Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Robert Śmigielski nie chce łożyć na córkę? "Weronika musi prosić o pieniądze. To upokarzające"

339
Podziel się

Jak donosi nasze źródło, choć ortopeda zarabia 90 tysięcy złotych miesięcznie, "nigdy nie płaci alimentów na czas".

TYLKO NA PUDELKU: Robert Śmigielski nie chce łożyć na córkę? "Weronika musi prosić o pieniądze. To upokarzające"
bCGXRNKd

Weronika Rosati i Robert Śmigielski spotykają się teraz wyłącznie na korytarzach sądowych. Rodzice małej Elisabeth sądzą się o to, jakie dziewczynka powinna nosić nazwisko. Trwa też proces karny, który Rosati wytoczyła Śmigielskiemu. Aktorka twierdzi, że były partner znęcał się nad nią fizycznie, psychicznie i ekonomicznie. Gwiazda i lekarz od miesięcy toczą medialną wojnę i wydają kolejne oświadczenia pisane przez prawników.

Jak wyglądają relacje Rosati i Śmigielskiego, kiedy nie kontaktują się przez prawników? Jak donosi nasze źródło, atmosfera między rodzicami Elisabeth jest bardzo napięta. Aktorka ma być sfrustrowana tym, że lekarz ma notorycznie zwlekać z płaceniem alimentów i nie chce ponosić dodatkowych kosztów związanych z utrzymaniem dziecka.

Weronika sama zapłaciła za poród, bo jemu nie przyszło do głowy, żeby się dołożyć. Wiem też, że nie kupił nic małej Elisabeth ani na urodziny, ani na święta. Prezent przyniósł córce dopiero na spotkanie w obecności kuratora. Weronika sama urządziła pokoik dla Eli, a gdy wysłała mu model wózka z pytaniem, czy się dołoży, zignorował jej maila - donosi nasz informator.

bCGXRNKf

Robert zarabia ponad 90 tysięcy miesięcznie, jeździ luksusowym lexusem i nie ukrywa, że stołuje się w najlepszych restauracjach, ale nigdy nie płaci alimentów na czas. Weronika zawsze musi mu przypominać, żeby przelał jej pieniądze. To dla kobiety upokarzające… - dodaje nasze źródło.

Postanowiliśmy skonfrontować wersję naszego źródła z pełnomocniczką Roberta Śmigielskiego. Szybko otrzymaliśmy odpowiedź.

Pan Robert Śmigielski zawsze terminowo reguluje zobowiązania wobec swojej córki. Decyzja o tym, że pani Weronika Rosati będzie rodzić w Stanach Zjednoczonych była tylko i wyłącznie jej decyzją, którą ustaliła wyłącznie ze swoim ojcem. Nikt nie pytał, czy mój klient wyraża na to zgodę i czy będzie w stanie pokryć koszty porodu (sam poród w szpitalu był bezpłatny) i prawie półrocznego pobytu matki z dzieckiem w USA przed i po porodzie. Mimo to pokrył część kosztów zakwaterowania oraz regularnie przesyłał środki na utrzymanie - przekonuje Kamila Zagórska, pełnomocnik Roberta Śmigielskiego. Trudno mi się odnieść do szczegółowych kosztów wyprawki, ale mój klient nigdy nie uchylał się od zobowiązań - dodała mecenas.

Pełnomocnik Rosati, adwokat Tymon Kulczycki, kontruje:

bCGXRNKl

Robert Śmigielski nie pokrywa kosztów utrzymania Elizabeth pomimo kolejnych wezwań ze strony aktorki - mówi adwokat w rozmowie z Pudelkiem.

Dodajmy, że zgodnie z decyzją sądu, Śmigielski ma ograniczone prawa rodzicielskie i może widywać się z córką wyłącznie w obecności kuratora.

bCGXRNKm
bCGXRNKG
KOMENTARZE
(339)
Gość
9 miesięcy temu
To, ile pomocy psychoterapeuty będzie to dziecko potrzebowało w dorosłym życiu, przekracza ludzkie wyobrażenia
Gość
9 miesięcy temu
Chce mu zabrać wszystkie prawa do córki, ograniczyć spotkania, ale pieniądze wyciskać ile się da. Takie to wyrachowane. Jedno i drugie siebie warte, tylko żal dziecka.
Gość
9 miesięcy temu
Jak tak czytam, to mam wrazenie, ze Woronika jest najbiedniejsza matką w Polsce. Może zróbmy jakąś zbiórkę. Pochodzi z biednej, wielodzietnej rodziny. Rodzice bez pracy, ona ledwo koniec z końcem wiąże.
bCGXRNKH
Gość
9 miesięcy temu
Traktuje go jak bankomat. Rozwydrzona bogata dziewucha, która przyzwyczajona jest do tego, że wszyscy spełniają jej zachcianki. Skoro nie pozwala mu się widywać z dzieckiem to niech sama je utrzymuje. Ciekawe skąd ma na prawnikòw skoro jest taka biedna.
Gość
9 miesięcy temu
Trafiła kosa na kamień.
Najnowsze komentarze (339)
Mira
9 miesięcy temu
WSTYD P.Weroniko ,wiedziała Pani że partner byL żonaty ż e mas sp[oro dzieci z innych związków to szanownej nie przeszkadzało takas to duma .Porównuję Panią do szanowenej Górniak //kto przerchodzi ten wrzuci ,nie szanujecie się CELEBRYTKI gdzie honor damy WSTYD .Wszyscy wszystko wiedzą i uczestniczą w tym maglu .
gość
9 miesięcy temu
Teza było rozkładać w hoolyvood tam by więcej dostała, tyle na dziecko kon by się usmial
?????
9 miesięcy temu
A moze ta Weronika w koncu zastanowila sie nad soba? Ciagle tylko darla by kase skad sie tylko da a sama jest podobno ,,gwiazda'' i powinna sobie poradzic bez ogladania sie na kase swoich , juz nie pamietam ilu facetow
gość
9 miesięcy temu
a nie ladnie biedn weronika
Matka 2
9 miesięcy temu
Prawa rodzicielskie mu ogranicza , nazwiska ojca nie chce ale kasę ojca jak najbardziej i to jak najwiecej . Chora kobieta .
gość
9 miesięcy temu
To ona nie wie, że stare dziady to kutwy. Ona jest piękna, niech poszuka sobie rówieśnika.
jedrek
9 miesięcy temu
ona chciala miec pelna rodzne z panem co ma 7-dzieci i trzy zony,co ja zaimponoalo ,chyba swiadecwo lekarza, tyle jesy kawalerow lepszych od niego
gość
9 miesięcy temu
Medyk, RS: Ograniczone prawa rodzicielskie, odebranie nazwiska dziecku. VR, matka:udzielanie szkalujacych komentarzy wobec ojca dziecka, oczernianie, zakazy dostepu, nakazy alimentacyjne, i co tammm jeszcze..??? Wyrachowana, wyrafinowana kobieta etc.Szkoda malej Eli.
bCGXRNKz
Gość
9 miesięcy temu
Smigielski skończy jak Marcinkiewicz. Wera to stalkerka!
elf
9 miesięcy temu
a ja jej wierzę..... jak na niej leżę...
kara1953
9 miesięcy temu
Biedne dziecko.... Ale jej się rodzice trafili ...
gość
9 miesięcy temu
Jak zabrała prawa do dziecka to niech sama utrzymuje dziecko . Chce mieć dziecko i pieniądze, cwaniaczka,
Facet
9 miesięcy temu
QRWISCHON się dokładnie przygotował . Upatrzył , policzył i upolował. Biedny goguś.
gość
9 miesięcy temu
ale facet wdepnął
...
Następna strona
bCGXRNLb