Środa 09.10.2019 08:00

Julia Wieniawa wspiera środowiska LGBT, internauta pyta: "DLA PEDOFILA TEŻ BĘDZIESZ TOLERANCYJNA?"

Julia Wieniawa

Julia Wieniawa wspiera środowiska LGBT, internauta pyta: "DLA PEDOFILA TEŻ BĘDZIESZ TOLERANCYJNA?"

Bez względu na to, czy dla niektórych celebrytów otwarte wspieranie środowiska LGBT jest tylko modą, czy też autentyczną potrzebą serca, znane nazwiska przysłużyły się już w znaczącym stopniu to publicznej dyskusji na temat tolerancji. Wśród osób zaangażowanych w debatę na temat homoseksualizmu i transpłciowości jest Julia Wieniawa. Dla młodej aktorki nie istnieją powody, dla których osoby LGBT miałyby być dyksryminowane.

Poglądy idolki nastolatek nie spodobały się jednemu z internautów, który dosadnie wyraził swoją niechęć wobec otwartości Julki. Na jej profilu pozostawił komentarz, któremu teoretycznie nie powinniśmy poświęcać czasu, jednak trudno uwierzyć, że w 2019 roku homoseksualizm nadal budzi tak skrajne emocje:

Dla pedofila też będziesz tolerancyjna? - zapytał, na co Wieniawa odpisała krótko:

Co za porównianie. Fu.

Do sytuacji doszło w komentarzach pod postem z okazji nominowania Julii do Róż Gali.

Idąc na Paradę Równości chciałam wesprzeć środowisko LGBT, bo głęboko wierzę, że trzeba walczyć z nietolerancją i uprzedzeniami do drugiego człowieka. Zrobiłam to spontanicznie i z potrzeby serca. Nie spodziewałam się aż takiego odzewu w mediach, ale cieszę się, że dzięki temu mogłam nagłośnić ten temat. I będę robić to dalej - napisała Julka.

Zobacz też: Julia Wieniawa apeluje do fanów: "IDŹCIE NA WYBORY"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (200)

Odpowiedz
10 1
zgłoś
gość 09.10.2019 08:44
Niech dorośli wiążą wie w pary z kim chcą ale adopcja przez pary jednoplciowe to dla mnie błąd. Nie oszukujmy się kobiety i mężczyźni bardzo się różnią i czego innego dziecko nauczą. Przez lata samotnie wychowywałam córkę i widziałam jak bardzo jej brak tego czego mógł dać jej ojciec. Szukała kontaktu z dziadkiem wujkiem itp
Odpowiedz
3 3
zgłoś
Gość 09.10.2019 08:45
Dla wierzących miłość i tolerancja działa w jedną stronę. Co za hipokryzja
Odpowiedz
4 1
zgłoś
Gość 09.10.2019 08:46
Ona ma dwie szare komórki, co jej ktoś każe gadać, to gada
Odpowiedz
0 2
zgłoś
gość 09.10.2019 08:48
A ja wspieram LGBT i stawiam wyraznie na L. A Wy chlopaki? Ostatnio spedzilem mily wieczor z para L i bylo b milo. Ja facet, one dwie L. Chlopaki tylko z kulturka i stawiajcie na L Pozdr
Odpowiedz
5 1
zgłoś
Gość 09.10.2019 08:48
Gość:
Gość: Dlaczego ludzie tacy są ? Opluwają innych? Gardzą nimi ? Poniewierają? Już kiedyś był taki człowiek, który miał tylko swoje rację i wizję. Wszyscy wiemy jak to się skończyło. Ludzie trochę tolerancji!
A gdzie tolerancja dla kat.o.li.ków atak...owa.ny.ch na par..ad.ach tzw rów..noś.ci?
Nie ma, bo popieracie ped*fili.
Ładowanie komentarzy…