Poseł PiS był SZANTAŻOWANY przez prostytutkę. 23-letnia kobieta chciała wyłudzić od niego 40 tysięcy złotych za kompromitujące zdjęcia

282
Podziel się

Grzegorz Raczak sam zawiadomił o sprawie prokuraturę. "Jestem singlem, próbuję sobie jakoś życie ułożyć. Niczego złego nie robiłem" - wyznał.

Poseł PiS był SZANTAŻOWANY przez prostytutkę. 23-letnia kobieta chciała wyłudzić od niego 40 tysięcy złotych za kompromitujące zdjęcia

61-letni poseł PiS Grzegorz Raczak jest znanym i cenionym w Gdańsku kardiologiem, który zasłynął w Sejmie jako przewodniczący podkomisji ds. leczniczej marihuany. O ordynatorze Klinicznego Centrum Kardiologii Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku zrobiło się teraz głośno przy okazji skandalu - mężczyzna padł ofiarą szantażu ze strony 23-letniej prostytutki. Grzegorz miał regularnie korzystać z usług dziewczyny, jednak gdy ta postanowiła zażądać od polityka znacznej sumy pieniędzy, grożąc, że ujawni zdjęcia z ich spotkań, ten zawiadomił o sprawie prokuraturę.

Jak podaje portal Wyborcza.pl, prokuratura miała stwierdzić, że "nie ma wiedzy o postępowaniu ws. szantażowania osoby publicznej ujawnieniem informacji z jej życia prywatnego". Ponoć takie oświadczenie wynika z uwagi na trwającą kampanię wyborczą. Zgodnie z informacjami dziennika, za próbę wyłudzenia 40 tysięcy złotych kobieta została zatrzymana przez stołeczną policję.

W rozmowie z Wyborczą.pl Raczak potwierdził, że złożył zawiadomienie.

Osoba miała "coś" na mnie, uprzedziłem, że będę musiał powiadomić organy ścigania - wyjawił. Nie wolno mi podejmować takich rozmów z nie wiadomo kim.

61-latek kandydujący do Sejmu z listy PiS przyznał się do płacenia za usługi prostytutki, zaznaczając, że "nikogo nie chciał skrzywdzić" i "nikomu nie obiecywał małżeństwa".

W polityce chcę robić coś dla ludzi - deklaruje. A prywatnie jestem mężczyzną po przejściach. Osiem lat temu umarła mi żona. Po ostatniej chorobie czuję, że mam życie po życiu. Jestem singlem, próbuję sobie jakoś życie ułożyć. Niczego złego nie robiłem. Przyznaję, płaciłem za spotkania z tą kobietą. Uiszczałem opłatę, bo ja nie chcę nikogo krzywdzić. Nie chcę się żenić, nikomu nie obiecywałem małżeństwa. Nie dam się szantażować, niczego złego nie zrobiłem.

Poseł PiS nie chce potwierdzać, jakiej kwoty od niego zażądano, ani o jakie materiały chodziło.

Dostałem list, kobieta w nim pisała, że pokaże zdjęcia, na których ja spałem - zdradził.

KOMENTARZE
(282)
Gość
5 miesięcy temu
Przynajmniej szczery, tylko troche do partii nie pasuje, ale szanuje gościa.
Gość
5 miesięcy temu
Tez uwazam ze niczego strasznego nie zrobil. Nie oszukal jej a ze ona zachlanna...
gość
5 miesięcy temu
Szczery facet. Jako kobieta szanuje go za prawdę.
Gość
5 miesięcy temu
No ale w sumie nic złego nie robił
gość
5 miesięcy temu
Biedaczek. Pomodlę się za niego
Najnowsze komentarze (282)
Wikary
4 miesiące temu
Sex przed ślubem? I jeszcze pewnie z prezerwatywa zamknięty na nowe życie!
gość
4 miesiące temu
Ale PIS akceptuje tylko sex małżeński w celach prokreacjo. Biedaczek nie dostanie rozgrzeszenia.
gość
4 miesiące temu
a to od banasia ta prostytutka?
gość
4 miesiące temu
a gdzie on tą prostytutkę poznał w kościele?
Gość
4 miesiące temu
I wporzo facet. Takich ludzi się szanuję, nikt nie jest święty ale najgorzej świętoszka udawać
gość
4 miesiące temu
Przestańcie mu wierzyć bo nikt prawdy nie zna a to co on mówi !!!!!’
Gość
4 miesiące temu
To jego prywatna sprawa. Choć to wsytetne
gość
4 miesiące temu
Nie potępiam bo zgadzam się że nic złego nie zrobił, dobrze że zgłosił szantaż odpowiednim służbom, szantażyści nie mogą czuć się bezkarni. Wymagało to odwagi. Zagłosowałabym na niego gdyby nie był z PiS.
gość
4 miesiące temu
Chyba Wam rozum odebrało.Korzystanie z usług prostytutek uważacie za normę .To polski punkt widzenia-typowe.Tak samo potraktowalibyście nauczyciela,sędziego,policjanta?Ludzie,co z Wami.
gość
4 miesiące temu
Facet, któremu zmarła żona, mówi o sobie "JESTEM SINGLEM"????? SERIO???? Gdyby powiedziała tak kobieta, to zostałaby ukamienowana.
gość
4 miesiące temu
Ja tam uważam że faktycznie nic złego nie zrobił. umowa z drugą osobą za obustronną zgodą jest w porządku. Ale gość do PiSu nie pasuje, już mi go szkoda.
gość
4 miesiące temu
Cieszę się, że jeszcze w tej partii pozostają ludzie honoru i potrafią wziąć sprawę na klatę. Niestety nie wróżę kariery w tej partii.
Gość
4 miesiące temu
Żeby powoływać się na zmarłą żonę w temacie prostytutki to trzeba być wyrachowanym tchórzem
gość
4 miesiące temu
jak go swędziało to niech płaci. jakie wyłudzenie za seks się buli i to dużo, bo kto by z nim dobrowolnie uprawiał seks.
...
Następna strona