Trwa ładowanie...
Przejdź na

Kamil z "Big Brothera" walczył z Mongołami, wyciągał konia z ruchomych piasków i sam wyleczył ZŁAMANY kręgosłup

191
Podziel się

Widzowie uważają, że Kamil w swojej opowieści trochę "popłynął". Historia tak poruszająca, że jakoś aż trudno w nią uwierzyć.

Kamil z "Big Brothera" walczył z Mongołami, wyciągał konia z ruchomych piasków i sam wyleczył ZŁAMANY kręgosłup
bDmBdjeJ

Druga edycja _**Big Brothera**_ to przede wszystkim ciekawe osobowości. Przykładów daleko szukać nie trzeba. Historie Kamila Lemiszewskiego mrożą krew w żyłach. Mówi o sobie człowiek orkiestra. Nic dziwnego. Aktor, kaskader, statysta, cyrkowiec i barman (a z wykształcenia także pielęgniarz i położnik) walczył z Mongołami, wyciągał konia z ruchomych piasków i sam wyleczył ZŁAMANY kręgosłup. W dodatku barwnie opowiedział swoją historię pozostałym mieszkańcom domu Wielkiego Brata, więc można dopisać mu jeszcze gawędziarza-wodzireja.

Historia Kamila zaczyna się dość smutno. Dorastał w rodzinie alkoholików, był porywany przez rodziców, próbował popełnić samobójstwo, jednak sznurek, na którym chciał się powiesić, w porę odcięli jego rodzice. Uwaga, to nie koniec, a dopiero początek bardzo długiej i jakże poruszającej historii.

bDmBdjeL

Gdy z kumplami wyjechał nad polskie morze, napadli na niego bandyci. Wyrzucili go z jadącego pociągu, przez co prawie skręcił kark, a nawet i stracił oko. Trafił do szpitala, gdzie - jak twierdzi - lekarze chcieli mu otworzyć mózg i trochę w nim "pomajstrować". Na szczęście ta historia zakończyła się dobrze.

Później Kamil wyjechał do Mongolii, gdzie szukał swoich korzeni. Jak wspomina, tam to dopiero były przygody na granicy życia i śmierci.

Tonąłem w ruchomych piaskach z koniem, musiałem sam tego konia wyciągać, byłem zdany sam na siebie. Walczyłem z Mongołami, którzy chcieli mnie zadźgać i ukamienować.

bDmBdjeR

Myślicie, że to koniec? Nic z tych rzeczy. Kamil przez cztery doby walczył w pociągu z mężczyzną, który chciał pozbawić go życia. A walka została rozegrana na noże. Kamil przeżył, ale później złamał kręgosłup na pokazie kaskaderskim. Postanowił jednak sam o swoje zdrowie zadbać i wyzdrowiał. Jak? Zabandażował swoje ciało, był na lekach przeciwbólowych, a już kilka miesięcy później wszystko się zagoiło. Cud!

Niestety, później za sprawą parafiny dostał chemicznego zapalenia płuc.

Moje ciało nie wytrzymało tego wszystkiego, zatrzymała się akcja serca. Trafiłem do szpitala na umieralnie na kilka kolejnych miesięcy.

bDmBdjeS

Na sam koniec jednak dobra wiadomość. Kamil żyje! Choć i tak po jego historii wiele osób uważa, że do swojego bogatego CV może również dopisać - bajkopisarz.

bDmBdjeT
bDmBdjfm
KOMENTARZE
(191)
Gość
rok temu
Najważniejsze z całej tej historii było to że raka z nosa wyrwał kombinerkami.
Gość
rok temu
Zaginiony brat Maseraka! 😂
Gość
rok temu
Bliźniaczki to takie wieśniary że szok!
bDmBdjfn
Gość
rok temu
I sam konia jedna ręka powala
gość
rok temu
Niedomyty cudak wyrwany z 1968 roku.pseudohippis i przemądrzały kłamczuch.
Najnowsze komentarze (191)
...
10 miesięcy temu
wszystkie wpisy tutaj to PROSTACTWO. Wiadomo kto ogląda ten program.DNO.
Sandy
11 miesięcy temu
Pamietam czasy kiedy opowiadał tez, ze ma tętniaka mózgu.... żenująca persona
mniam
12 miesięcy temu
Kamil: niemęski facet to bab..łop z ch..jem, rzy..j tęcza, h..lizm trzeba lecz.ć , przyjdzie gorszy sort Natan NatanNatan!!Kmail o NataliN: nie bedę gadać ze s..rkulą która ma IQ ponizej dna i nie potrafi prać kaszmiru /Kamil :Dawid pękł ,hah nie wierze muszę sprawdzić czy Dawid rzeczywisce odszedł nie wierzę/ Kamil do dawida: nie dogadamy się tak musi być (prowokacja z kradzieza końmi zabawkami) sprowokował w szarpaninę Dawida aby go wyautować chciał aby Grek szarpał go za włosy i jednoczęsnie patrzył w kamerę czy to nagrywa ustawił sie do małej kamery i robił z siebiue ofiarę.Jak Dawid płakał i żegnał się do Kamil się śmiał.Po odejsciu Dawida zapanowa ła dyktatura Kamila i p..moc p..iczna
mniam
12 miesięcy temu
Kamil: wazyl kleszcz kleszczyski grek zorba mnie zawsze wkur.. rzucał się na mnie chociaż zasze bedzie słabszy ode mnie, brawo za odwagę, nie chciałem go bić .Kamil do sarah: jeste takim n..ckim d..torem , dzieci mie..zane są b..dkie a dzieci słowiańskie są najładniejsze:Sarah : jesteś r..stą/Grek: ty ch..ju piep.ony macho, jestes kr.taczem i jesteś f..szywy mówilem ci to jesteś podstawiony tutaj ukradłeś mi mięso a ja jestem głodny przez ciebie nie zjadłem śniadani ni kolacji
mniam
12 miesięcy temu
Kamil do Mateusza: zamknij m..rde i nie gadaj /Mateusz: ty zmknij m..rdę teraz jeste tu dyk..rem? Kamil : jak skończysz się o..zować weż po sobie umyj kabinę prysznicową jakims proszkiem nie chcę w nic wejść (prowokacje) wB zakazał nam uzywać brzydkich wyrazów np ty ch..ju i spojrzał na Mateusza(prowokacje) aby go upokorzyć podczas gdy twister na planszy Kamil udawał że kop..luje z tulowiem Mateusza ,ten pier..nął mu w twarz i odszedł
nli
12 miesięcy temu
Kamil do Mateusza: ty m..ndo masz b..dką łysiejaca m..dę weż sobie pszeszczep włosy syn n..komanów sch..frenik ,nie podam ci ręki . Jak ci wyp..lę chłopaczku wystarczy jeden cios ,w normalnym świeci bym ci wyp..lił
nli
12 miesięcy temu
Kamil do Ani: nie gadaj z nim (Mateuszem) on jest vch..ry psy.cznie to schizofrenik ,
nli
12 miesięcy temu
Kamil do Mateusza: jesteś g..wnem ,ć.nem , ttwoi starzy sprzedaja n..kotyki, jestes chory ps..cznie
bDmBdjff
jes
12 miesięcy temu
trzymam kciuki za Martynę i Wiktora
jes
12 miesięcy temu
Kamil ma kase i śpi na pieniądzach tak mowił .Miałem wiele mlodych chwalił się
jes
12 miesięcy temu
Wiktor wygraj to kamil ma hajs i panny
jes
12 miesięcy temu
kłamike w oczy i nie ma wstydu
jes
12 miesięcy temu
Najgorsze są osoby co kłamią w oczy i nie mają wstydu
jes
12 miesięcy temu
Kłamal w oczy
...
Następna strona
bDmBdjfH