Środa 09.10.2019 20:15

Bella Hadid obchodzi 23. urodziny! Przypomnijmy DRASTYCZNĄ METAMORFOZĘ jej twarzy na przestrzeni ostatnich kilku lat (ZDJĘCIA)

Bella Hadid

Jeszcze do niedawna marzenia o karierze modelki mogła spełnić jedynie bardzo wąska grupa dziewcząt, które odznaczały się niebywałą urodą, imponującym wzrostem i odpowiednimi proporcjami. W ciągu ostatnich lat ta wysoka poprzeczka została jednak znacząco obniżona, a to za sprawą dobrodziejstw oferowanych przez nowinki medycyny estetycznej. Coraz częściej bardziej od tzw. "warunków" liczą się tysiące obserwatorów na Instagramie, dlatego w branży nie spotyka się już odkryć pokroju Lindy Evangelisty, Cindy Crawford czy Kate Moss. Ich miejsce zajmuje potomstwo milionerów, które pomimo kompletnego braku predyspozycji, uparcie walczy o miejsca na wybiegu.

Zobacz: Bella Hadid przeprasza muzułmanów za zdjęcie z butem na tle arabskich samolotów: "Nie chciałam nikogo obrazić"

Do tej wspomnianej grupy niewątpliwie zaliczyć można Bellę Hadid. Urodzona w zamożnej rodzinie Amerykanka mogła obrać dosłownie każdą ścieżkę kariery - w końcu jej rodzice mogli bez większych problemów opłacić nawet najdroższe uniwersytety albo sfinansować innowacyjny biznes. Niestety, obdarzona nader przeciętną urodą Bella zafiksowała swoje ambicje na pokazach mody. Obchodząca dziś 23. urodziny celebrytka spełniła swoje marzenie i dziś może się cieszyć statusem "ikony" wybiegów Ale jeszcze kilka lat temu nikt nie mógł się spodziewać, że jej plan ma jakiekolwiek szanse na sukces.

Przypomnijmy: Kendall Jenner i Bella Hadid pozdrawiają paparazzi środkowymi palcami

Wraz z nami prześledźcie historię niesamowitej transformacji twarzy Belli Hadid. Czy jej słynne kości policzkowe wyłoniły się wskutek dorastania, czy może raczej to dzieło sprawnego chirurga?

« Poprzednie 1/9

Bella Hadid obchodzi 23. urodziny! Przypomnijmy drastyczną metamorfozę jej twarzy

2Bella Hadid obchodzi 23. urodziny! Przypomnijmy drastyczną metamorfozę jej twarzy