Trwa ładowanie...
Przejdź na

Maja Ostaszewska nawołuje do głosowania w wyborach: "Możecie nie być pasjonatami polityki, ale proszę nie ignorujcie ich"

219
Podziel się

Aktorka podkreśliła, że nie trzeba interesować się polityką, aby wziąć udział w wyborach. Marina powinna przeczytać jej wpis?

Maja Ostaszewska nawołuje do głosowania w wyborach: "Możecie nie być pasjonatami polityki, ale proszę nie ignorujcie ich"
bCZIXnAl

Już w najbliższą niedzielę odbędą się wybory parlamentarne. Tego dnia Polacy ruszą do lokali wyborczych, aby wybrać swoich przedstawicieli do Sejmu i Senatu. Końcówka kampanii wyborczej to nie tylko okres wzmożonej aktywności polityków. Wiele gwiazd polskiego show biznesu wykorzystuje swoją popularność, aby zachęcić fanów do spełnienia obywatelskiego obowiązku.

Wśród gwiazd, które zdecydowały się publicznie zaapelować o oddanie głosu w wyborach, znalazły się między innymi Magda Gessler, Julia Wieniawa oraz Sara Boruc, która w przeciwieństwie do swojej byłej przyjaciółki Mariny, wybierze się w niedzielę do lokalu wyborczego.

bCZIXnAn

Swój głos w mediach społecznościowych postanowiła również zabrać Maja Ostaszewska. Aktorka znana jest ze swojego zaangażowania politycznego i często na swoich profilach w social mediach promuje ważne zagadnienia. Ponadto gwiazda bierze również udział w wielu manifestacjach i kampaniach społecznych, w tym m.in Czarnym Proteście.

Na instagramowym profilu Ostaszewskiej pojawił się obszerny wpis, w który zaapelowała do swoich fanów o to, aby nie lekceważyli niedzielnego głosowania.

bCZIXnAt

W tę niedzielę czekają nas jedne z najważniejszych wyborów w naszym życiu. Proszę, nie ignorujcie ich. Możecie nie być pasjonatami polityki w jej codziennym wydaniu. Ja także nie jestem. Możemy różnić się w poglądach, w sposobie życia, ale poczucie Wolności, tej wewnętrznej i zewnętrznej jest chyba dla nas wszystkich bardzo ważne. Jeśli żadna z partii nie jest dla Ciebie idealna (dla mnie też nie) zapewniam, że na listach tych prodemokratycznych znajdziesz uczciwe, kompetentne osoby. Niekoniecznie na jedynkach.

Aby dodatkowo wzmocnić swój przekaz, w dalszej części wpisu aktorka postanowiła wymienić wszystkie potencjalne powody, które powinny zmotywować Polaków to głosowania.

Jeśli ważne jest dla Ciebie środowisko, martwi Cię kryzys klimatyczny, oczekujesz działań, które mogłyby go zatrzymać - IDŹ NA WYBORY
Jeśli ważne są dla Ciebie prawa kobiet, przeciwdziałanie przemocy, bezpieczne, świadome macierzyństwo - IDŹ NA WYBORY
Jeśli chcesz poprawy systemu opieki zdrowotnej - IDŹ NA WYBORY
Jeśli nie zgadzasz się na atakowanie Twoich przyjaciół mówiących w innym niż polski języku, o innym niż biały kolorze skóry, o innej niż heteroseksualna orientacja seksualna - IDŹ NA WYBORY
Jeśli chcesz żeby w razie choćby kolizji drogowej, konfliktu z pracodawcą sądził Cię niezależny, sprawiedliwy sędzia - IDŹ NA WYBORY
Jeśli ważna jest dla Ciebie edukacja dzieci, to żeby wyrosły na otwartych Europejczyków - IDŹ NA WYBORY
Jeśli ważna jest dla Ciebie wolność słowa - IDŹ NA WYBORY
Jeśli nie zgadzasz się na okrucieństwo wobec zwierząt - IDŹ NA WYBORY
_**I proszę, wybierz mądrze. Wybierz Wolność i Demokrację. W której będziemy mogli pięknie i z wzajemnym szacunkiem, różnić się od siebie.**_

Zobaczcie obszerny apel Ostaszewskiej. Wybierzecie się na wybory?

bCZIXnAu
bCZIXnAv
bCZIXnAO
KOMENTARZE
(219)
gość
12 miesięcy temu
Wiadomo, że im nie zależy na tym żebyśmy poszli na wybory,tylko żebyśmy poszli zagłosowali przeciwko PiS, żenujące. Poza tym - za kogo oni się uważają? Mentorzy? Bez ich namowy faktycznie nikt nie pójdzie, 'Polaki nie rozumiom' - celebryci muszą im wszystko tlumaczyć, hehe Oni wszyscy pozjadali wszystkie rozumy, myślą,że Polacy to taka ciemna masa - otóż nie - ktoś Was leczy, ktoś Wam stawia domy, ktoś Wam prowadzi te sprawy rozwodowe,ktoś Wam sprzedaje w sklepie - mamy swoje życie i swoje mózgi kochani celebryci i wara Wam od nas.
gość
12 miesięcy temu
Wygra pis. A Marina to wolna kobieta. Nie musi głosować jeśli nie chce.
Ula
12 miesięcy temu
Maju zostaw już tą politykę -plissss
bCZIXnAP
gość
12 miesięcy temu
Spokojnie mądrzy Polacy pójdą na wybory i dokonają słusznego wyboru. Tylko nie wiadomo czy będzie on zgodny z Pani nie do końca zdrową ideologią.
gość
12 miesięcy temu
Pójdę i zagłosuję, ale na pewno nie na SLD, PSL, PO i Wiosnę. Zadowolona jesteś Maju ?
Najnowsze komentarze (219)
Paulina
12 miesięcy temu
Uwielbiam wiarę w te uczciwe niezależne sądy!!!!Znam nawet ...
gość
12 miesięcy temu
niech ona się karpiami lepiej zajmie
YUNO
12 miesięcy temu
i co tam Pani Maju - frekwencja powyżej 60% - ale ludzie maja trochę więcej oleju w głowie od PANI
gość
12 miesięcy temu
Ostaszewska, nie musisz wysilać się, bo Polacy to mądry naród i sami wiedzą co mają robić.
gość
12 miesięcy temu
Co ta pani, ma do powiedzenia--- to niech mówi w gronie rodzinnym, może wsród swoich ma ludzi, lekko opóżnionych w rozwoju ????/ A o resztę polaków, może byc spokojna !!!! Takich autorytetów , jak pani-- to na pęczki !!! Ponoć, polacy, nie gęsi........
gość
12 miesięcy temu
Zezowate Nieszczęście otworzyło jape
Gość
12 miesięcy temu
Całe szczęście że wygra patria której pani ostaszewska szczerze nienawidzi, chociaż to przecież taka dobra i tolerancyjna osoba
Gość
12 miesięcy temu
Idę Kochana moja Rodzina i Przyjaciele rowniez 31 głosow na PIS.
bCZIXnAH
Gość
12 miesięcy temu
Tylko PIS.
Gość
12 miesięcy temu
Popiera aborcję ale dzikich ciężarnych loch w Radzionkowie protestowała *nie zabijać" ....i jakie tu wartości???
gość
12 miesięcy temu
Pójdę na wybory i zagłosuję tak by tej paniusi jak i różnej maści szturom, itp. zrobić na złość. Nie będzie nas jakiś byle aktorzyna pouczał na kogo mamy głosować
gość
12 miesięcy temu
Ostaszewska po prostu Cymes ;)
gość
12 miesięcy temu
ignorujemy ciebie
Gość
12 miesięcy temu
Za kogo ona się uważa. Tak, my nie mamy zdania, dobrze, że namawia nas Ostaszewska to 'pójdziemy'. Haha.
...
Następna strona
bCZIXnBj