Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odważna deklaracja Dominiki Gwit: "Ludzie mi piszą: "Ty świnio gruba, pewnie zaraz zeżresz męża". A ja NIE CHCĘ BYĆ CHUDA, chcę być zdrowa"

290
Podziel się

Aktorka zdecydowała się na szczery wywiad, w którym opowiedziała o zmaganiu się z internetowym hejtem oraz swoim sposobie na szczęście.

Odważna deklaracja Dominiki Gwit: "Ludzie mi piszą: "Ty świnio gruba, pewnie zaraz zeżresz męża". A ja NIE CHCĘ BYĆ CHUDA, chcę być zdrowa"
bCOGgilN

Niemal od początku swojej medialnej kariery Dominika Gwit budziła wyjątkowo niezdrowe zainteresowanie publiki. Niestety, częściej niż o jej karierze, mówiono o jej tuszy, z którą sama aktorka wielokrotnie się zmagała. Liczne diety i plany treningowe przynosiły jednak wyłącznie krótkotrwały efekt. Celebrytka na szczęścia pogodziła się ze stanem rzeczy i w pełni zaakceptowała swój wygląd, co przełożyło się nie tylko na sukcesy na deskach teatrów, ale też szczęście w życiu prywatnym.

W najnowszym odcinki UWAGI! na antenie TVN widzowie mieli okazję bliżej przyjrzeć się Dominice, jej relacji z fanami, sposobom na hejterów oraz temu, jak jest odbierana przez swoich kolegów z branży. Piotr Pręgowski wyjawił na ten przykład, że bohaterka minidokumentu uwielbia, jak mówi się do niej "kruszynko".

bCOGgilP

Kompleksów możesz się wyzbyć, tylko kiedy pogodzisz się ze sobą. Kiedy nie będzie ważne, jak wyglądasz, a kim jesteś. Twoje zdrowie jest najważniejsze, ale nie jest zagwarantowane, kiedy będziesz cały czas siedzieć na siłowni i jeść zdrowo. (…) Przeszłam w swojej głowie gigantyczną rewolucję, dowiedziałam się, co jest dla mnie najważniejsze. Nie chcę być chuda, chcę być zdrowa. Ludzie, którzy wyzbywają się kompleksów, bo są sobą, są wolni - zdradziła Dominika.

Aktorka odniosła się także do sensacji, jakie wywołuje niemal każde zamieszczenie przez nią zdjęcia na Instagramie.

Mamy wolność słowa. (...) Ludzie mają ogromną potrzebę poczuć się lepsi. Są ludzie, którzy piszą pozytywne rzeczy, a są ludzie, którzy piszą negatywne rzeczy. "Ty durna świnio gruba, pewnie zaraz zeżresz swojego męża". Idę ulicą i myślę: "Gdzie jesteście ludzie? Pokażcie się". Myślę, że ci ludzie zmagają się czasem z ogromnymi kompleksami i depresją, im trzeba pomóc - wyjawiła przepełniona empatią do hejterów celebrytka.

bCOGgilV

Dominika przyznała też, że nie ma żadnych złudzeń co do tego, jak wygląda.

Wiem, jaka jestem, wiem, jak wyglądam i wiem, czego chcę od życia. Wychodzę na scenę z podniesioną głową, bo jestem pewna swoich umiejętności. Kocham to, co robię, jestem sobą. Nie będę się pchać na castingi dla dziewczyn "fit" i "glamour", bo nie jestem "fit".

Zdaniem aktorki, jej mąż świetnie radzi sobie z uwagą, jaką przyciąga ich związek. Wojciech Dunaszewski na co dzień pracuje jako montażystą programów telewizyjnych, znakomicie zdaje więc sobie sprawę, z czym wiąże się życie w świetle reflektorów.

bCOGgilW

Ja wzbudzam emocje, dużo być może kontrowersji. Śmieję się z tego już dziś, bo mam do tego ogromny dystans. W związku z tym nasz związek wzbudza dużo emocji. Wojtek przywykł już zupełnie. Jest bardzo mądrym człowiekiem, więc umie do tego podejść.

Widzowie mogli również dowiedzieć się, że Dominika widnieje w spisie kontaktów Wojciecha jako "absolutnie wszystko". Dunaszewskiego znajdziemy natomiast w telefonie celebrytki pod pseudonimem "moje szczęście".

Czy polski show biznes mógłby uczyć się od Gwit dystansu do siebie?

bCOGgilX
bCOGgimq
KOMENTARZE
(290)
gość
10 miesięcy temu
zdrowie to umiar we wszystkim, ani skarjnosc w jedna ani w druga nie jest dobra,
Naucz
10 miesięcy temu
No to gruba i zdrowa nie będziesz.
gość
10 miesięcy temu
Nie należę do hejterów ale jeśli Dominika chce być zdrowa to powinna zrzucić z 20 kg. Dalej nie będzie chuda ale na pewno odczuje większy komfort życia. Przecież z taką nadwagą to jak kalectwo. Nikt nie musi mieć rozmiaru 36. Ba! Nawet nie musi mieć 38 ale jeśli ktoś przestaje się mieścić w standardowe rozmiarówki w sklepach to jest to już chora otyłość, niestety
bCOGgimr
Gość
10 miesięcy temu
Ona napewno nie jest zdrowa
Gość
10 miesięcy temu
Ciekawe jak zaglosowala Marina i Lajam 😆
Najnowsze komentarze (290)
pozytywna
7 miesięcy temu
Tańczy super, potrafi zrobić szpagat, a ja tego nie potrafię, choć jestem szczupła Dominiko trzymaj się!
mmmmm
7 miesięcy temu
Dominika jest fajna, ma pogodę ducha, jej mąż też miał kłopoty z otyłością, ją dobrze rozumie, że to nie jest takie łatwe, wasza miłość jest piękna!
hahaha
8 miesięcy temu
Chce być zdrowa, mając kilkadziesiąt kilo nadwagi. Chyba już jej mózg zaczyna obrastać tłuszczem, że takie głupoty gada.
Janek
10 miesięcy temu
No okaz zdrowia jak sie patrzy lol
gość
10 miesięcy temu
Jak chce być zdrowa przy takiej otyłości? Jedno wyklucza drugie.
Gosia
10 miesięcy temu
Prxepraszam ale zeby byc zdrowym czy zdrowszym to na pewno nie przy takiej masie.Ona tego nie wie? Na poważnie?
gość
10 miesięcy temu
Skoro chce być zdrowa, to powinna schudnąć i to sporo.
gość
10 miesięcy temu
Otyłość to najpopularniejsza choroba w Polsce!
bCOGgimj
gość
10 miesięcy temu
że zdrowa to znaczy z tak wielokilogramową nadwagą?? co ona plecie!
Gość
10 miesięcy temu
A czy z nadwagą można być zdrowym raczej nie
Gość
10 miesięcy temu
A grube otyle tluste cialo to tez zdrowie????watpie.......
gość
10 miesięcy temu
faktycznie, ważąc 300 kg czy ile tam ona waży jest sie mega zdrowa osobą... współczuje jej męzowi, na kazdym kroku krytykuja jego zonę, która za wszelka cenę pcha sie na ekrany
Donpol
10 miesięcy temu
Jak można być zdrowym otyłym 😄😂
gość
10 miesięcy temu
nie mozna byc zdrowym z taka tusza
...
Następna strona
bCOGgimL