Środa 09.10.2019 11:15

Zrozpaczona Aga z "Love Island": "SERCE MI PĘKA"

Love Island. Wyspa miłości Love Island

Zrozpaczona Aga z "Love Island": "SERCE MI PĘKA"Program Love Island. Wyspa miłości to nie tylko ciekawy sposób na odnalezienie durgiej połówki, ale też i świetna trampolina do celebryckiej kariery. Uczestnicy, którzy opuścili już hiszpańską willę, próbują wzbudzić zainteresowanie swoją osobą. Oczywiście robią to głównie w mediach społecznościowych. Jedną z najaktywniejszych byłych uczestniczek polsatowskiego reality-show jest Aga. Choć dziewczyna na wyspie miłości była dość krótko, to zdążyła zakochać się w Pawle. Gdy była zmuszona opuścić program, błagała go, by wytrwał do końca programu w wierności (przypomnijmy, że program polega na tym, by stale się parować), a ona będzie na niego czekała. Paweł jednak Agi nie posłuchał i postanowił podbić serce "twardej jak orzeszek" Moniki. I rzeczywiście w pewnym stopniu mu się to udało. Były spędzone w jednym łóżku noce, wspólne śniadania i czułości. Ale co najgorsze, w Polsce na to wszystko musiała patrzeć... Aga, która po wtorkowym odcinku, którego jeszcze nawet nie obrzejała (!), postanowiła podzielić się przemyśleniami na Instagramie.

ZOBACZ: "Love Island". Ada Śledź wróciła z Wyspy Miłości: "Dużo się nauczyłam i NICZEGO NIE ŻAŁUJĘ"

Chyba nie muszę oglądać tego odcinka. Dostałam wystarczająco dużo wiadomości z przekazem, co się w nim znajdowało - zaczęła.

Rozchodzi się oczywiście o coraz to bliższe stosunki Pawła z Monią. Na szczęście Aga w tak trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie swojej przyjaciółki z wyspy miłości, Ady. 20-latka po emisji odcinka natychmiast wyruszyła do zrozpaczonej Agi.

Aga jest bardzo podłamana tą sytuacją, tym co Paweł powiedział, w jaki sposób się zachował. Natomiast Aga jest mądrą dziewczyną i na pewno znajdzie kogoś, kto będzie jej godzien - mówiła poddenerwowana Ada w drodze do zmartwionej Agi.

Gdy już w końcu Ada dotarła do Agi, wtulone w siebie przyjaciółki nagrały kolejne InstaStories.

Siedzimy razem w domu i już idziemy spać. Dziekuję mojej kochanej Adusi, że przyjechała do mnie. Jest mi naprawdę bardzo przykro. (...) To wszystko mnie bardzo boli. Nadal nie oglądałam odcinka i nie wiem do końca, o co chodzi, ale domyślam się i jest mi przykro. Serduszko mi pęka - mówiła zasmucona Aga.

PRZYPOMNIJMY: "Love Island": Beti MASAKRUJE Oliwię: "Chciałam ratować Maćka od Ciebie"

Mamy jednak nadzieję, że Aga obejrzy wtorkowy odcinek, bo wówczas dowie się, że Paweł opuścił już wyspę miłości. Niestety, dowie się też, że bardzo zbliżył się do Moni, ale to właśnie o tym została już chyba poinformowana przez swoich fanów.

Współczujecie jej? 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (63)

Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 09.10.2019 14:08
gość: jedynanapoziomie dziewczyna to maroetta powinna wygrac reszta do domu..monia zapoznowychodzi
Dokladnie
Odpowiedz
5 4
zgłoś
Gość 09.10.2019 14:16
Gość: PiS wygra !
I bardzo dobrze!!!!
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 09.10.2019 14:21
Jak ona sepleni! Tego nie da się słuchać
Odpowiedz
3 0
zgłoś
Gość 09.10.2019 14:26
gość: Ile ona ma lat? Ja myslalam, ze z 30!!! Co za dno intelektualne ;/
Ona ma 30 lat? Gada jakby w gimbazie była.
Odpowiedz
1 0
zgłoś
Gość 09.10.2019 14:28
Jak ona sepleni! Tego nie da się słuchać
Ładowanie komentarzy…