Środa 09.10.2019 21:45

Gala "Influencer Roku": Julia Wieniawa w "nagiej kreacji", Agnieszka Kaczorowska świeżo po porodzie, Ewa Chodakowska (ZDJĘCIA)

Influencer Roku ścianki Julia Wieniawa Ewa Chodakowska Marina Łuczenko Honorata Skarbek Roksana Węgiel Dawid Kwiatkowski Smolasty Sandra Kubicka

Jeszcze niedawno internetowych celebrytów traktowano jako show biznesowe byty drugiej kategorii. Czempioni młodego pokolenia często mają jednak o wiele większe zasięgi w sieci niż ich starsi koledzy z branży, co przekłada się znacznie na imponujące zarobki. Nic więc dziwnego, że klasyczne gwiazdy nauczyły się w końcu doceniać youtuberów i instagramerów i z ochotą uczęszczają na imprezy typu Influencer Roku.

Zobacz: Oto NAJGORSI polscy "influencerzy" 2018! Zobaczcie Top 10 według Pudelka...

Najnowsza odsłona tej rosnącej w siłę imprezy odbyła się w środę wieczorem. Gwiazdy i gwiazdeczki zebrały się z tej okazji tłumnie na ul. Szarych Szeregów w Warszawie, aby uczcić najbardziej "zasłużonych" spośród rozmaitych kategorii influencerów. Wśród zebranych gości spostrzec można było między innymi: Ewę Chodakowską, Marinę Łuczenko-Szczęsną, Honoratę Skarbek, Roksanę Węgiel, Dawida Kwiatkowskiego, Julię Wieniawę i Smolastego.

Przypomnijmy: Drapieżna Mucha, Maffashion jako nietoperz i dekolt Julii Wieniawy na gali Influencer Roku (ZDJĘCIA)

Zobaczcie zdjęcia z gali Influencer Roku 2019. Kto zaprezentował się tego wieczora najlepiej?

« Poprzednie 1/26

Celebrytów od groma na gali "Influencer Roku"

2Celebrytów od groma na gali "Influencer Roku"