Trwa ładowanie...
Przejdź na

Książę Harry naraził się babci? "Nikt w rodzinie królewskiej nie wspiera Harry'ego i Meghan w tym momencie"

90
Podziel się

"Nawet ich pracownicy czują się zażenowani ich zachowaniem" - twierdzi komentator brytyjskiej rodziny królewskiej.

Książę Harry naraził się babci? "Nikt w rodzinie królewskiej nie wspiera Harry'ego i Meghan w tym momencie"
bDgMgcHV

Będąc członkiem rodziny królewskiej trzeba pamiętać o tym, że bez względu na uczucia rodzinne najważniejszy jest nienaganny wizerunek rodu. Boleśnie przekonała się o tym przed laty księżna Diana, która wyłamując się ze sztywnych reguł rojalsów, podbiła serca Brytyjczyków i zniechęciła do siebie jednocześnie królową Elżbietę.

Dużo do powiedzenia na ten temat może mieć też Meghan Markle. Zanim została księżną wiodła życie wyzwolonej amerykańskiej aktorki, która ma mroczniejsze karty w talii swojego życiorysu. Wszyscy wiedzą, że relacje księżnej z ojcem są - delikatnie mówiąc - napięte, a Thomas Markle nie ułatwia tej sytuacji.

bDgMgcHX

Stając w obronie żony, Harry postanowił wytoczyć proces brytyjskiemu tabloidowi, który opublikował list jego żony do ojca. Zdaje się, że wielu Brytyjczyków stoi murem za rojalsami, jednak nie można powiedzieć tego o najważniejszej osobie w rodzinie. Podobno swoim "rebelianckim" uczynkiem narazili się królowej.

Nikt w królewskiej rodzinie nie wspiera Harry'ego i Meghan w tym momencie. Nawet ich pracownicy czują się zażenowani ich zachowaniem - powiedział Richard Palmer, komentator życia brytyjskiej rodziny królewskiej.

Podobno Harry nie skonsultował swoich mocnych słów skierowanych do mediów z nikim w royal family, co było jego obowiązkiem.

bDgMgcId
bDgMgcIy
KOMENTARZE
(90)
Gość
rok temu
No cóż .. bywa ... ale do Diany to raczej jej daleko
Gość
rok temu
Podobno... słowo klucz tego artykułu.
Gość
rok temu
Niby im współczuje tej nagonki, ale fajnie się żyje za pieniądze podatników. Nie pasuje coś to niech się zrzekną tytułów i żyją prywatnie
bDgMgcIz
Gość
rok temu
To urocze, że Harry wspiera żonę, choć przykro patrzeć jak idzie za nią na wizerunkowe dno.
Gość
rok temu
Straszne tak żyć ze nie można powidziec tego co się czuje
Najnowsze komentarze (90)
Gość
rok temu
Stara sie przekreci niedlugo mam nadzieje ze bedzie odgorny zakaz handlu podczas jej pogrzebu, w koncu ten nierob sie przyda do czegos. Jest 21wiek kto sie bawi w krolow I lordow.... Jrpdl
Bezszelestna
rok temu
Jeśli chcą by ludzie o nich nie pisali - mówili. Niech spakują walizki i jadą jak najdalej z Europy. Tylko niech zostawią pieniądze podatników. I idą do pracy...zyja jak Wszyscy.
Gość
rok temu
Czarnej owcy? Czarna już jest zostaje tylko owca
Gość
rok temu
Harry porównał zone do matki to może też ją zdradza i jej nie kocha tylko udaje jak jego tatuś bo myślę ze Diane raczej media nie wykonczyly (ich obecność była jej potrzebna do lansu) tylko mezulek i rodzinka.
gość
rok temu
wykończą Elke :P
True
rok temu
Ludzie w to wierzą, aż mi się śmiać chce od tych komentarzy ,, no cóż bywa'' albo ,,współczuje'''... Skąd taku pudelek ma wiedzieć co się dzieje za zamkniętymi drzwiami rodziny królewskiej? 😂
gość
rok temu
Po co wspierać Rachelę? Ponoć taka twarda Amerykanka, że sama sobie ze wszystkim daje radę, z nikim i niczym się nie liczy, superwoman, to czego jeszcze może oczekiwać?
gość
rok temu
co wy się ich czepiacie? Oni są dużo bardziej prawdziwi niż napompowana protokołem Kate
bDgMgcIr
ANIASPORT
rok temu
Mąż zawsze ma być z żoną. Choćby się paliło waliło. Żyję z żoną nie z rodziną.
gość
rok temu
megam nie pasuje rodziny
gość
rok temu
megam gupa nie minedzy piodzje zabiore hura
gość
rok temu
megam ludzie gupie ludzie
Gość
rok temu
Polska ginie pisowcy wygrali a wy rojalsami się podniecacie..?? SERIO!!!!
robo
rok temu
to dlatego królowa kazała ją zabić czyli sfabrykować wypadek
...
Następna strona
bDgMgcIT