Trwa ładowanie...
Przejdź na

Roksana Węgiel odgryza się Michałowi Szpakowi za krytykę "The Voice Kids": "TO NIEPRAWDA! To jest cudowna przygoda"

101
Podziel się

Michał Szpak niedawno publicznie skrytykował format, który zapoczątkował karierę wielu dziecięcych gwiazd. Na odpowiedź nie musiał długo czekać.

Roksana Węgiel odgryza się Michałowi Szpakowi za krytykę "The Voice Kids": "TO NIEPRAWDA! To jest cudowna przygoda"
bCIDvyVx

_**The Voice Kids**_ to niewątpliwie jeden z najpopularniejszych formatów Telewizji Polskiej. To właśnie udział w show TVP zapoczątkował karierę takich gwiazd jak Roksana Węgiel czy Wiktoria Gabor, które wkrótce postanowiły spróbować swoich sił także na Eurowizji Junior. Pierwszej z nich udało się rok temu wygrać, a druga otrzyma taką szansę już niebawem.

Choć Roksana "Roxie" Węgiel i Wiktoria "Viki" Gabor już odnoszą pierwsze sukcesy, to fanem formatu TVP nie jest najwyraźniej Michał Szpak. Jakiś czas temu juror "dorosłej" wersji show skrytykował program za to, że, jego zdaniem, odbiera dzieciom dzieciństwo.

bCIDvyVz

To jest trudny temat. Te dzieci mają ogromny talent, tylko że zabiera im się dzieciństwo i to jest bardzo kontrowersyjne dla mnie - powiedział Michał Szpak w rozmowie z Wirtualną Polską.

Nieco innego zdania są same zainteresowane, które o talent show TVP wypowiadają się w samych superlatywach. Pierwsza głos zabrała 12-letnia Viki Gabor, która stwierdziła, że czuła się w programie jak w domu i było to dla niej wspaniałe doświadczenie.

"The Voice" jest bardzo fajną przygodą i wszystkich zachęcam do brania w tym udziału. Jest to ciężka praca, ale było świetnie i bardzo dobrze się bawiłam z innymi uczestnikami. Do tej pory utrzymuję kontakt z nimi. Było tam jak w domu - wyznała Pomponikowi.

Podobne zdanie ma 14-letnia Roksana Węgiel, która również postanowiła się odgryźć.

bCIDvyVF

To jest nieprawda, że "The Voice Kids" zabiera dzieciństwo. Jest to cudowna przygoda. Polecam każdemu, kto kocha śpiewać. Czułam się tam jak w domu. Panowała cudowna atmosfera. Ludzie byli niesamowici. Trafiła nam się super ekipa. Miałam okazję poznać tam niesamowite osoby: Edytę Górniak, Tomsona i Barona, Dawida Kwiatkowskiego. Super przeżycie - skomentowała wypowiedź Szpaka w rozmowie z Pomponikiem.

Myślicie, że jeszcze zmienią zdanie jak dorosną?

bCIDvyVG
bCIDvyWa
KOMENTARZE
(101)
Gość
9 miesięcy temu
Niby program nie zabiera dzieciństwa, a obie w mediach próbują wyglądać jak dorosłe
Idzia
9 miesięcy temu
Michał na trochę racji to są już obowiązki a nie zabawa
gość
9 miesięcy temu
Roksana mówi z perspektywy osoby która jest u szczytu sławy. Trzeba jednak pamiętać że taki program wygrywa tylko jedna osoba. Zapomina o z dzieciakami które muszą poradzić sobie z bólem porażki
bCIDvyWb
gość
9 miesięcy temu
Normalnie tak powiedziała Michałowi, że mu aż poszło w pięty. Mało kto mnie tak irytuje jak ta cała Węgiel a jej śpiew i maniera w głosie jest drażliwy do bólu.
gość
9 miesięcy temu
ma racje szpak
Najnowsze komentarze (101)
Elka
7 miesięcy temu
Zapytajcie tych którzy odpadli z programu,
😂😂😂
7 miesięcy temu
Odbiera dzieciństwo? Udział w programie? Przecież te dzieciaki po normalnej szkole chodzą do szkół muzycznych, na lekcje gry, śpiewu, dykcji, poświęcają na to mnóstwo czasu bo chcą i lubią a program jest szansa weryfikacji uzdolnień. Dzisiaj każde dziecko ma takie dzieciństwo, mnóstwo zajęć, chadza na języki, na konie, na judo. Na co tylko się komuś zamarzy. Nie każde dziecko tak jak ten dziwolag w dzieciństwie zajmuje się malowaniem paznokci, potem jeden sezon slawy i kicha. Szpaczyna się skończyła i walczy z 12latkami 😂😂😂😂
Matka
7 miesięcy temu
Michał ma 100% racji. To są jeszcze dzieci. Zachłysnęły się sławą. To co robią i mówią nie ma nic wspólnego ze zdrowym rozsądkiem. Przemeblowany system wartości i priorytety, wszystko podporządkowane pod ich 5 minut. A co gdy sława przeminie?
Gośćgosc
9 miesięcy temu
Devojce kidys Tomson &Baron Margaret cleo wiedzą co robią dzieciakami Edyta Górniak nie wali damę
Gośćanonim go...
9 miesięcy temu
Dwójce Kids Tomson &Baron Dawid Kwiatkowski&cleo wiedzą co robią zmuzka dzieciakami na to miast Edyta Górniak to istne dno
no też coś!
9 miesięcy temu
Alfa i Omega Węgiel.
no też coś!
9 miesięcy temu
Alfa i Omega Węgiel.
Gość
9 miesięcy temu
20 to dziewczyna 14 to dziecko ;)
bCIDvyVT
Gość
9 miesięcy temu
Ciekawe co na to inne dzieciaki które brały udział w programie
gość
9 miesięcy temu
szpaku jestes nikim
Gośći
9 miesięcy temu
Węgiel =beton
gość
9 miesięcy temu
Szpak ma rację. To jeszcze bardzo młode dzieci a już wprowadza się je w bardzo dorosły świat ! Pod każdym względem ,,dorosły ,, Podobnie jest z młodymi celebrytkami
Zuzka
9 miesięcy temu
Michal ma racje to prawda a roksana sie nie zna jeszcze
gość
9 miesięcy temu
Natalia Kukulska
...
Następna strona
bCIDvyWv