Trwa ładowanie...
Przejdź na

Piotr Gąsowski sięga najgłębszych NIZIN ŻENADY przy pomocy Macieja Dowbora: "Piotr stał się początkującym patoinfluencerem. Prosimy o wasze ŻEBROLAJKI"

144
Podziel się:

Zatroskany mało imponującą liczbą obserwatorów na profilu Gąsowskiego, Dowbor postanowił okazać koledze wsparcie w najbardziej żenujący z możliwych sposobów. Zabawne, czy smutne?

Piotr Gąsowski sięga najgłębszych NIZIN ŻENADY przy pomocy Macieja Dowbora: "Piotr stał się początkującym patoinfluencerem. Prosimy o wasze ŻEBROLAJKI"
bEKeMxeJ

Piotr Gąsowski, popularny prezenter telewizyjny słynący z zamiłowania do domowych obiadów z dostawą do domu i płyt Madonny, przed dwoma miesiącami *postanowił dołączyć do instagramowej społeczności. Niestety (albo i stety)*, wejście showmana do wirtualnego świata nie zrobiło w sieci furory. Do tej pory Gąsowski zebrał na swoim koncie jedynie 1,8 tysiąca obserwatorów.

Widząc zmagania swojego znajomego z brutalną rzeczywistością wirtualną, Maciej Dowbor postanowił wyciągnąć do Piotra pomocną dłoń. Prezenter zorganizował na swoim profilu akcję, która przyprawiła nas o ciary zażenowania i niemałe zawroty głowy. Posługując się hasztagiem #żebrolajkdlagąsa, Dowbor ma nadzieję zwiększyć ruch na profilu kolegi z pracy.

bEKeMxeL

Jest taka sprawa. To jest Piotr Gąsowski. Piotr Gąsowski stał się poczatkującym patofinluencerem, a żeby być influencerem trzeba mieć followersów. Narazie ma ich bardzo niewielu, i jest taka prośba. Chcielibyśmy, żeby Piotr był bardziej popularny od kogokolwiek na Instagramie. Pierwszy punkt odniesienia to jest pies Krzysztofa Ibisza. Zróbmy wszystko, żeby Piotr był bardziej popularny od psa Krzysztofa Ibisza, od Nicponia, superpsa. Dlatego prosimy was o wasze żebrolajki - zaapelował przekonany o swoim wybitnym poczuciu humoru dziennikarz.

Słuchajcie, wplątali mnie w to - zdawał się protestować zasiadający w garderobie Gąsowski.

Na domiar złego, najpewniej nawiązując do postaci psa Krzysztofa Ibisza, prezenter postanowił zaszczekać kilka razy do telefonu Macieja Dowbora.

bEKeMxeR

Żeby było jeszcze "śmieszniej", nie mający racji bytu hasztag prędko rozpowszechniony został przez znajomych Gąsowskiego z planu Twoja twarz brzmi znajomo, którzy najwyraźniej obrali sobie za punkt honoru wsparcie cierpiącego z braku lajków kolegi.

Piotrze, jeżeli tak bardzo zależy Ci na imponującej liczbie followersów, to sugerujemy wskoczyć do przypadkowego autokaru wypełnionego czarnoskórymi muzykami. Podziałało w przypadku Marty Linkiewicz, więc i tobie może się udać. Trzymamy za ciebie kciuki!

bEKeMxeS
bEKeMxfm
KOMENTARZE
(144)
gość
2 lata temu
Ale szczujecie znowu
Gość
2 lata temu
Porownanie do obciągarek raperów nie ubliża Gąsowi,tylko dobitnie swiadczy o stanie polskiego show biznesu. Gąsowski przed zaplodnieniem tancerki z TzG i kotletem byl uznanym aktoren komediowo-estradowym
gość
2 lata temu
Grunt to mieć dystans do lajku w sieci :) brawo Panowie
bEKeMxfn
Gość
2 lata temu
Jak widać po komentarzach, ludzie zrozumieli że to żarty. Wam polecam mniej jadu, a więcej humoru
Gość
2 lata temu
Po kotletach różne rzeczy mogą się zdarzyć
Najnowsze komentarze (144)
gość
2 lata temu
co się dzieje z wymową Gąsowskiego? Ma aparat na zębach czy sztuczną szczękę?
gość
2 lata temu
" Narazie ma ich bardzo niewielu, " Naprawdę Dowbor napisał "narazie"???? Ortografia!!
gość
2 lata temu
Kiedy myślisz że nie ma wiekszej żenady....zawsze jest Gąs!
gość
2 lata temu
Dramat
Gość
2 lata temu
Idźcie na wybory
gość
2 lata temu
Gruby lorbas nie ma na kotlety ze swieza surowka?
Fujjjh
2 lata temu
Wstyd. Dowbor. Wstyd. Gąsowski. Wstyd
Gość
2 lata temu
Karuzela śmiechu
bEKeMxff
gość
2 lata temu
Starzy faceci robią sobie z was jaja a wy jesteście za durni, żeby to nawet pojąć :D
Anna
2 lata temu
Niezależnie od wszystkich historii, opinii, nie przepadam za p. Gąsowskim. Irytuje mnie wiecznie zachwycony, nadpobudliwy, nadekspresyjny dojrzały pan. Od dawna zresztą...
Gość
2 lata temu
Jest na pudelku to na pewno lajki beda
gość
2 lata temu
Oni razem i z osobna "niedorozwoje " niesympatyczne.
Gość
2 lata temu
Dwa pulglupki
Gość
2 lata temu
po tym jak kupował narkotyki to kogo dziwi, że nie ma followersow?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEKeMxfY
bEKeMxfZ
bEKeMxga
bEKeMxgb
bEKeMxgc
bEKeMxfH