Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Rolnik szuka żony". Gosia sugeruje Sławomirowi, że za pomoc ODPŁACI SIĘ W NATURZE

88
Podziel się

Po tej deklaracji twarz rolnika pokryła się buraczanym rumieńcem.

"Rolnik szuka żony". Gosia sugeruje Sławomirowi, że za pomoc ODPŁACI SIĘ W NATURZE
bDfftIfF

W kolejnym odcinku Rolnik szuka żony uczestniczki doświadczyły ciężkiej pracy na roli. W gospodarstwie Seweryna prym wiodła Diana. Zaraz po przebudzeniu stwierdziła: "Jak facet mnie ma pokochać to i pokocha mnie rozczochraną" i nie martwiąc się zbytnio fryzurą zaczęła oporządzać gospodarstwo. Po chwili wyznała: "Nie mam ręki do kwiatów, co posadzę, to nie wschodzi" i śmiała się zalotnie. Dziewczyna wyraźnie przypadła do gustu Sewerynowi. Niestety gdy chciał z nią porozmawiać, pozostałe dziewczyny mu w tym przeszkodziły.

Najbardziej zazdrosna o Dianę jest Marlena. 22-latka marzy o mężu i dzieciach. Poza tym jak przebojowo wyznała: "nie przerasta ją noszenie gnoju". Jednak gdy podczas jednej gry musiała odpowiedzieć na pytanie, która dziewczyna w gospodarstwie jest jej zdaniem najładniejsza, wskazała Dianę…

W domu Sławomira dziewczyny wstały już o 5. rano. Niestety, ciężko było im się wyszykować, bo Małgosia za długo siedziała w łazience. Rytuały pielęgnacyjnie bez wątpienia poprawiły jej humor. W trakcie mycia ciągnika co chwile rzucała rubasznymi żarcikami i podtekstami, co nieco skonsternowało pozostałe uczestniczki. Gosia zasugerowała nawet Sławomirowi, że za jego pomoc odpłaci się w naturze. Po tej deklaracji twarz rolnika pokryła się buraczanym rumieńcem.

bDfftIfH

Adrian jest zdecydowanie najmniej szarmanckim kawalerem w programie. Mimo, że z rana trzy piękne niewiasty powitały go kubkiem kawy, rolnik nie miał energii i nie wykazywał większej inicjatywy. Władcza Agata postanowiła przejąć kontrolę nad sytuacją. - Chciałbym ładunek emocjonalny poznać, to co drzemie w Adrianie. Jestem zaborcza, ale to wynika z tego, ze jestem samodzielną kobietą – tłumaczyła. Kobieta co chwilę zagadywała nieco strapionego rolnika i dywagowała m.in. na temat strączków. Pozostałe uczestniczki dały za wygraną i odpuściły sobie zaloty.

W gospodarstwie Jakuba wybranki musiały przekuwać świniom uszy. Anna była nieco zdziwiona tym niecodziennym zadaniem, a Ewa dała się porwać i z chęcią znakowała małe prosiaki. Rolnik wydawał się nieco zakłopotany i przytłoczony tym, że jego dom zamieszkują dwie kobiety. Niebawem będzie musiał wybrać tę, z którą chce zostać…

bDfftIfN

Oglądaliście program „Rolnik szuka żony”?

bDfftIfO
bDfftIgi
KOMENTARZE
(88)
Sprawiedliwoś...
rok temu
O co chodzi z tym lajkowaniem ?? jedne posty mogę polubić a drugie nie albo na odwrót??? Dlaczego niektóre komentarze o dziwnym bądź złym charakterze nie mogę polubić albo dac łapki w dół????
Gość
rok temu
Glaskaja prosiaczka, ktory chce zyc, jak szczeniaczki, a musi umrzec. Czym roznia sie psy od zwierzat hodowlanych? Niczym. Sa takie same. Przebywalam ze zwierzetami i wiem, ze moga byc tak blisko, jak psy.
Gość
rok temu
W TTV oglądałam pierwszy odcinek Rinke Rooyensa o hospicjum i umieraniu.To jest geniusz i najlepszy reżyser i scenarzysta.Każdy jego program to dzieło.Jest bardzo naturalny i wrażliwy.Nikt nie chce robić programów o umieraniu i bólu .Wszędzie golizna i seks.Polecam bo to dzieło!
bDfftIgj
Gość
rok temu
Najlepsze były kotlety schabowe z piersi kurczaka
Gość
rok temu
Im brzydsze dziewczyny tym chętniej wdzięki na prawo i lewo rozdają dowartościowując się tym, że ktoś je chce.
Najnowsze komentarze (88)
Gość
rok temu
Diana jest najładniejsza a do tego wykrztalcona a Marlena cwana na majątek tylko leci, to widać
Gość
rok temu
Diana jest najładniejsza a do tego wykrztalcona a Marlena cwana na majątek tylko leci, to widać
Gość
rok temu
a wiecie co mnie najbardziej wkurza, to ciągłe przypominanie o sobie Bardowskich, ludzie dajcie sobie już spokój my chcemy oglądać nowych uczestników wy mieliście już swoje 5 minut
ala
rok temu
program po żal się boże, w którym kobieta jest przedmiotem- do czego zmierzamy??. Pani Manowska ,przecież pani też jest kobietą ,wygląda pani jak kobieta,dlaczego godzisz się na prowadzenie takiej aucji !
gość
rok temu
Sympatyczne dziewczyny, Przestańcie się czepiać
gość
rok temu
Fajne dziewczyny
Gość
rok temu
Ja sobie tak myślę że ta Ania od Jakuba jest najfajniejsza. Taka skromna i obym sie nie zawiodła ma niej. I jej chyba zależy ale boje się że Jakub ją zrani bo widać jakiś mało zdecydowany. Wszyscy oni jacyś niezdecydowani.
gość
rok temu
Z urody bardzo pasuje do tej rodziny podobna jest do jego ojca
bDfftIgb
gość
rok temu
Zwiazek w ktorym facet wybiera kobiete podczas rewalizacji kilku nie ma szans. Zawsze bedziemy ta druga, lb trzecia........... Nigdy pierwsza.
gość
rok temu
Diana najładniejsza
Gość
rok temu
Fe! Hodowca trzody chlewnej! Uciekaj Aniu.
Gość
rok temu
Zapłatą w naturze mogą być również płody rolne. Np. wór kartofli.
Gość
rok temu
Cały czas do tego nawiązywała,....brak wstydu i szacunku do siebie,a poza tym najbrzydsza z nich.
iuo
rok temu
ludzie to rasa myslaca? naprawde?
...
Następna strona
bDfftIgD