Trwa ładowanie...
Przejdź na

Robert De Niro został oskarżony przez byłą pracownicę o MOLESTOWANIE SŁOWNE i dyskryminację kobiet

55
Podziel się:

Wcześniej to aktor oskarżył kobietę o "obijanie" się w pracy i oglądanie "Przyjaciół".

Robert De Niro został oskarżony przez byłą pracownicę o MOLESTOWANIE SŁOWNE i dyskryminację kobiet

Robert De Niro musi zmierzyć się z poważnymi oskarżeniami o molestowanie. Ale najpierw przypomnijmy w tym miejscu, że w sierpniu aktor wkroczył na wojenną ścieżkę z byłą pracownicą, którą pozwał na 6 milionów dolarów. Chase Robinson zajmowała w firmie Canal Productions, należącej do aktora, stanowisko wiceprezesa ds. produkcji oraz finansów. Zgodnie z treścią pozwu kobieta wydawała ogromne ilości firmowych pieniędzy m.in. na hotele, podróże i drogie restauracje. Co więcej, Robinson notorycznie oglądała w pracy serial Przyjaciele. Teraz prawnicy kobiety postanowili odpowiedzieć własnym pozwem. Jak donosi portal Variety, Robinson oskarżyła Roberta De Niro o mobbing i molestowanie słowne.

Robert De Niro trzyma się starych zasad. Nie akceptuje faktu, że mężczyźni powinni traktować kobiety jak równe sobie. Nie dba o to, że dyskryminacja ze względu na płeć to naruszenie prawa - brzmi fragment pozwu.

Chase Robinson twierdzi, że była rutynowo poniżana i wykorzystywana przez aktora, w tym przez złośliwe wiadomości głosowe, w których Robert De Niro miał ją wulgarnie wyzywać i określać jako biurową żonę. Seksistowskie odzywki miały dotyczyć wielu pracownic. Jak czytamy, 76-latek miał prosić kobiety, by wyobrażały sobie jego w momencie korzystania z toalety. Co więcej, miał szczycić się opowiadaniem żartów o... zażywaniu wiagry.

Szykanowanie i poniżające traktowanie stały się tak straszne, że miejsce pracy było nie do zniesienia - twierdzi Robinson.

Kobieta, która oskarża De Niro, odeszła z jego firmy w kwietniu. Zapowiedziała wówczas, że poważnie rozważa proces sądowy. Media spekulują więc, że właśnie dlatego aktor postanowił wyprzedzić ruch Chase Robinson i pozwał ją jako pierwszy. Przypomnijmy, że oskarżył ją miedzy innymi o oglądanie w pracy Przyjaciół.

De Niro był wściekły, że Robinson wnosi pozew kwestionujący jego zachowanie w pracy, więc w odwecie także postanowił zlożyć pozew - czytamy.

Robinson zaprzecza, jakoby miała oglądać w czasie pracy seriale. Przedstawiciel De Niro twierdzi natomiast, że zarzuty kobiety są absurdalne. Sprawę rozstrzygnie więc sąd. Dodajmy, że Chase Robinson domaga się od akora 12 milionów dolatów.

KOMENTARZE
(55)
gość
2 lata temu
Może jej powiedział ze ładnie wyglada a w Stanach to juz molestowanie...Ona chce być sławna i poszło dalej. Jak tak dalej pójdzie to kobiety bedą traktowane bezosobowo a chyba nie o to chodzi...
Gość
2 lata temu
To ze kazał jej pracować i oskarżył o wydawanie pieniędzy firmowych ma być powodem jej pozwu. Śmieszna kobieta. Czego się dziś nie zrobi dla kasy.
Gość
2 lata temu
Czytałam jego biografie i według biografa takie zachowania do niego nie pasują. Owszem, jest przekonany o swoimi talencie i wielkości, ale szanował kobiety na planie a niemalże każda aktorka była zadowolona ze współpracy z nim.
gość
2 lata temu
Powinny być surowe kary za takie oskarżenia w przypadku gdy okazują się bezpodstawne. Wtedy każda cwaniara by się zastanowiła przed pozwem kilka razy a tak to nic nie straci może tylko zyskać
Gość
2 lata temu
Jego słowo przeciw jej słowu. Nie osądzajcie pochopnie!!!
Najnowsze komentarze (55)
Blenders
2 lata temu
Ten przy kasie gościu i problemy ma.Co za chora głowa.Wszyscy ci bogaci i sławni ludzie maja nadpalone styki.
Jaja
2 lata temu
Ciekawe kiedy kogoś biednego oskarżą o molestowanie słowne
gość
2 lata temu
Też mi się przypomniało, że molestował mnie wzrokiem prosto z telewizora
gość
2 lata temu
Jak się dorobisz i masz hajs to trzymaj się od bab z daleka, bo jak Cie nie wydoją w związku, to pójdą do sądu o zmyślone byle co. Jak modliszki.
gość
2 lata temu
sam fakt, że była wiceprezesem przeczy jej oskarżeniom
Gość
2 lata temu
Te baby naprawdę robią z siebie posmiewisko. Na szczęście historia je kiedyś oceni
Gość
2 lata temu
Mee2 cd... 🤮
gość
2 lata temu
jakież te wszystkie baby zrobiły się delikatne... życie to nie bajka, a ludzie przeważnie nie są dla siebie milutcy, gdyby każdy szedł do sądu z takimi bzdurami, sądy by nie wyrobiły
Gość
2 lata temu
Wesołe jest życie staruszka.
Gość
2 lata temu
Mam wrażenie,że molestowanie to jakaś chora "moda",nagle wszystkie kobiety przypominają sobie ze były molestowane, a faceci zwłaszcza ci z pierwszych stron gazet to zboczency,
gość
2 lata temu
Jak można traktować poważnie te oskarżenia?
gość
2 lata temu
Dlaczego nie odeszła skoro ją molestował tylko pozwała DeNiro po tym jak została wyrzucona za malwersacje i lenienie się w pracy?
Gość
2 lata temu
Kiedys go lubiłam ... teraz wyłączam każdy film w którym gra. Can’t stand him!
gość
2 lata temu
Co za gowniane oskarżenia. Jako kobieta mowie - Bravo de niro. Tak trzymaj.
Oferty dla Ciebie