Czwartek 03.10.2019 21:00

Młodsza o 18 lat żona miliardera świętuje 30. urodziny: gigantyczna wieża z balonów i tort z drogim butem

Tomasz Gudzowaty Melody Gudzowaty

Młodsza o 18 lat żona miliardera świętuje 30. urodziny: gigantyczna wieża z balonów i tort z drogim butem

Tomasz Gudzowaty w 2014 roku wziął ślub z młodszą o 18 lat Miss Dominikany Melody Jir Jimenez. Para pobrała się w kopalni w Wieliczce i tym samym od pięciu lat pozostaje w szczęśliwym związku małżeńskim. 

Zobacz: Syn Gudzowatego pokazał zdjęcia ze ślubu!

Chociaż Melody Gudzowaty jest żoną jednego z najbogatszych Polaków, nie zdecydowała się na porzucenie kariery. Kobieta aktywnie pracuje jako modelka i często współpracuje z Tomaszem, który zawodowo zajmuje się przecież fotografią.

Zobacz również: Syn Gudzowatego ożenił się z Miss Dominikany! (ZDJĘCIA)

Tak jak wiele jej koleżanek po fachu Melody aktywnie udziela się na Instagramie. Ostatnio modelka świętowała trzydzieste urodziny. Nie zapomniała więc pochwalić się okolicznościowymi fotografiami.

Na jej profilu pojawiły się zdjęcia, na których z uśmiechem wkracza do "klubu trzydziestek" w białej koronkowej sukni oraz kwiatowej opasce. Jak na żonę miliardera przystało, kobieta nie oszczędzała na dekoracjach. Melody, jak można sądzić po opublikowanej fotografii, gustuje w dmuchanych ozdobach. Solenizantce nie wystarczyły jednak modne ostatnio złote cyfry wypełnione helem. Kobieta w prezencie otrzymała gigantyczną balonową wieżę, która kształtem miała przypominać piętrowy tort.

Wykonanie udostępnionej fotografii musiało być nie lada wyzwaniem. Dekoracja bowiem znacznie przewyższała Melody rozmiarem. Modelka udowodniła, że nie straszna jej nawet najbardziej wymagająca sesja. W celu uzyskania odpowiednio prezentującego się ujęcia wdrapała się na krzesło.

Oprócz osobliwego tortu miliarderka otrzymała również dmuchane odpowiedniki prezentowego pudełka i kosza z kwiatami. Na szczęście Tomasz zadbał o to, by jego żona mogła zdmuchnąć świeczki na prawdziwym urodzinowym cieście. Klasyczny tort musiał być niestety znacznie mniejszych rozmiarów niż jego balonowy odpowiednik.

Na szczycie różowego lukrowanego ciasta znalazły się za to dekoracje godne prawdziwej fashionistki - czarna torebka Chanel oraz pantofelek w tym samym kolorze. Niestety na fotografii nie udało się nam dostrzec charakterystycznej dla obuwia Louboutin czerwonej podeszwy. Mamy jednak głęboką nadzieję, że cukiernik zadbał o ten szczegół. 

Zobaczcie balonową wieżę, przy której Melody Gudzowaty świętowała swoje trzydzieste urodziny. Też jesteście ciekawi, jak dekoracja zmieściła się w drzwiach? 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (293)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 293
Odpowiedz
780 44
zgłoś
Gość 03.10.2019 21:01
Gość: Wieś śpiewa i tańczy 💃🏻🕺
Hahaha dokładnie wiocha na maxa zwykła pokazowa „wrzucę na insta niech ludzie zazdroszczą”
Odpowiedz
33 9
zgłoś
gość 03.10.2019 21:02
Młodza??????
Odpowiedz
63 26
zgłoś
Gość 03.10.2019 21:02
No i fajnie! Wszystkiego Najlepszego z okazji urodzon👍
Odpowiedz
60 21
zgłoś
zuzi 03.10.2019 21:02
koszmar
Odpowiedz
15 11
zgłoś
gość 03.10.2019 21:03
Młodza????
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 293