Środa 09.10.2019 12:10

Michał Malitowski robi sobie przerwę od "Tańca z Gwiazdami". Wiemy kto go zastąpi

Michał Malitowski Kris Adamski hotnews

Michał Malitowski robi sobie przerwę od "Tańca z Gwiazdami". Wiemy kto go zastąpiPrzez niemal dwie dekady małżeństwo Michała Malitowskiego i Joanny Leunis uchodziło za jeden z bardziej zgranych związków w polskim show biznesie. Para była związana ze sobą nie tylko prywatnie, ale też zawodowo. Przed trzema laty na świat przyszła też pierwsza córeczka zakochanych - Lia Michelle. Wyobrażenie o ich perfekcyjnej relacji pękło niestety niczym bańka mydlana na początku września, kiedy na Facebooku zawisło oficjalne oświadczenie o rozstaniu roztańczonego małżeństwa. 

Zobacz: Michał Malitowski i Joanna Leunis rozstali się. Depresja tancerza miała nie być jedynym powodem tej decyzji

Według Malitowskiego przyczyną kryzysu, który zakończył ich miłość była depresja, z którą juror zmagał się od jakiegoś czasu. W wyniku choroby telewizyjny juror padł ofiarą myśli samobójczych, o których odważnie opowiedział w rozmowie z Michałem Figurskim na antenie Radia Zet. 

Zobacz: Michał Malitowski wyznaje, że PLANOWAŁ SAMOBÓJSTWO! "Zbierałem tabletki, starałem się robić jakieś pętle"

We wtorek Fakt poinformował, że Michał nie pojawi się na najbliższych nagraniach Tańca z Gwiazdami. Na szczęście przerwa we współpracy z Polsatem nie jest związana ze stanem zdrowia Malitowskiego. Juror programu będzie nieobecny w następnym odcinku ze względu na planowaną wyprawę do Londynu. W stolicy Wielkiej Brytanii tancerz zajmie się ocenianiem wyczynów swoich znajomych z branży na prestiżowych zawodach o międzynarodowej skali.

Iwona Pavlović i Andrzej Grabowski nie będą jednak pozostawieni sami sobie. W najbliższą niedzielę, w zastępstwie za Malitowskiego, dołączy do nich choreograf Kris Adamski. Mężczyzna ma już historię współpracy z Polsatem, ponieważ to on odpowiedzialny jest za układy taneczne w show Twoja twarz brzmi znajomo. Za panelem jurorskim "TzG" powinien więc czuć się jak w domu.

Czy produkcja show zaoferuje mu fotela po Oli Jordan?

fot. ONSfot. ONSfot. ONS
fot. ONS

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (31)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 31
Odpowiedz
48 2
zgłoś
Gość 09.10.2019 12:30
Zaoferuje mu fotela? A może niech odda fartucha?
Odpowiedz
15 1
zgłoś
Gość 09.10.2019 12:32
Powinno być czterech jurorów a nie trzech
Odpowiedz
8 17
zgłoś
Gość 09.10.2019 12:36
Nie ma to jak urodzić dziecko z młodym wieku i później mieć odchowane a nie na starość w wielu 40 lat rodziców i dziecko będzie miało babcię.
Odpowiedz
10 5
zgłoś
gość 09.10.2019 12:42
Lia? a co na to Lajam? :D:D
Odpowiedz
10 1
zgłoś
Gość 09.10.2019 13:07
Przecież on o tym powiedział już w piątek. Żadne zaskoczenie, pudel
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 31