Środa 09.10.2019 12:45

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o rozstaniu? "Kobieta odchodzi powoli, BARDZO POWOLI"

Paulina Smaszcz-Kurzajewska Maciej Kurzajewski

Paulina Smaszcz-Kurzajewska o rozstaniu? "Kobieta odchodzi powoli, BARDZO POWOLI"

O Paulinie Smaszcz-Kurzajewskiej pisało się w ostatnim czasie głównie w kontekście jej pożegnania z dotychczasowym pracodawcą w mało przyjaznej atmosferze. Po odejściu z telewizji nc+ dziennikarka postanowiła się przebranżowić i - ku powszechnemu zdziwieniu - zostać zawodowym coachem.

Smaszcz-Kurzajewska bawi się w coacha: "Cieszmy się z tego, co mamy"

To nie koniec rewolucji w życiu 46-latki. Właśnie potwierdziły się krążące w kuluarach plotki o kryzysie w małżeństwie Pauliny z Maciejem Kurzajewskim: rodzice 22-letniego Franka i 13-letniego Julka rozwodzą się po 23 latach wspólnego życia. Nie jest tajemnicą, że para ma za sobą ciężkie przeżycia – dziennikarka poroniła ciążę bliźniaczą. Gdy jakiś czas później Paulina ponownie zaszła w ciążę, znów była ona bliźniacza i tym razem udało się urodzić tylko jedno dziecko.

Paulina Smaszcz-Kurzajewska udostępniła "niepokojący post". Internauci podejrzewają kryzys w małżeństwie...Pogłoski o rozstaniu dziennikarskiej pary pojawiły się już wiele miesięcy temu. Już latem Smaszcz-Kurzajewska zamieściła na Instagramie wymowny wpis.

Kobieta najpierw zrywa psychicznie. Dopiero później odchodzi fizycznie. Facet wtedy myśli: "wreszcie się uspokoiła...". Prawda jest taka, że wtedy jesteś już jej obojętny, nic ją już nie obchodzisz, już cię nie kocha.

Kobieta odchodzi powoli, bardzo powoli, bardzo - dopisała pod postem. Rozważa, myśli o dzieciach, o utraconych marzeniach, nadziei, rozpacza, ale jak podejmie decyzję, to już nie ma tego mężczyzny w żadnej komórce jej ciała. No chyba, że w d.... , a on nie może wyjść z szoku i zdziwienia, że opuściła takiego księcia!

Już wtedy można było wnioskować, że w małżeństwie dziennikarki nie dzieje się najlepiej. Tymczasem wczoraj Paulina znów opublikowała wpis dotyczący miłości.

Prawdziwa moc miłości najlepiej jest widoczna w tym, jak bardzo uśmiecha się kobieta, ktora siedzi obok niego. A moc kobiety tkwi w tym, jak z czułością spogląda na nią mężczyzna - zaczęła. Nie ma lepszej kwintesencji miłości. Nie ma głębszego uczucia niż miłość. Nie ma smutniejszego stanu niż obojętność - skomentowała sentencję.

Ciekawe, jak na posty Smaszcz-Kurzajewskiej zareagował Maciek...


Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (299)

Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 271-299 z 299
Odpowiedz
2 1
zgłoś
Gośćivcia 10.10.2019 06:09
botoks,silikony,latanie po wszystkich bankietach w rozpiętych bluzkach...40latka wyje i szuka młodości,żałosne to i żałosna ona.Nie znam męża ale tak się kochali w wywiadach ,że och i ach czyli cóż...odbiło?? Niefajna kobita niefajna
Odpowiedz
1 2
zgłoś
Gość 10.10.2019 06:30
U mnie tez tak bylo
Odpowiedz
0 3
zgłoś
gość 10.10.2019 06:49
Mądra kobieta ....:) i tak długo z nim wytrzymała ....
Odpowiedz
0 2
zgłoś
Gość 10.10.2019 07:12
Gość: 100% prawda. Obojętność jest gorsza niż kłótnia. Właśnie przechodzę to samo. Zero zainteresowania ze strony męża 😥
Pewnie ma kogos!
Odpowiedz
1 1
zgłoś
Gość 10.10.2019 07:44
Gość: Ona ma 100 procent racji.
Zgadzam się z nią. Życzę powodzenia!
Ładowanie komentarzy…
Najnowsze » Nowsze » Oglądasz 271-299 z 299