Trwa ładowanie...
Przejdź na

Elton John o Michaelu Jacksonie: "Był chory psychicznie. Spędzanie z nim czasu budziło niepokój"

99
Podziel się

Legednarny muzyk w swojej biografii poświęca kilka słów nieżyjącemu królowi popu. "Bóg jeden wie, jakimi prochami był faszerowany".

Elton John o Michaelu Jacksonie: "Był chory psychicznie. Spędzanie z nim czasu budziło niepokój"
bDormROZ

Choć o wielkiej sławie marzą miliony osób na całym świecie, tylko garstce udaje się zdobyć najwyższe szczyty. Nie zawsze oznacza to jednak prawdziwy sukces: czasem ceną za popularność jest zrujnowane życie prywatne, zaburzenia psychiczne, nałogi i utrata kontroli nad własnym życiem.

Trudno dziś przesądzać, czy to właśnie bycie "królem popu" przesądziło o losach Michaela Jacksona, który oskarżany jest o pedofilię, a w filmie Leaving Neverland jego rzekome ofiary opowiadają o wstrząsających doświadczeniach.Tak czy siak Jackson nie potrafił wybronić się z oksarżeń jeszcze za życia, a środowisko show biznesowe podzieliło się na tych, którzy go bronili (i nadal bronią) oraz tych, którzy z gwiazdą nie chcieli mieć już nic wspólnego.

bDormRPb

W swojej nowej biografii Elton John postanowił poświęcić parę słów koledze po fachu. Muzyk przyznaje, że obcowanie z Michaelem z biegiem czasu stawało się coraz dziwniejszym doświadczeniem:

Poznałem Michaela, gdy ten miał 13, może 14 lat - zaczyna Elton. Był najbardziej uroczym dzieciakiem, jakiego można sobie wyobrazić. Ale w pewnym momencie zaczął odcinać się od świata zewnętrznego, izolować. Dokładnie tak, jak robił Elvis Presley. Bóg jeden wie co siedziało w jego głowie oraz jakimi prochami był nafaszerowany. Za każdym razem, gdy widywałem się z nim pod koniec jego życia wyraźnie widziałem, że biedak stracił kontakt z rzeczywistością.

Dalej muzyk wprost nazywa stan Michaela Jacksona chorobą psychiczną:

Był naprawdę chory psychicznie. Przebywanie w jego towarzystwie wywoływało realny niepokój - pisze Elton. Z jakiegoś powodu zupełnie nie odnajdywał się w towarzystwie dorosłych ludzi - dodaje.

bDormRPh
bDormRPi
bDormRPC
KOMENTARZE
(99)
Gość
rok temu
Nie byl chory psychicznie tylko jego wspolpracownicy faszerowali go lekami i narkotykami by byl od nich zalezny
GośćRomuald
rok temu
On był królem pop
gość
rok temu
Elton zapomniał dodać, że MJ obawiał się o swoje życie i nie ufał nikomu, także ludziom z branży takim jak Elton i inni.!
bDormRPD
Nikii
rok temu
Nie ma definicji normalności a w tych czasach bycie odciętym od świata nie jest niczym dziwnym.
Sami
rok temu
Dobrze ,że ten Elton ma równo pod sufitem 😆 same okulary pokazują,że też odbił od rzeczywistości. No tak odrazu przepraszam,przecież to artysta 😂
Najnowsze komentarze (99)
vzvvz
10 miesięcy temu
Też tak uważam buł chory . Normalny człowiek zdrowy na umyśle nie zachowuje sie tak jak on i nie zmienia tak drastycznie wyglądu.
kakadu
11 miesięcy temu
Michael miał zaburzenia emocjonalne, był niedojrzały. zatrzymał się na pewnym etapie rozwoju i to było takie duże dziecko. Nie wierzę, że mógł molestować dzieci, a nawet wydaje mi się, że nie był nigdy blisko intymnie z kimkolwiek (dzieci wiadomo, in vitro, surogatki). Niemniej jednak to był dobry i zbyt delikatny facet na ten okrutny świat.
Gość
rok temu
Ale bardzo lubił swoją Małpkę
gość
rok temu
Dopoki Elton John nie powie tego publicznie do mikrofonu , to nie wierze w te bzdury!
Gość
rok temu
Square one na YT to jedyny ważny dokument który ludzie powinni zobaczyć odnośnie MJ, napiszecie o tym a nie o wypocinach Eltona
Gość
rok temu
Dlaczego nie można dodawać komentarzy
Gość
rok temu
MJ i Trump?🤔 Czemu to foto pod tym art? Moze myślicie że to Elton za młodu 🤣
Olo
rok temu
Byl chory kto zdrowy na umysle robi sobie tyle operacji zeby nie miec czarnej skory,i do tego pedofil
bDormRPv
Gośćcu
rok temu
No to jest ich dwóch 😋
Gość
rok temu
Przygarnął kocioł garnkowi
Gość Blenders
rok temu
Ty za to jesteś normalny Eltonie.Strasznie odrażający z Ciebie homis
Oleczek
rok temu
Tak gada bo nie zachaczył.
Gość
rok temu
Wszystkich zboków wabi swąd gvwna przecież to chore 🤮
Gość
rok temu
Jeden i drugi jest z tych co wchodzą od zaplecza 😂A wbrew pokręconej ideologi jest to choroba psy hiczna leczona swego czasu przymusowo za pomocą elektrowstrząsów .
...
Następna strona
bDormRPX