Wtorek 15.10.2019 14:15

Dominika Chorosińska i jej barwne życie: kariera aktorska, małżeńska zdrada, Sejm RP (ZDJĘCIA)

Dominika Chorosińska

Dominika Chorosińska zaistniała w polskim show biznesie jako aktorka, która na koncie ma występy w takich produkcjach jak M jak Miłość, Szpilki na Giewoncie czy Smoleńsk. 

Zobacz: Figurska apeluje o solidarność z Klepacką: "Sprzeciwia się deprawacji dzieci, występuje przeciwko działaniom skrajnych grup LGBT"

Szybko jednak okazało się, że jej życie prywatne jest dużo bardziej interesujące niż najlepszy filmowy scenariusz. Dominika w 2002 roku wyszła za mąż za Michała Chorosińskiego. Para doczekała się aż piątki dzieci: córek Nastazji i Matyldy oraz trzech synów Józefa, Piotra i urodzonego w 2014 roku Jana Pawła. 

Chociaż dziś wydają się tworzyć przykładną rodzinę, między nimi nie zawsze było kolorowo. W 2006 roku Figurska nawiązała romans i szybko przeprowadziła się do nowego kochanka. Kryzys w ich związku był na tyle poważny, że pojawiły się nawet plotki o planowanym rozwodzie. Ostatecznie jednak para wróciła do siebie i dziś Dominika wspomina własną niewierność jako zbawienne doświadczenie dla ich relacji.

Przypomnijmy: Figurska w "Pytaniu na śniadanie" tłumaczy się ze zdrady: "Kryzysy w związku są zbawienne"

Zobacz: Uduchowiona Figurska: "Czuję się częścią Bożego planu. Kryzys w małżeństwie bierze się z braku szacunku"

Nauczona doświadczeniami życia celebrytka szybko odkryła w sobie powołanie do nawracania Polaków na właściwą ścieżkę moralną. Aktorka często podkreśla w wywiadach swoją głęboką wiarę i chęć nieustannego powiększania rodziny. Jest również zdecydowaną przeciwniczką aborcji. 

Przypomnijmy: Mąż Figurskiej: "ROZWAŻALIŚMY ABORCJĘ"

Zobacz: Dominika Figurska: "Kiedy nie jestem w ciąży, myślę sobie: tracę czas"

Niedawno Dominika uznała, że najwyższy czas zacząć bronić polskich wartości na poważnie i zajęła się polityką. W niedzielnych wyborach parlamentarnych aktorka startowała z listy Prawa i Sprawiedliwości. Ostatecznie udało jej się dostać do Sejmu i dziś z dumą może nazywać się posłanką.

Zobacz: Dominika Figurska-Chorosińska dostała się do Sejmu! To nie żart...

Zobaczcie, czym jeszcze zajmowała się przez lata "kariery". 

 

 

« Poprzednie 1/9

Barwne życie Dominiki Chorosińskiej

2Barwne życie Dominiki Chorosińskiej