Trwa ładowanie...
Przejdź na

Madzia z "Big Brothera" zagrzewa Godlewską do walki: "Jesteś MEGA ODWAŻNA. Ja bym nie dała rady"

57
Podziel się

Bohaterki rodem z peryferii polskiego show biznesu zapoznały się przy okazji ostatniej konferencji prasowej nadchodzącej odsłony popularnego mordobicia. Szykuje się nowa celebrycka przyjaźń?

Madzia z "Big Brothera" zagrzewa Godlewską do walki: "Jesteś MEGA ODWAŻNA. Ja bym nie dała rady"
bDnGXblx

Jeszcze do niedawna zawody Fame MMA zdawały się być fanaberią grupki osób o osobliwym poczuciu humoru. Mordobicie w oktagonie szybko jednak stało się ogólnokrajowym fenomenem, który z miesiąca na miesiąc zyskuje na popularności. Zawody okazały się też cudowną okazją dla trzecioligowych celebrytów. Występując na ringu, mogą oni przypomnieć o sobie szerszej publiczności, która chętnie ogląda, jak tłuką się podupadłe gwiazdki.

W nadchodzącej odsłonie widowiska będziemy kolejny raz mieli (wątpliwą) przyjemność obejrzeć starania Esmeraldy Godlewskiej, która swego czasu dostała solidnego łupnia od Marty Linkiewicz. Tym razem celebrytka znana z wjechania autem w budynek na warszawskiej Pradze zmierzy się z Eweliną z Warsaw Shore.

bDnGXblz

Przed ostatnią konferencją Esmeralda postanowiła nawiązać nowe znajomości. Wśród tłumu gapiów Godlewskiej udało się wypatrzyć Madzię z Big Brothera, która towarzyszyła akurat swojej sympatii z show - Olehowi. Esmi nie mogła przegapić takiej okazji. Złapała telefon i nagrała "live'a" z nowo poznaną koleżanką.

Patrzcie, kogo dorwałam albo kto dorwał mnie. Jesteśmy jak aniołek i diabełek. Madzia super dziewczynka, kobieta już, nie dziewczynka - zagaiła zawodniczka.

Tak pomiędzy - wtrąciła wyraźnie speszona Wójcik, co wypadło dość zabawnie, biorąc pod uwagę, że jest starsza od Esmeraldy o dobre 5 lat. - Jesteś megaodważna, ja bym nie dała rady, bałabym się, nie lubię bójek.

bDnGXblF

Trzeba posiadać jakąś odwagę w sobie, żeby to przełamać. Kiedy wychodzisz do oktagonu, tam jest multum ludzi na tej sali. Ja już mam doświadczenie po pierwszej walce. Niestety, wymiarowo byłyśmy niedostosowane odpowiednio, ale tę walkę zamierzam wygrać - obwieściła, wbijając przy okazji szpilę Marcie Linkiewicz.

W dalszej części relacji na żywo Esmeralda wyraziła między innymi chęć wystąpienia w Big Brotherze, najlepiej to z Madzią. Wspomniała też, jak martwiło ją, że Wójcik musiała załatwiać swoje potrzeby fizjologiczne pod okiem kamer w rezydencji Wielkiego Brata.

Chcielibyście, aby Godlewska zagościła w rezydencji? Może byłaby chociaż w stanie rozkręcić nieco to drętwe towarzystwo?

bDnGXblG
bDnGXblH
bDnGXbma
KOMENTARZE
(57)
Gość
rok temu
Spotkały się dwie potęgi intelektualne i powiedziały co wiedziały. Idę opłakiwać nasz Naród i jego wybory.
Gość
rok temu
Co za poczwary! Obrzydliwe!
Gość
rok temu
Rasowe kur.... szony
bDnGXbmb
gość
rok temu
ale paskudne grube świnki
Gość
rok temu
Co to za Dno.
Najnowsze komentarze (57)
Gość
rok temu
Jesu, jaki to klops z niej
Gość
rok temu
Madziunia w takim miejscu , a na swoim Ig ciągle o pokoju i miłości. Widać mowić nic nie kosztuje. A robi swoje.
Gość
rok temu
Magda nisko upadła. Ale towarzystwo!
gość
rok temu
co to za 2e ?? skad on sie urwaly ??? nigdy o nich nie slyszalem
Gość
rok temu
Te usta jaj opadną od ilości wypełnienia
Gość
rok temu
Ale kloc
Aghi
rok temu
Nie musi się charakteryzować na Halloween.
Gość hahaha
rok temu
Gdzie ma pępek sadlo wystawalo to trzeba było schować.
bDnGXblT
Gośćhagsgs
rok temu
Gdzie ma pępek sadlo wystawalo to trzeba było schować.
Gość
rok temu
Tego nie da się skomentować. ...uff
Gość
rok temu
Dajesz nasza polska Kim Kardashian!
Gość
rok temu
Dno!
Gość
rok temu
Serdelowa
Gość
rok temu
Te usta za chwilę jej amputują
...
Następna strona
bDnGXbmv