Wtorek 08.10.2019 19:30

Łukasz Jemioł tryska humorem w witrynie swojego butiku (ZDJĘCIA)

Łukasz Jemioł

We wtorkowy poranek dowiedzieliśmy się o kłopotach w raju Łukasza Jemioła. Projektant został zatrzymany w związku ze śledztwem prowadzonym w sprawie działalności zorganizowanej grupy przestępczej wyłudzającej pieniądze od Skarbu Państwa. Niezwłocznie skontaktowaliśmy się z menedżerką Jemioła jak i samym zainteresowanym, bowiem w informacjach przekazywanych medialnie figurowało określenie "projektanta gwiazd" Łukasza J.

Najbardziej znany wśród polskich projektantów "Łukasz J." powiedział nam, że nic mu nie wiadomo, jakoby poszukiwała go policja:

TYLKO NA PUDELKU: Łukasz Jemioł komentuje zatrzymanie projektanta Łukasza J.: "To nie ja! JA JEM ŚNIADANIE"

Z czasem sytuacja nieco się skomplikowała, gdyż to, co powiedział nam rzecznik Prokuratury w Szczecinie kłóciło się z wersją celebryty. Ów twierdzi, że mężczyzna został zatrzymany oraz wypuszczony za poręczeniem majątkowym i ma zakaz opuszczania kraju. Z kolei Łukasz zapewnia, że wybiera się na targi do Barcelony, zaprzeczając tym samym słowom rzecznika.

Jemioł faktycznie nie przejmuje się zamieszaniem. Paparazzi sfotografowali go w jego butiku podczas jedzenia osławionego już śniadania i rozmowy telefonicznej. Projektant wysyłał fotoreporterom uśmiechy i zdawał się niczym nie przejmować.

« Poprzednie 1/8

Beztroski Łukasz Jemioł cieszy się na widok paparazzi

2Beztroski Łukasz Jemioł cieszy się na widok paparazzi