Środa 09.10.2019 07:30

Agnieszka Kaczorowska została POETKĄ. Napisała wiersz dla Pelątka. "Wzruszam się, gdy zaciska moją dłoń"

Agnieszka Kaczorowska

Agnieszka Kaczorowska została POETKĄ. Napisała wiersz dla Pelątka. "Wzruszam się, gdy zaciska moją dłoń"

Najbardziej znanym medialnie dokonaniem Agnieszki Kaczorowskiej pozostaje rola Bożenki w serialu Klan i choć celebrytka bardzo stara się być postrzegana przede wszystkim jako tancerka, to rolą w tasiemcu TVP zyskała popularność.

Od kilku miesięcy Kaczorowska jest mamą Emilii, która zdążyła już zwiedzić Włochy. Pierwsza zagraniczna podróż dziewczynki nie umknęła czujności internautów, którzy skrytykowali Agnieszkę.

PRZYPOMNIJMY: Agnieszka Kaczorowska pozuje z córką pod wodospadem. Internautka atakuje: "To nie jest hejt, ale jak widzę te zdjęcia, to żal bardzo córeczki"

Młoda mama nie zraża się komentarzami followersów i zalewa swój profil rodzinnymi zdjęciami. Ostatnio opublikowała fotografię opatrzoną specjalną dedykacją, na bazie której można zaryzykować stwierdzenie, że Aga ma aspiracje na bycie poetką:

Wzruszam się... Wzruszam się, gdy te małe oczęta zasypiając patrzą na mnie z miłością. Wzruszam się, gdy zaciska mocno moją dłoń. Wzruszam się, kiedy uśmiecha się do nas szczerze. Wzruszam się, gdy słyszę co raz to nowe dźwięki, którymi się z nami komunikuje. Wzruszam się, gdy widzę jak oni się tulą we dwoje i są szczęśliwi. Wzruszam się, gdy bawią się razem, a ja mogę mieć chwilę dla siebie. Wzruszam się, gdy mówię jej, że bardzo ją kocham. Chyba często się wzruszam - napisała.

Jesteście wzruszeni?

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska chwali się 2-miesięczną córką na Instagramie: "ROZMAWIA Z NAMI"


 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (108)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-108 z 108
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Gość 09.10.2019 13:50
Te okreslenie pelaki,pelatko itp to zalosna sprawa..
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 09.10.2019 14:10
Jezuu po co tak wszystkim wciskać swoje życie xd masakra
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 09.10.2019 14:11
Ona jest taka irytujaca...
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 09.10.2019 14:12
gość: Celebryci, mam dość czytania o waszych niemowlakach. To nudne. Naprawdę w rozmnażaniu się nie ma żadnego cudu, nie jest to zwyczajnie interesujące.
Dla matki jej dziecko to cud i skarb, ale lepiej zachować to dla siebie. Do zrzygania celebryci bombardują nas swoim życiem "prywatnym". Poprosimy jeszcze zdjęcie i wiersz pt. "Wyjdź kupo, wyjdź".
Odpowiedz
2 0
zgłoś
Julia 09.10.2019 14:38
No ku..a Szymborska ...
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-108 z 108