Anna Lewandowska znów POKONUJE Ewę Chodakowską. Tym razem ma większy wpływ na Polki - Pudelek

Anna Lewandowska znów POKONUJE Ewę Chodakowską. Tym razem ma większy wpływ na Polki

0
2
0
Podziel się

To już kolejny ranking, w którym Lewandowska wyprzedziła Chodakowską. Będzie otwarta wojna?

Tytuł "trenerki wszystkich Polek" może być tylko jeden, a jednak w naszym kraju chętne są na niego aż dwie osoby. Chodzi oczywiście o Annę Lewandowską i Ewę Chodakowską. Choć oficjalnie panie przyznają, że darzą się szacunkiem, to jednak spekulacji na temat ich rzekomego konfliktu nie brakuje. Powód? Stała konkurencja i rywalizacja w rozmaitych rankingach. Niedawno Lewandowska wyprzedziła Chodakowską o ponad 10 miejsc w rankingu Najbogatszych Polek magazynu Wprost. Teraz triumfowała po raz kolejny.

Anna Lewandowska zajęła pierwsze miejsce w rankingu 100 Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu serwisu InluTool. A Chodakowska? Również zacne, ale drugie miejsce, czyli tuż za koleżanką po fachu. Kolejne miejsca należą do Maffashion, Deynn, Joanny Krupy, Jessiki Mercedes oraz mniejszych influencerek: Magdy Beredy, Sylwii Lipki czy Oli Nowak.

Warto dodać, że w rankingu Najbardziej Wpływowych Kobiet Polskiego Internetu liczą się liczba obserwujących, liczba polubień postów, ich udostępnieień i komentarzy, a także zaangażowanie obserwatorów. To właśnie ten ostatni punkt miał przesądzić o zwycięstwie Lewandowskiej.

Anna Lewandowska z pewnością się ucieszy - to fakt. Bardziej interesuje nas jednak, jak zareaguje na tę wiadomość Ewa Chodakowska.

0
0
2
4
0
0
1
Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(0)