Czwartek 03.10.2019 18:15

Oto wszystkie epizody Klaudii El Dursi na dużym i małym ekranie. Kojarzyliście ją przed "Top Model"? (ZDJĘCIA)

Klaudia El Dursi

Nie da się ukryć, że Klaudia El Dursi jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek w historii Top Model. "Wstydliwa" krawcowa podbiła serca jurorów i - omijając etap boot campu - dostała się do programu, w którym już uchodzi za jedną z faworytek. Mimo zapewnień o swojej "cnotliwości" i braku obycia w branży, szybko wyszło na jaw, że na przestrzeni lat egzotyczna piękność wielokrotnie "flirtowała" z show biznesem.

TYLKO NA PUDELKU: Jurorzy z "Top Model" wiedzieli, kim jest "wstydliwa" modelka "Playboya"? "Jej przeszłość TOTALNIE NIE BYŁA ZASKOCZENIEM"

"Top Model". Klaudia El Dursi przeszła sporą metamorfozę. Tak "wstydliwa" modelka wyglądała 10 lat temu (ZDJĘCIA)

Oprócz pamiętnej już okładki do kolumbijskiego Playboya z 2008 roku El Dursi ma za sobą kilka epizodów na dużym i małym ekranie, które nie uszły naszej uwadze. 30-latka grała w filmie Jak się pozbyć cellulitu w reżyserii Andrzeja Saramonowicza, TVN-owskim Prosto w serce czy popularnej BrzydUli. Matka dwójki dzieci wystąpiła też w obsypanym nagrodami obrazie Chrzest z 2010 roku u boku Wojciecha Zielińskiego i Adama Woronowicza, gdzie wcieliła się w rolę żony "Grubego".

Kojarzyliście ją jeszcze przed "Top Model"?

« Poprzednie 1/8

Oto wszystkie epizody Klaudii El Dursi na dużym i małym ekranie

2Oto wszystkie epizody Klaudii El Dursi na dużym i małym ekranie