Trwa ładowanie...
Przejdź na

Robert Śmigielski skarży się, że musiał zapłacić za poród Rosati, choć miał to zrobić Barack Obama. "Tak mówiła mi Weronika"

266
Podziel się

"Pojechała do Stanów rodzić dziecko. Ja tego nie chciałem, ale nie miałem nic do gadania" - mówi ortopeda.

Robert Śmigielski skarży się, że musiał zapłacić za poród Rosati, choć miał to zrobić Barack Obama. "Tak mówiła mi Weronika"
bDmOZXnp

Nie wiadomo, kiedy skończy się publiczny konflikt Weroniki Rosati i Roberta Śmigielskiego. Byli kochankowie obrzucają się nawzajem oskarżeniami i toczą batalię o dobre imię i dziecko. Sprawy zaszły już tak daleko, że w wojnę wplątani są nawet prawnicy zwaśnionych rodziców Eli.

bDmOZXnr

Śmigielski też chce mieć swoją przestrzeń do wypowiadania się, więc udzielił wywiadu Faktowi. Mówi w nim m.in. o tym, że musiał zapłacić za amerykański poród aktorki, choć jemu to nie odpowiadało:

Weronika pojechała do Stanów rodzić dziecko. Ja tego nie chciałem, ale nie miałem nic do gadania. Wcześniej przyjechała do mnie i powiedziała mi, że podjęła decyzję ze swoim tatą. Pytałem, dlaczego nie w Polsce, a ona odpowiedziała, że "jej brzuch, jej decyzja". Za trzy tygodnie, które spędziłem z nią i dzieckiem, dostałem od niej i jej ojca rachunek na 3,5 tysiąca dolarów. A poród w klinice był bezpłatny, bo obejmował go program Obamacare. Tak mówiła mi Weronika - skarży się.

Obamacare, o której wspomina Śmigielski, to ustawa uchwalona za prezydentury Baracka Obamy dotycząca systemu opieki zdrowotnej w USA. Obamacare miała w założeniu polepszyć sytuację amerykańskiej służby zdrowia i zwiększyć dostęp społeczeństwa do bezpłatnej opieki zdrowotnej. Do dziś Obamacare wywołuje liczne kontrowersje, głównie wśród przeciwników byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych.

Przypomnijmy, że zdaniem Rosati ortopeda zarabia miesięcznie nawet 200 tysięcy złotych.

bDmOZXnx
bDmOZXnS
KOMENTARZE
(266)
Gość
rok temu
Obamacare nie jest za darmo !!!!! Placi sie skladki tylko jak sie malo zarabia to te skladki sa troche mniejsze ,rachunki sa nadal takie same czyli ogromne
gość
rok temu
Pełno jest takich potworów co świecą gębą na pokaz. Tatusiowie na pokaz, wyliczaja każdą złotówkę wydaną na dziecko. Kupi dziecku marną zabawkę a potem matce z alimentów odbierze.
Gość
rok temu
Przyznał się że to jego dziecko to niech placi w czym problem
bDmOZXnT
Gość
rok temu
Tylko pokazał jakim jest tyranem. A decyzja o porodzie w USA to najlepszy start dla każdego dziecka jeśli jest taka możliwość gdyż uzyskuje się ex lege obywatelstwo.
gość
rok temu
facet nie kompromituj się,
Najnowsze komentarze (266)
gość
rok temu
Zulawski Adamczyk Ś migielski whvlada na to ze tatuś Weroniki nie wychowywał....
gość
rok temu
A kto miał za poród zapłacić? Dziadek dziecka? hahahaha ale pan ma zryty baniak. Zrobiłeś to płać.
Mojnick
rok temu
Mogla na charity care. Hahaha
Gość
rok temu
3,5 tysiaca dolarow sa 3 tygodnie....ha ha ha mieszkam w USA od 15 lat I za 3 dni w szpitalu zaplacilam prawie 8 tysiecy.$
gość
rok temu
Trzymaj się chłopie , pewnie załujesz tych kilku minut wątplwej przyjemności
gość
rok temu
facet nie kompromituj się,
gość
rok temu
No 3,5 tys USD to bardzo malo, to pewnie byla jej czesc. Za reszte zaplacilo ubezpieczenie.
gość
rok temu
No cóż przyjemnosći kosztują - to teraz płać !!!
bDmOZXnL
gość
rok temu
Najpierw wypromowała faceta a teraz oboje promują się na wylewaniu na siebie pomyj. Żenada !
gość
rok temu
będziesz z nią miał przes...ane! do końca swoich dni.
Gość
rok temu
Niech ten pan zajmie się leczeniem bo ja juz mam dość ogladania tego pana w mediach
gość
rok temu
no biedny oj biedny. niech nie robi dzieci skoro mu tak zle.
Gość
rok temu
ma chlop racje
Gość
rok temu
Wcześniej prowadząca się że starymi dziadkami ~za rękę z tym z holywudu, a teraz facet z 7 czy 8 dzieci z 4 różnymi kobietami.... Dziwne wybory.
...
Następna strona
bDmOZXon