Środa 09.10.2019 11:15

Zrozpaczona Aga z "Love Island": "SERCE MI PĘKA"

Love Island. Wyspa miłości Love Island

Zrozpaczona Aga z "Love Island": "SERCE MI PĘKA"Program Love Island. Wyspa miłości to nie tylko ciekawy sposób na odnalezienie durgiej połówki, ale też i świetna trampolina do celebryckiej kariery. Uczestnicy, którzy opuścili już hiszpańską willę, próbują wzbudzić zainteresowanie swoją osobą. Oczywiście robią to głównie w mediach społecznościowych. Jedną z najaktywniejszych byłych uczestniczek polsatowskiego reality-show jest Aga. Choć dziewczyna na wyspie miłości była dość krótko, to zdążyła zakochać się w Pawle. Gdy była zmuszona opuścić program, błagała go, by wytrwał do końca programu w wierności (przypomnijmy, że program polega na tym, by stale się parować), a ona będzie na niego czekała. Paweł jednak Agi nie posłuchał i postanowił podbić serce "twardej jak orzeszek" Moniki. I rzeczywiście w pewnym stopniu mu się to udało. Były spędzone w jednym łóżku noce, wspólne śniadania i czułości. Ale co najgorsze, w Polsce na to wszystko musiała patrzeć... Aga, która po wtorkowym odcinku, którego jeszcze nawet nie obrzejała (!), postanowiła podzielić się przemyśleniami na Instagramie.

ZOBACZ: "Love Island". Ada Śledź wróciła z Wyspy Miłości: "Dużo się nauczyłam i NICZEGO NIE ŻAŁUJĘ"

Chyba nie muszę oglądać tego odcinka. Dostałam wystarczająco dużo wiadomości z przekazem, co się w nim znajdowało - zaczęła.

Rozchodzi się oczywiście o coraz to bliższe stosunki Pawła z Monią. Na szczęście Aga w tak trudnych chwilach mogła liczyć na wsparcie swojej przyjaciółki z wyspy miłości, Ady. 20-latka po emisji odcinka natychmiast wyruszyła do zrozpaczonej Agi.

Aga jest bardzo podłamana tą sytuacją, tym co Paweł powiedział, w jaki sposób się zachował. Natomiast Aga jest mądrą dziewczyną i na pewno znajdzie kogoś, kto będzie jej godzien - mówiła poddenerwowana Ada w drodze do zmartwionej Agi.

Gdy już w końcu Ada dotarła do Agi, wtulone w siebie przyjaciółki nagrały kolejne InstaStories.

Siedzimy razem w domu i już idziemy spać. Dziekuję mojej kochanej Adusi, że przyjechała do mnie. Jest mi naprawdę bardzo przykro. (...) To wszystko mnie bardzo boli. Nadal nie oglądałam odcinka i nie wiem do końca, o co chodzi, ale domyślam się i jest mi przykro. Serduszko mi pęka - mówiła zasmucona Aga.

PRZYPOMNIJMY: "Love Island": Beti MASAKRUJE Oliwię: "Chciałam ratować Maćka od Ciebie"

Mamy jednak nadzieję, że Aga obejrzy wtorkowy odcinek, bo wówczas dowie się, że Paweł opuścił już wyspę miłości. Niestety, dowie się też, że bardzo zbliżył się do Moni, ale to właśnie o tym została już chyba poinformowana przez swoich fanów.

Współczujecie jej? 

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (63)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-63 z 63
Odpowiedz
0 1
zgłoś
gość 10.10.2019 08:28
Paweł grał na uczuciach dziewczyn. To okropne. I wszystko dla kariery. Jak można tak nisko upaść?!!!!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 10.10.2019 12:13
Gość:
gość: co ta Aga niepoważna? zaczęła się lizać z gościem chwilę po wejściu, i myślała że będzie z tego big love? żaden normalny facet nie traktuje poważnie takich lachonów
Czyli Franek nie powinien traktować Marietty poważnie bo po dwóch dniach dała mu du..py;-)
oczywiście że nie, obydwoje lekko się prowadzą. marieta mega łatwa laska, puściłaby się już wcześniej gdyby ktoś ją tam zechciał, bo już damianowi chciała dać, tylko on akurat zadurzył się w innej i nie skorzystał
Odpowiedz
1 0
zgłoś
gość 11.10.2019 13:53
ta Aga wygladala na lafirynde, byla straszna w tym programie...
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 61-63 z 63