Środa 09.10.2019 18:30

Miley Cyrus już zakochała się w nowym chłopaku? Zażartowała ze swojego związku z kobietą...

Miley Cyrus Cody Simpson

Miley Cyrus już zakochała się w nowym chłopaku? Zażartowała ze swojego związku z kobietą...

Jedna z największych skandalistek w show biznesie, Miley Cyrus, nigdy nie ukrywała, że jest panseksualna. Chętna do publicznych zwierzeń gwiazda co rusz zapewniała w wywiadach, że "ludzie zakochują się w ludziach, a nie w płci", budząc kontrowersje wśród Amerykanów o bardziej konserwatywnych poglądach. Wygląda na to, że piosenkarka dobrze wie, co mówi, o czym świadczyć mogą kolejne osoby, w których 26-latka lokuje swoje uczucia. Po rozstaniu z Liamem Hemsworthem i zakończeniu przelotnego romansu z Kaitlynn Carter, gwiazda nieoczekiwanie nawiązała relację z byłym chłopakiem Gigi Hadid, Codym Simpsonem, który zresztą od najmłodszych lat miał być jej zdeklarowanym fanem. Choć Cyrus zapewnia, że chce się teraz tylko "dobrze bawić i randkować na potęgę", w krótkim czasie celebrytka zdążyła się mocno zbliżyć do 22-letniego Australijczyka.

Miley Cyrus nie próżnuje. Znalazła sobie NOWEGO FACETA dwa tygodnie po rozstaniu z dziewczyną, dla której zostawiła męża

W poniedziałek na InstaStory Cyrus pojawił się uroczy wpis dedykowany nowemu obiektowi westchnień, który w ostatnich dniach miał wspierać ukochaną, gdy ta chorowała na anginę.

Doktor wrócił... najszczęśliwsza - napisała Miley.

Na zdjęciu udostępnionym przez celebrytkę na pierwszym planie widać Cody'ego grającego na gitarze, na drugim zaś można podziwiać grafikę ze szturmowcem trzymającym wielkiego banana okraszoną napisem "MOM I'M GAY". Znana z niewybrednego poczucia humory gwiazda postanowiła zażartować ze swojego lesbijskiego związku z Kaitlynn, dopisując pod zdjęciem: "Tak poza tym... mamo, jednak zmieniłam plany".

Myślicie, że Kaitlynn jest teraz do śmiechu?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (94)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-94 z 94
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 10.10.2019 15:25
Chora dziewucha. Nie współczuje
Odpowiedz
0 0
zgłoś
kaśka 10.10.2019 16:03
Ona normalna nie jest niestety.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Starlily 10.10.2019 17:02
„Już”? Bycie z kimś w związku jest równoznaczne z tym, że jest się w nim zakochanym... a przynajmniej powinno, w tych czasach niestety różnie bywa.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 10.10.2019 17:34
A ten ciagle do niej lazi z gitara ahaha Kariere bedzie na jej plecach robil, zdjecie tu pyk tam puk, tu go zaprosza i tam..
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-94 z 94