Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" przerobili zdjęcia w artykule "Faktu". Kubickiej dorysowali tatuaż z Opozdą

46
Podziel się

Na swoim InstaStory Paulina Sykut-Jeżyna pokazała artykuł dziennika po małej przeróbce uczestników programu. Jeden z nich postanowił zażartować z Sandry Kubickiej.

Uczestnicy "Tańca z Gwiazdami" przerobili zdjęcia w artykule "Faktu". Kubickiej dorysowali tatuaż z Opozdą
bEqUKfjF

Chociaż w ostatnim odcinku Tańca z Gwiazdami wystąpiło 8 par, najgłośniej mówiło się o Sandrze Kubickiej. Modelka niedawno zaopiekowała się psem, którego Joanna Opozda uratowała z ulicy w trakcie pobytu we Włoszech. Okazało się jednak, że celebrytka szybko oddała zwierzę obcej osobie, gdyż jak twierdziła, zachowywało się agresywnie.

bEqUKfjH

W obliczu medialnej burzy i fali krytycznych komentarzy modelka podjęła desperacką próbę ratowania wizerunku. W tym celu postanowiła zabrać wystraszonego psa do głośnego i pełnego ludzi studia Tańca z Gwiazdami i urządziła z nim sesję zdjęciową.

Afera związana z koleżanką z planu nie umknęła również pozostałym uczestnikom show. Prowadząca program Paulina Sykut-Jeżyna na swoim InstaStory postanowiła zaprezentować światu artykuł Faktu poświęcony właśnie rywalizującym na parkiecie gwiazdom. Sami zainteresowani postanowili jednak trochę podrasować znajdujące się w tekście ilustracje. Na wielu zdjęciach pojawiły się więc dorysowane czarnym długopisem wąsy, okulary, a nawet skrzydła.

bEqUKfjN

W przypadku Kubickiej ktoś postanowił jednak iść o krok dalej. Na jej ramieniu znalazło się imitujące tatuaż serce, pod nim zaś napis "LOVE ASIA" oraz rysunek przypominający psa. Chociaż Paulina Sykut-Jeżyna w żaden sposób nie odniosła się do przerobionego przez jednego z uczestników zdjęcia, nietrudno się domyślić, że jego autor odniósł się do medialnej awantury pomiędzy Kubicką, a jej byłą już przyjaciółką Joanną Opozdą.

Zobaczcie, jak uczestnicy Tańca z Gwiazdami zażartowali z Kubickiej. Myślicie, że spodobał jej się tatuaż?

bEqUKfjO
bEqUKfjP
bEqUKfjQ
bEqUKfki
KOMENTARZE
(46)
Gość
2 lata temu
Kubicka wstydu nie ma ,ja bym nie wytrzymała napięcia .co za wyrafinowana laska
gość
2 lata temu
... śmiechom nie było końca :)
Gość
2 lata temu
Opozda mogła zatrzymać psa wiedząc jakie ma przejścia (znęcanie) albo poszukać opiekuna na miejscu. Z resztą tak chyba byłoby najlepiej biorąc pod uwagę stres związany z podróżą.
bEqUKfkj
gość
2 lata temu
I to jest smerfastyczny tatuaż. a nie...
Gość
2 lata temu
Ale ona ma wstrętny ryj. I psa szkoda tylko!
Najnowsze komentarze (46)
gość
2 lata temu
taniec z gwiazdami to dno, niech sobie rysuja tylko o nich to swiadczy
Gość
2 lata temu
Jakie wstretne zeby i te obrzydliwe dziasla.
Gość
2 lata temu
Odezwal sie aniolek.
Gość
2 lata temu
Opozda jak oddala to oddala. Nic jej to nie powinno obchodzic. Robi sensacje wokol siebie. Pies powinnienzostac w swoim kraju. Wlasciciel czeka.
Gość
2 lata temu
Uzębienie przerażające.
Lilka
2 lata temu
Smutne jak ludzie sie nienawidza.... Oddala pieska nie zabila nie uwiazala w lesie ...ludzie ogarnijcie sie
Gość
2 lata temu
Mnie najbardziej wprawia w zdumienie info, że Opozda zepsuła sobie wakacje, wracała do Polski żeby zawieźć psa.. o matko.. coś złego dzieje się z ludźmi ostatnio..
Gość
2 lata temu
Oddała psa w inne ręce, bo stwierdziła ze będzie mu lepiej . Zrobiła przecież dobrze
bEqUKfkb
Gość
2 lata temu
Dorośli ludzie a zachowanie jak z podstawówki...
Gość
2 lata temu
Obie siebie warte obie za zaistnienie w necie czy tv skórę sprzedadzą byleby o nich było głośno !!!! Pseudo gwiazdeczki łaknące wiecznej atencji 🙄
gość
2 lata temu
Alez my jestesmy zjadliwi,Opozda wywolala afere w momencie gdy opinia moze spowodowac koniec tanca,To takie male swinstewko,
Gość
2 lata temu
I co Sandra zrobiła później z tym biednym, skatowanym psem? Oddała go po paru dniach bo jednak stwierdziła że woli rasowego psa. A z tym że Fortuna niby ją ugryzła to bezczelne kłamstwo. Takie samo kłamstwo jak to że jest aniolkiem VS. Co Fortuna naprawdę zrobiła? Zrobiła siku w mieszkaniu i to był główny powód oddania i to że nie była rasowa.. Wiedziała o tym, wiedziała że jest to pies po przejściach więc czemu zawracała Asi du.pe
Gość
2 lata temu
Skonczcie o tym pasztecie pisać
Gość
2 lata temu
Sandra Kubica kto to? To ta modelka z magazynu Bonprix?
bEqUKfkD