jeżeli ta ustawa przejdzie, dostaniesz trzy lata więzienia!"

Choć przez większość życia Anję Rubik kojarzono jako topową modelkę, podbijającą największe pokazy modowe na świecie, ostatnio coraz częściej słyszy się o jej zaangażowaniu w tematy społeczne. 36-latka wspierała już strajk nauczycieli, Czarny Protest, a ostatnio również Paradę Równości.

Jakiś czas temu modelka podjęła się dość ciężkiego zadania, bowiem postanowiła poszerzać świadomość seksualną rodaków. Zainicjowała akcję #SexEdPL, w ramach której znane osoby przekonywały o konieczności rozmawiania o seksie. Na potrzeby akcji wydała także książkę.

W środę Anja po raz kolejny postanowiła zabrać głos. Tym razem za pośrednictwem instagramowego postu wyraziła swoje oburzenie ostatnim projektem rządu, który trafił do Sejmu kilka miesięcy temu. Zgodnie z nim za edukację seksualną należałoby karać… więzieniem. Za kratki mogliby trafić wszyscy, którzy edukują na temat seksualności osoby poniżej 18. roku życia, w tym i Rubik.

Modelka mogła liczyć na wsparcie grona celebrytów. Poruszony przez nią temat wyraźnie oburzył Maffashion, Natalię Siwiec, Joannę Przetakiewicz, a także Kingę Rusin. Ta ostatnia pod wpisem Anji zostawiła obszerny komentarz:

Anja, za to co zrobiłaś w normalnych warunkach dostałabyś odznaczenie państwowe - zaczyna zaangażowana zarówno w ekologię, jak i politykę dziennikarka. Jeżeli ta ustawa przejdzie, "w uznaniu zasług", dostaniesz trzy lata więzienia! Dokąd zmierzamy? - pyta zaniepokojona prowadząca Dzień dobry TVN.

Zgadzacie się z Kingą?

_

_

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(500)
Gość
3 lata temu
Wielkie przodowniczki!!!! Anka nie mieszka w pl wiec niech się nie udziela a dziennikarka bez tabletu niech zamilczy !!! To one podżegają i dzielą naród!!!
Gość
3 lata temu
Czekam na wypowiedź tych pań w sprawie kóz z warszawsmiej wyspy i wywozu szlamu z czajki w Polskę - Mazury cud natury - czyż nie tak proszę pań🤔
Gość
3 lata temu
Rusinka a warszawskie zaniedbania PO ktore zatruły Bałtyk do Skandynawi moze przeanalizujesz ze strony prawa .ludzi.ekosystemu .
Gość
3 lata temu
Edukacja zawsze była w szkołach i będzie . Można by ja oczywiście poszerzyć i nie opierać się tyle na dogmatach. Pani Rubik nie jest tutaj żadnym autorytetem, to ze miała wielu partnerów nie oznacza ze nadaje się edukowania młodych ludzi , a koleżanki które ja popierają tez takiej wiedzy nie maja , o moralności co niektórych nie wspomnę ...
Gość
3 lata temu
KINIA o ściekach milczysz... WSZYSTKO inne komentujesz ;)
Najnowsze komentarze (500)
sama
3 lata temu
anja to osoba ograniczona ktora nie wie , że jest encyklopedia zdrowia i usiłuje wmówić innym ,że są na tym samym poziomie co ona .ha , ha , czy osoba bez żadnego wykształcenia lepiej napisze na tematy związane z fizjonomią czlowieka niż lekarze .jeżeli tę ksiązkę o tej edukacji w ogóle ona pisała
gość
3 lata temu
"pisze do pani"... najpierw może naucz się pisać, droga modelko
gość
3 lata temu
czemu Rusin nie ściga chłopaka córki że nieletnią obracał ,na to wyraziła zgodę ?
gość
3 lata temu
A to prawo działa wstecz? Myślę, że Anji nic nie grozi. Osobiście doceniam ją za to co robi, za jej zaangażowanie w istotne sprawy. Dobrze, ze nie boi się być sobą i głośno mówić o tym co myśli. Wielu osobom brak tej odwagi.
gość
3 lata temu
Niech się weżmie lepiej za jakąś porządną robotę, a nie tylko chu .. w głowie
gość
3 lata temu
Kinga fajnie że stanęłaś w obronie koleżanki i słusznej sprawy
gość
3 lata temu
oby nie przeszła, trzymam kciuki za takie osoby jak Kinga i Ania
gość
3 lata temu
Rusin
gość
3 lata temu
uważam, że to jest bardzo ważny temat
gość
3 lata temu
Kinga edukuj dalej!
gość
3 lata temu
najlepsza dziennikarka w polsce -Kinga Rusin
gość
3 lata temu
fantastyczna Rusin
gość
3 lata temu
musimy wpierać się nawzajem
gość
3 lata temu
nie mogę sie nie zgodzić
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie