Trwa ładowanie...
Przejdź na

Pudelek wspiera akcję "Zerwijmy łańcuchy". Podejmijcie wyzwanie razem z nami!

187
Podziel się

Chcemy lepszych warunków dla cierpiących na łańcuchach psów. Dołączcie do nas i podejmijcie wyzwanie #zerwijmyłańcuchy.

Pudelek wspiera akcję "Zerwijmy łańcuchy". Podejmijcie wyzwanie razem z nami!
bDaofGJh

Dla Pudelka dobro zwierząt jest na pierwszym miejscu. Jak dobrze wiecie, całkiem niedawno prowadziliśmy akcję _**Kundelek Tygodnia**_. Szukaliśmy nowych domów dla psów ze schronisk. Efekt? Trzy kundelki znalazły kochającą rodzinę. Sukces, ale teraz czas na kolejny krok. Pudelek przyłącza się do akcji _**Zerwijmy łańcuchy**_. Powód jest prosty. Niestety, w Polsce trzymanie psów na ciężkich łańcuchach nadal jest legalne. Pudelek mówi więc stanowcze STOP! Chcemy lepszych warunków dla psów, które od lat żyją na uwięzi.

Pudelek wspiera akcję #zerwijmyłańcuchy i do tego samego zachęca Was.

W tym roku po raz pierwszy akcja wkracza do internetu. A to za sprawą wyzwania #zerwijmyłańcuchy, które startuje dziś - w Światowy Dzień Zwierząt! A co ma na celu? Pozwoli nam odczuć na własnej szyi dwukilogramowy łańcuch. Łańcuch, na którym wiele psów spędza całe życie. Ale zarazem zachęca do zrobienia czegoś dobrego dla krzywdzonych zwierząt.

Zasady wyzwania są banalnie proste:

1. Załóż na szyję przedmiot, który waży minimum 2 kilogramy. Dlaczego aż tyle? Bo jak już wspomnieliśmy, tyle waży przeciętny łancuch dla psa. Zrób sobie zdjęcie lub nagraj filmik.

bDaofGJj

2. Następnie opublikuj zdjęcie/film na Instagramie lub Facebooku i dodaj odpowiednie hashtagi: #zerwijmyłańcuchy #poczujciężarłańcucha #chainoffchallenge. W poście oznacz trzy osoby, które nominujesz do wyzwania.

3. Ostatni, ale najważniejszy krok to wsparcie dowolną kwotą zbiórki portalu Psy.pl. Zachęcamy Was do tego z całego serca! Zbiórka odbywa się pod adresem www.pomagam.pl/zerwijmylancuchy. Pamiętajcie, że liczy się każda kwota, bo pieniądze zostaną przeznaczone na nowe, ocieplany budy, miękkie obroże, długie i lekkie linki, porządne miski. A przecież tego potrzebują najbardziej!

Ambasadorką akcji #zerwijmyłańcuchy po raz trzeci została Kasia Moś, wokalistka znana z zaangażowania w działania na rzecz ochrony zwierząt.

Każda, nawet najdłuższa podróż zaczyna się od postawienia pierwszego kroku. Postawmy go razem! Możesz stać się częścią naszej rodziny, rodziny osób nieobojętnych na cierpienie zwierząt. Dzięki twojemu zaangażowaniu najbardziej potrzebujące pieski, możliwe, że po raz pierwszy w życiu, położą się w suchym, ciepłym i bezpiecznym miejscu. Gdy wszystko pójdzie po naszej myśli, powiemy sobie z dumą: „it happened but will never chain back”! Czy przyjmujesz wyzwanie? – mówi o akcji Kasia Moś.

bDaofGJp

Pudelek już od przyszłego tygodnia rozpoczyna serię publikacji materiałów wideo z gwiazdami oraz ich ukochanymi pupilami. Czekajcie, a do akcji przyłączajcie się już dziś.

bDaofGJK
KOMENTARZE
(187)
Gość
12 miesięcy temu
Pudel kontynuuj dalej promowanie psow do adopcji ze schronisk!prosze🐩🙏😘
Gość
12 miesięcy temu
Ludzie na wsiach mają inną mentalność. Nie rozumieją i trzymają psy przy budach
Gość
12 miesięcy temu
Bez łańcuchów i bez klatek!
bDaofGJL
KZ
12 miesięcy temu
Trzymanie w małych kojcach to też znęcanie.
gość
12 miesięcy temu
jak to mówił wilk do psa: lepiej głodny na wolności niż syty na łancuchu
Najnowsze komentarze (187)
Bogus
12 miesięcy temu
Chłopy co wy? Przecie ze sznurka by się urwau ! Jakby kturego pogryzł to do kogo tedy pretensje by mieli?
gość
12 miesięcy temu
Właścicielom zakładać, proste.
srt
12 miesięcy temu
no tak przecież za mało pogryzionych ludzi jest puścmy psy z łańcuchców
Gość
12 miesięcy temu
popieram wolność dla psiakow
Gość
12 miesięcy temu
Jestem za uwolnieniu psów z łańcuchów i nakładaniu wysokich i ostrych kar dla tych który trzymają biedne pieski na łańcuchach
Gość
12 miesięcy temu
Ludziom na wsiach sama osobiście założyła bym łańcuchy na szyję! Dwa razy cięższe i na zawsze! Niech mają,im się też coś od życia należy 🤫
Gość
12 miesięcy temu
Poźyteczna akcja dla tych zacnych czworonogów
Gość
12 miesięcy temu
Niktórzy tu zachwalają kojec ale moim zdaniem to złe rozwiązanie. Pies jest zamknięty jak w klatce, oddzielony od życia na zewnątrz. To już lepszy jest łańcuch, długi i lekki by pies miał dla siebie duży obszar a jednocześnie nie stwarzał zagrożenia dla innych
bDaofGJD
gość
12 miesięcy temu
co z tego, że bez łańcucha jak pies w kojcu 2x2m całe życie spędza... Proszę nie generalizować i nie wrzucać wszystkich mieszkających na wsiach do jednego worka. Sama mieszkam na wsi, mam 2 psy i 2 koty, nasze zwierzęta są członkami naszej rodziny i tak są traktowane. Nie mają ani łańcucha, ani kojca, ani budy, śpią w domu.
gość
12 miesięcy temu
Biedne te pieski, ludzie to bestie.
Gość
12 miesięcy temu
Moje psy nie mają nawet obroży i nigdy nie chodziły na smyczy.sa wolne
Kuba
12 miesięcy temu
Psy to skarby i mam 2 :D
Piotruś
12 miesięcy temu
W dobie portali społecznościowych zorganizujmy akcję znaleziony uratowany. Chwalimy się że posprzątaliśmy swoją małą ojczyznę pochwalmy się że uratowaliśmy swoich braci mniejszych.
gość
12 miesięcy temu
no zerwijmy łańuchy......za mało ludzi jest pogryzionych przez lużno biegające psy. A kto obroni człowieka????
...
Następna strona
bDaofGKf