Środa 09.10.2019 15:15

"Tęczowa" Małgosia Rozenek walczy z homofobią w kolorowej czapce i ze smartfonem w dłoni (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek od jakiegoś czasu czynnie walczy z homofobią w kraju, biorąc udział w różnych akcjach, które mają pomóc osobom dotkniętym dyskryminacją ze względu na orientację seksualną.

Majdanowie wspierają akcję przeciw homofobii. Fanka docieka: "A co, jeśli pani syn przyprowadzi ukochanego do domu?"

Małgorzata Rozenek odpowiada internaucie: "Wolałabym syna geja niż homofoba"

W środę za pośrednictwem Instagrama dumna 41-latka oświadczyła fanom, że wystąpiła w Kampanii Przeciw Homofobii. Tego samego dnia stołeczni fotografowie "przyłapali" Małgosię w centrum Warszawy w stylizacji, która ewidentnie reprezentowała jej światopogląd: celebrytka miała na sobie białą bluzę z tęczowym napisem Levis, na którą narzuciła puchową kurtkę. Uwagę przykuwała czapka z kolorowym wzorkiem i naszywką "Głowa pełna miłości". Co ciekawe, Rozenek urozmaiciła jesienny look butami za... 99 złotych.

Miałam nieprzyjemności za wspieranie środowisk LGBT i to jest coś, co przeraża mnie jeszcze bardziej - wyznała Rozenek w rozmowie z Jastrząbpost. Dzisiaj wystąpiłam w kampanii przeciw homofobii, ponieważ uważam, że walka o wolności obywatelskie jest niezwykle ważna. I to, co się dzieję z brakiem poparcia dla środowisk LGBT moim zdaniem przełoży się później na ograniczenie wolności innych grup.

Doceniamy postawę Małgosi i mamy nadzieję, że więcej gwiazd przeciwstawi się dyskryminacji ze względu na orientację seksualną, dołączając do kampanii przeciw homofobii.

« Poprzednie 1/8

"Tęczowa" Małgosia Rozenek walczy z homofobią w kolorowej czapce i ze smartfonem w dłoni (ZDJĘCIA)

2"Tęczowa" Małgosia Rozenek walczy z homofobią w kolorowej czapce i ze smartfonem w dłoni (ZDJĘCIA)