Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Love Island. Wyspa Miłości": Mama Oliwii atakuje Maćka: "NEANDERTALCZYK. Słoń w składzie porcelany"

162
Podziel się:

W przedostatnim odcinku programu uczestników odwiedzili bliscy.

"Love Island. Wyspa Miłości": Mama Oliwii atakuje Maćka: "NEANDERTALCZYK. Słoń w składzie porcelany"
bEDUatWt

W przedostatnim odcinku programu Love Island. Wyspa Miłości Sylwia obudziła się z Mikołajem w "kryjówce".

Fajnie, namiętnie, sexy randka - pochwaliła się do kamery.

Pozostałym uczestnikom nie chciała zdradzić szczegółów wspólnej nocy z "Mikim", ale na osobności przyznała, że między nimi doszło do zbliżenia, po którym dostała od Mikołaja komplement: "Dobra jesteś".

bEDUatWv

Z kolei Maciek narzekał, że boli go serce.

Wczoraj jądra, dzisiaj serce - skomentowała Oliwia.

Nieoczekiwanie śniadanie zostało przerwane przez wizytę bliskich Maćka i Oliwki, co wywołało entuzjazm uczestników. Mama Maćka próbowała od niego wyciągnąć, czy planuje z Oliwią związać się na poważnie. Poradziła mu też, żeby był dla niej mniej oschły. Z kolei mama Oliwki stwierdziła, że "Maciek jest fajny, tylko go trzeba ułożyć" i nazwała go neandertalczykiem.

_**On jest taki słoń w składzie porcelany**_ - oceniła.

bEDUatWB

Zachowanie potencjalnej przyszłej teściowej nie do końca spodobało się Maćkowi.

_**Rodzina Oliwii i jej mama na mnie naskakiwała, żebym był mniej szorstki. Zostało to wyolbrzymione, jestem zmieszany**_ - powiedział.

Następnie willę odwiedzili bliscy Sylwii i Mikołaja. W rozmowie z przyjacielem "Sysia" pochwaliła się, że zamierzają kontynuować relację po powrocie do Warszawy i potwierdziła, że oficjalnie są parą. Brat i tata Mikołaja zachwycali się wyglądem Sylwii i jej charakterem. Miki pękał z dumy.

bEDUatWC

Zaje*ista jest. Szalona, ale jest też dojrzała. Trzeba zasypiać i budzić się przy inteligentnej kobiecie - powiedział.

_**Z ładnej miski się nie najesz**_ - podsumował tata.

Gdyby Mikołaj był sparowany z kimś innym, to byśmy nie przyjechali - stwierdził brat.

Sylwia przyznała, że "bardzo jej zależało na opinii taty Mikołaja". Przyjaciel islanderki dał Mikiemu kilka wskazówek, jak ma z nią postępować.

bEDUatWD

_**Ona lubi być księżniczką i czuć, że ma faceta, a nie c**ę -**_ powiedział.

Z kolei brat Mikołaja poradził Sylwii, żeby prawiła mu komplementy na temat wyglądu.

Do programu przyjechała też siostra Marietty i rodzice Franka. Rodzicom przystojnego ratownika spodobała się potencjalna synowa. Franek pochwalił się im, że "podobał się każdej kobiecie na wyspie", ale od początku brał pod uwagę tylko Mariettę.

Ja ci mówiłem - albo wrócisz z płaczem, albo z żoną - powiedział tata.

bEDUatWE

Uczestniczka pożaliła się rodzicom Franka, że jej poprzedni partnerzy byli "lalusiowaci", a dopiero ich syn spełnił jej oczekiwania. Mama i tata uczestnika przypomnieli jej, że Franek zmagał się z nowotworem i ta ciężka próba ukształtowała jego silny charakter. Siostra Marietty płakała ze wzruszenia.

Ja naprawdę nie wierzyłam, że tu można znaleźć miłość - mówiła, łykając łzy.

Po wyjściu bliskich Maciek i Oliwia wyruszyli w rejs katamaranem. W romantycznej scenerii doszli do wniosku, że kłótnie jedynie umocniły ich związek. Oliwia stwierdziła, że ją "siekło" na punkcie Maćka.

Finał Love Island już w najbliższą niedzielę. Wtedy też dowiemy się, która para zdobyła największą sympatię widzów i tym samym 100 tysięcy złotych.

Jak obstawiacie?

bEDUatWW
KOMENTARZE
(162)
Gość
2 lata temu
Oglądam to w tajemnicy przed moim chłopakiem :D
gość
2 lata temu
Niesamowite jak szczerze można wierzyć w swój życiowy sukces, będąc dziewczyną do towarzystwa. Jeszcze bardziej zadziwiające jest to, że ludzie są w stanie uwierzyć w tak zwany "modeling" za darmowe drinki, mieszkanie, foty :)
Gość
2 lata temu
po co o tym piszecie? miałcy ludzie, miałkie rozmowy, miałki poziom... miało jak muł, przez który się przekopuje ten program osiągnąwszy dno
bEDUatWX
Gość
2 lata temu
Sylwia i mikolaj udaja na maxa, ale nieudolnie. Oczu nie oszukasz. Maciek czy franek patrza na swoje kobiety z totalnym oddaniem i zachwytem
Gość
2 lata temu
Śmieszy mnie, że ludzie postrzegają Oliwię jako kulturalną, z dobrego domu. Ona od 15 r.ż. nauczona była pić, malować się, imprezować. Zero szkoły, wykształcenia... A tu nagle wyższe sfery😂. Nie róbcie z niej wzoru do naśladowania, bo jak coś powie, to z niej wychodzi, co dla niej się liczy w życiu
Najnowsze komentarze (162)
gość
2 lata temu
Matka Oliwki nie do przyjecie, wyniosla, zadufana i bezczelna, mam nadzieje , ze nie wygraja a Maciek znajdzie prawdziwe szczescie gdzie indziej,
gość
2 lata temu
zbiegowisko mięśniaków i sztucznych lal bez żadnych hamulców
gość
2 lata temu
mam dzieci gdyby wystąpiły w takim programie umarłabym ze wstydu kompletny brak jakiegoś szacunku dla siebie czego to ludzie nie zrobią dla pieniędzy i chęci zaistnienia w mediach
Gość
2 lata temu
Gbur
gość
2 lata temu
ta mama Oliwii to troche dziwna strasznie wulgarna za bardzo wyluzowana
gość
2 lata temu
On jest bardzo przystojny, ona jest ładna , nie piękna ale bardzo zgrabna -‚obydwoje chcą ugrać na programie .
gość
2 lata temu
Mama Oliwki.... hmmm .... pierwszy raz spotyka człowieka i rzuca pod jego adresem epitety .... albo brak jej dyplomacji, albo nie myśli co mówi .... albo mówi co jej ślina na język przyniesie, czyli tak czy siak nie myśli :D
gość
2 lata temu
niech M. ten ucieka od tej tutki S.poki .... ale gupi
bEDUatWP
gość
2 lata temu
bardzo nieprzyjemna ta matka oliwki chłopie uciekaj póki czas bo stara zmarnuje ci życie
gość
2 lata temu
Tatuś Mikołaja dwa razy zachował się skandalicznie, mówiąc o urodzie i życzeniem, aby Sylwia przed nim się okręciła. Znowu brat mówił jej, aby wychwalała Mikołaja. Sylwia widzę, że wpadł ci w oko Miki, ale on jest babiarzem. Monika go pognała, to związał się z tobą. Taka jest prawda.
Gość
2 lata temu
Tiaaaaa...i żyli długo i szczęśliwie 🤣
Gość
2 lata temu
Co za okropny milf!
Gość
2 lata temu
Matka Oliwki to stary Escort!
gość
2 lata temu
rodzice jurnej mari nie przyjechali, bo jeszcze nie moga ochlonac po tym, jak ich corcia gzila sie w tv z obcym chlopem, zeby tylko chlop nie skusil sie na inna chetna?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEDUatXI
bEDUatXJ
bEDUatXK
bEDUatXL
bEDUatXM
bEDUatXr