Wtorek 08.10.2019 11:10

TYLKO NA PUDELKU: Łukasz Jemioł KŁAMIE w sprawie zatrzymania. Mamy komentarz prokuratora

Łukasz Jemioł

TYLKO NA PUDELKU: Łukasz Jemioł KŁAMIE w sprawie zatrzymania. Mamy komentarz prokuratora

We wtorek projektant Łukasz Jemioł został zatrzymany. Zatrzymanie mężczyzny ma związek ze śledztwem w sprawie działalności zorganizowanej grupy przestępczej, która zajmuje się praniem brudnych pieniędzy i oszustwami podatkowymi. Jak wynika z informacji TVP Info, działalność grupy zorganizowanej naraziła Skarb Państwa na stratę oscylującą w okolicach 1,5 miliona złotych.

Podczas akcji przeszukano mieszkania podejrzanych oraz siedziby ich firm, zabezpieczając przy tym dokumenty i nośniki danych.

Postawiono im zarzuty działania w zorganizowanej grupie przestępczej i oszustw podatkowych, za które grozi im 10 lat więzienia.

Skontaktowaliśmy się z menedżerką projektanta, która dowiedziała się od nas o zatrzymaniu Łukasza Jemioł:

Nic nie wiem, dowiaduję się od Was - mówi w rozmowie z Pudelkiem. Inną wersję wydarzeń przedstawiła w przekazanym później mediom oświadczeniu.

Następnie zadzwoniliśmy do Łukasza Jemioł w celu wyjaśnienia sprawy. W rozmowie z Pudelkiem projektant stanowczo zaprzeczył, jakoby chodziło o niego.

Zobacz: TYLKO NA PUDELKU: projektant Łukasz J. komentuje zatrzymanie projektanta Łukasza J.: "To nie ja! JA JEM ŚNIADANIE"

Zadzwoniliśmy również do rzecznika prasowego Prokuratury Regionalnej w Szczecinie z prośbą o komentarz. Wtedy okazało się, że Łukasz Jemioł nie był z nami do końca szczery:

Pan Łukasz został zatrzymany, udzielił wyjaśnień i został wypuszczony za poręczeniem majątkowym. Ma zakaz opuszczania kraju - mówi w rozmowie z Pudelkiem Prokurator Marcin Lorenc, Rzecznik Prasowy Prokuratury Regionalnej w Szczecinie.

Skonfrontowaliśmy oświadczenie rzecznika z projektantem. Ten już nie był tak pewny pierwszej wersji wydarzeń, że "to nie on". Wymijająco odpowiadał na pytania, starając się uniknąć tematu samego zatrzymania:

Wiesz co, naprawdę brak mi już słów. Normalnie pracuję. Zdementowałem sytuację. Po co robicie taką aferę? Jutro jadę do Barcelony na targi. Nie rozumiem tej historii - mówił nieskładnie, zapewniając, że nie ma zakazu opuszczania kraju.

Na pytanie Pudelka, czy był zatrzymany przez CBŚP odpowiedział wymijająco.

Na tę chwilę nie odpowiem ci na to pytanie - zakończył rozmowę Łukasz Jemioł.

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (353)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 353
Odpowiedz
626 17
zgłoś
gość 08.10.2019 11:12
Mam nadzieję że będzie potraktowany sprawiedliwe, jak każdy Kowalski...
Odpowiedz
271 111
zgłoś
Gość 08.10.2019 11:12
Nie ma co wydawac wyrokow przed Sadem!!! Ludzie, troche empatii!!!
Odpowiedz
21 4
zgłoś
gość 08.10.2019 11:13
Szok!!!
Odpowiedz
17 8
zgłoś
gość 08.10.2019 11:13
hahaha :)
Odpowiedz
20 5
zgłoś
gość 08.10.2019 11:13
To to Łukasz będzie afera!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 353