Środa 09.10.2019 00:01

Posępna Kim Kardashian składa kwiaty pod pomnikiem Ofiar Ludobójstwa Ormian (FOTO)

Kim Kardashian Kourtney Kardashian North West Chicago West Psalm West

Posępna Kim Kardashian składa kwiaty pod pomnikiem Ofiar Ludobójstwa Ormian (FOTO)Fot. East NewsKim Kardashian od pewnego czasu walczy z wizerunkiem rozerotyzowanej celebrytki, która zdobyła sławę za sprawą własnej sekstaśmy i pozowania nago. 38-letnia mama czwórki dzieci na potrzeby nowego image'u zajmuje się nie tylko walką o uwalnianie niesłusznie skazanych na więzienie czarnoskórych Amerykanów, ale nawet... sama zaczęła studiować prawo.

PRZYPOMNIJMY: Kim w czerwonym kombinezonie przy… pomniku pamięci ludobójstwa Ormian (ZDJĘCIA)

Trzeba jednak przyznać, że Kardashian na długo przed swoją "przemianą" dbała o to, by wszyscy wiedzieli o jej pochodzeniu. Rodzina ojca celebrytki, nieżyjącego już Roberta Kardashiana, pochodzi z Armenii, a Kim i jej siostry kilkakrotnie odwiedzały kaukaski kraj i promowały świadomość o ludobójstwie, jakiego w 1915 dokonali na tutejsze ludności Turcy z Imperium Osmańskiego.

ZOBACZ: Kim Kardashian POSZŁA NA STUDIA! "Jest teraz w szkole prawniczej"


W poniedziałek żona Kanye'go Westa po raz kolejny odwiedziła kraj swoich przodków. W podróży do Armenii towarzyszą jej nie tylko dzieci, North, Saint, Chicago i Psalm, ale również starsza siostra Kourtney Kardashian, która zabrała dwójkę swoich własnych pociech, Masona i Penelope.

Kim postanowiła wykorzystać wizytę w Erewaniu, stolicy Armenii, nie tylko po to, by wziąć udział w tamtejszej konferencji technologicznej, której była główną gwiazdą. Kardashian skorzystała też z okazji, aby... ochrzcić troje swoich najmłodszych dzieci w jednej z tamtejszych zabytkowych świątyń.

W Armenii jest teraz prawie 3 w nocy, a ja nie mogę spać. Jestem taka podekscytowana, że znowu tu jesteśmy - napisała na Twitterze Kardashianka.

We wtorek Kim i Kourtney po raz kolejny odwiedziły też pomnik Ofiar Ludobójstwa Ormian. Ogromna konstrukcja to miejsce hołdu dla 1,5 miliona mieszkańców Armenii, którzy zostali zamordowani przez Turków w 1915 roku.

Kardashian już 4 lata temu odwiedziła to miejsce, by uczcić setną rocznicę krwawej masakry.

Podoba się Wam Kim w takim poważnym wydaniu?

Fot. East NewsFot. East NewsFot. East News
Fot. East News
Fot. East NewsFot. East News
Fot. East News
Fot. East NewsFot. East News

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (105)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-105 z 105
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 09.10.2019 16:34
Wszystko na pokaz
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 09.10.2019 16:34
Gość: Tez chce byc taka bogata.
Ja tez
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 09.10.2019 17:48
gość: Czy Ormianie to Aryjczycy ?
Nie
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 09.10.2019 17:48
gość: Czy Ormianie to Aryjczycy ?
Nie
Odpowiedz
0 1
zgłoś
Gość 09.10.2019 18:00
Gość:
:((: Prostytutka ideałem dzisiejszych czasów... niech ta asteroida w końcu pieprznie
i ze sie nie bala tam pojechac, do tak dzkiego kraju gdzie nie toleruja tak wyzwolonych kobiet a wrecz karaja...kasa robi swoje ---- O_o
Chyba Ci się cis pomylilo??
Nie niebponulilo się jej Mam męża Ormianina i wiem jak traktuje się Ormianki w Armenii Ale tam jej pomnik niedługo postawią , tak ja wielbią To wszystko na pokaz wszystko dla większego rozgłosu
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 91-105 z 105