Środa 09.10.2019 09:30

Miley Cyrus wylądowała w szpitalu! Nowy chłopak nie odstępuje jej na krok

Miley Cyrus Cody Simpson

Miley Cyrus wylądowała w szpitalu! Nowy chłopak nie odstępuje jej na krok

Choć Miley Cyrus ma zaledwie 26 lat, jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie funkcjonuje w branży już niemal od dwóch dekad. W tym czasie Amerykanka zgłębiła meandry show biznesu, dziś uchodząc za naczelną skandalistkę na scenie muzycznej. Kolejne romanse i zdolność wywołania szumu wokół siebie zapewniają Miley to, na czym zależy jej najbardziej, czyli rozgłosie.

Ostatnio o Miley pisze się głównie w kontekście romansu z o 4 lata młodszym Codym Simpsonem, z którym gwiazda zaczęła się spotykać krótko po zakończeniu przelotnego romansu z Kaitlynn Carter.

Miley Cyrus nie próżnuje. Znalazła sobie NOWEGO FACETA dwa tygodnie po rozstaniu z dziewczyną, dla której zostawiła męża

Australijczyk nie ukrywa, że zupełnie stracił głowę dla wokalistki i chce z nią spędzać tyle czasu, ile tylko się da. W ostatnich dniach zakochany muzyk miał taką możliwość: Miley zachorowała na anginę i trafiła do szpitala, a troskliwy Cody nie opuszczał jej nawet na krok. Na Instagramie Cyrus pojawiły się zdjęcia i nagrania chorej piosenkarki ze szpitalnego łóżka, przy którym towarzyszyła jej mama i adorator.

Chłopak odwiedził mnie w szpitalu - ekscytowała się. Próbuję wyleczyć się tak szybko, jak to możliwe, aby dotrzeć do Gorillapalooza w ten weekend! Trzymajcie kciuki, abym wyzdrowiała! Mam nadzieję, że bogowie rocka dadzą mi kopa i pomogą mi skopać tyłek chorobie. Mamy goryle do uratowania!

Gwiazda udostępnia też kilka romantycznych filmów, na których widać, jak Cody gra na gitarze i śpiewa piosenkę, którą napisał specjalnie dla Miley.

Nie możecie mi zabrać tego faceta - chrypiała Cyrus do telefonu.

Myślicie, że tym razem związek Miley wytrzyma dłużej niż 6 tygodni?

Miley Cyrus ROZSTAŁA SIĘ z dziewczyną! Spotykały się zaledwie 6 tygodni

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (118)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
Gość 09.10.2019 09:47
Gość: Dno moralne
Ojojojojoj
Odpowiedz
4 3
zgłoś
gość 09.10.2019 09:47
Ależ to jest pusta laska, szok. Co ten mąż w niej widział, pojęcia nie mam.
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Gość 09.10.2019 09:48
Uuuu pseudopudelkom z redakcji komenty jadace po latawicy się nie podobają i je wycinają. Co, nie kleicie, żevnormalni ludzie mają b konkretne zdanie o tej osobie?
Odpowiedz
7 0
zgłoś
Gość 09.10.2019 09:49
Gość: Strasznie zepsuta i zmanieryzowana nastolatka. Następny chłopak na dwa miesiące a przebieg rośnie Pannie :)
Ona ma 26 lat, jaka nastolatka 🤔?
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 09.10.2019 09:49
Jprdl w Polsce na angine dają antybiotyk i leżeć w łóżku każą a tam do szpitala zamykają? Co za leszcze
Ładowanie komentarzy…