Trwa ładowanie...
Przejdź na

Karolina Korwin-Piotrowska miażdży Kubicką: "Samo posiadanie zwierzaka nie uszlachetnia. HITLER TEŻ MIAŁ PSA"

199
Podziel się

Dziennikarka zwróciła też uwagę na to, że partner Kubickiej mógł zrobić pieskowi krzywdę, gdy wymachiwał nim podczas żenującej sesji zdjęciowej.

Karolina Korwin-Piotrowska miażdży Kubicką: "Samo posiadanie zwierzaka nie uszlachetnia. HITLER TEŻ MIAŁ PSA"
bDXTSMtN

Od kilku dni głośno mówi się o medialnym sporze pomiędzy Sandrą Kubicką a Joanną Opozdą. Poszło o psa, którego Asia uratowała z ulicy podczas pobytu we Włoszech. Gdy nagłośniła historię zwierzęcia, natychmiast zainteresowała się nim Kubicka i obiecała zapewnić mu dom. Z czasem okazało się jednak, że po zaledwie kilku dniach opieki nad Fortuną, modelka oddała go w ręce zupełnie innej osoby.

Chociaż Kubicka nieudolnie tłumaczyła swoją decyzję napadami agresji u pieska, jej zapewnienia nie usatysfakcjonowały internautów. Na jej profilu pojawiło się wiele niepochlebnych komentarzy. Mało tego, Joanna Opozda również postanowiła zabrać głos w sprawie. Oskarżyła wówczas byłą koleżankę o oddanie psa bez jej wiedzy oraz kompletny brak komunikacji.

bDXTSMtP

W piątek Sandra postanowiła jednak podjąć kolejną desperacką próbę ratowania wizerunku. Modelka, która obecnie popisuje się swoimi umiejętnościami na parkiecie Tańca z Gwiazdami, uznała za fantastyczny pomysł zabranie wcześniej oddanego psa do głośnego studia po brzegi wypełnionego ludźmi. Kubicka urządziła sobie z wystraszonym zwierzęciem sesję zdjęciową, za co spłynęła na nią fala krytyki m.in ze strony Joanny Krupy.

bDXTSMtV

Głos w sprawie postanowiła zabrać również Karolina Korwin-Piotrowska. Dziennikarka, która jest również wielką miłośniczką zwierząt, wrzuciła na swój instagramowy profil obszerny wpis, w którym otwarcie potępia celebrytkę lansującą się na zwierzęciu.

Od kilku dnia wysyłacie mi informacje o pewnej dramie. Postanowiłam mimo detoksu od szołbizu wczytać, bo chodzi o psa i zamarłam. Oczywiście można miotać gromy - to jest łatwe. Wszak media od lat pokazują bezkrytycznie celebrycki "lans na zwierzaka". (...) To, co widzimy jednak tutaj, w co się dokładnie wczytałam (okropna lektura), wymyka się wszystkim ocenom. Oczywiście można być zwyczajnie głupim, nikt tego nie zabrania, nie karze za to, choć... To jest klasyczny przykład głupoty i braku wyobraźni. Głupoty tym straszniejszej, że z siebie dumnej - czytamy na profilu Korwin-Piotrowskiej.

Abstrahując od całej wcześniejszej internetowej dramy, po której można co najwyżej puścić pawia, tu jest koszmar. Każdy, kto, choć minimalnie zna się na psychice psa, wie, że najgorszym, co można zrobić psu, to zabrać go do obcego środowiska, gdzie jest masa nowych ludzi, hałas, a przede wszystkim koszmarnie duża, nawet na ogromne możliwości psiego nosa, ilość zapachów. To świadome męczenie zwierzęcia. Poza tym, branie psa do góry w taki sposób grozi przepukliną. Trzeba wziąć go pod tylne łapki, by nie zwisały i żadne szelki tego nie zmienią. Każdy właściciel to wie, to męczenie zwierzęcia.

bDXTSMtW

Dziennikarka zarzuciła celebrytce, że świadomie naraziła psa na ogromny stres. W dodatku wykorzystała zwierze po przejściach do medialnego lansu.

Na zdjęciu widać przerażone, zmęczone, chore ze strachu zwierzę, o którym wiemy, że miało niedawno, pewnie ze strachu i nieufności, napady agresji i było długo w bardzo złych warunkach. Wymaga ciszy, absolutnego spokoju, miłości, długich powolnych spacerów, mądrej zabawy, a nie idiotycznych fotek dla fejmu. Publicznego znęcania się w imię ratowania żenującego wizerunku swej "pani", która przeczytała albo ktoś jej powiedział, że zwierzątko na obrazku uszlachetnia jego właściciela i wzbudza sympatię. Podobno tak, ale zawsze, kiedy to słyszę, to odpowiadam, że Hitler też miał psa i paru innych psychopatów też.

Trudno się nie zgodzić ze słowami Karoliny Korwin-Piotrowskiej. Myślicie, że jej opinia przemówi Kubickiej do rozumu?

Mamy jedynie nadzieję, że nie zainspiruje modelki do kolejnej próby wykorzystywania przestraszonego zwierzęcia w celu ratowania wizerunku.

bDXTSMtX
bDXTSMtY
bDXTSMuq
KOMENTARZE
(199)
Gość
2 lata temu
I ma rację !!!
Gość
2 lata temu
Zabierzcie im tego biednego psiaka ! Narażają go na taki stres odkąd tylko dostali go w swoje ręce !
Gość
2 lata temu
Sandra wygląda jak Obcy
bDXTSMur
gość
2 lata temu
wzrok tęskniący za rozumem
gość
2 lata temu
kto pamieta jak sandra wepchala sie na pokaz bez zaproszenia ? hahah
Najnowsze komentarze (199)
Gość
2 lata temu
A czego pani Kubicka się tak szczerzy? Ten jej "uśmiech" przelewa czarę goryczy...
Gość
2 lata temu
Przecież ten pies ma lepsze warunki bytowe niż większość tu komentujących
gość
2 lata temu
Pies nie wygląda na przerażonego.
Gość
2 lata temu
Jejciu jak ta Kubicka jest pusta szok
Gość
2 lata temu
sandra to pustostan
gość
2 lata temu
ależ ona glupiutka
Gość
2 lata temu
Nasz ma kota
Gość
2 lata temu
Ale ta kubicka wstrętna. Wygląd masakra. I męczy psa, żenada roku.
bDXTSMuj
Kola
2 lata temu
Kiedyś bardzo szanowałam Korwin Piotrowską ale zarówno ona jak i Rusin i Piróg to Hejterzy.
Gość
2 lata temu
Pięknie powiedziane. Brawo.
Gość
2 lata temu
Pięknie powiedziane. Brawo.
gość
2 lata temu
Pani Karolino przydało by się odrobina taktu w Pani wypowiedziach dlaczego jest Pani złośliwa
Gość
2 lata temu
Jak ktoś bierze psa na ręce i nawet nie wie jak to zrobić prawidłowo i nikt nic nie powie w studio pełnym ludzi to szokujące dla każdego, komu los zwierząt nie jest obojętny 😩. Jeszcze im zdjęcia robią, żebyśmy mogli podziwiać krzywdę tej psiej biedy. Nie wierzę, że celebrytom zwierzęta są potrzebne do czegokolwiek, oprócz lansu 🐕🐈☹️
Aneta
2 lata temu
Brawo dla pani Karoliny! Popieram ją całkowicie!!! Ta Sandra to bezmózg i powinno jej się odebrać psa!!!!
...
Następna strona
bDXTSMuL