Trwa ładowanie...
Przejdź na

Krystyna Janda porównała wyborców PiS-u do TANIEJ PROSTYTUTKI! Potem wpis zniknął

626
Podziel się

Kontrowersyjnego posta nie ma już na Facebooku, jednak w internecie nic nie ginie...

Krystyna Janda porównała wyborców PiS-u do TANIEJ PROSTYTUTKI! Potem wpis zniknął
bCOGaaKt

Krystyna Janda nigdy nie kryła, że jej stosunek do sprawującej obecnie władzę partii nie należy do najżyczliwszych. Słynąca z politycznego zaangażowania gwiazda dwoiła się więc i troiła w nadziei, że zmotywuje wystarczającą liczbę obywateli do obalenia nikczemnych (jej zdaniem) rządów PiS-u. Przy okazji jej kampanii oberwało się także Marinie, która bez cienia żenady zadeklarowała, że politykę ma zasadniczo w nosie i nie interesuje jej, kto wygra wybory parlamentarne.

Gorliwość, z jaką pani Krystyna angażuje się w sprawy kraju, jest niewątpliwie godna uznania, niestety metody perswazji, jakimi nieraz się posługuje, mogą pozostawiać wiele do życzenia. Zamiast atakować bezpośrednio odpowiedzialną za znienawidzone projekty partię, aktorka nad wyraz często decyduje się na urąganie wyborcom Prawa i Sprawiedliwości, którzy jej zdaniem sprzedali się za świadczenia socjalne.

bCOGaaKv

W przeszłości Janda przyrównała już głosujących na PiS do psów, jej najnowsze posty na Facebooku można więc uznać za logiczną kontynuację tamtego wywodu. Z najnowszej grafiki opublikowanej na profilu aktorki możemy się na przykład dowiedzieć, że według jej twórcy obywatele sprzedali się za kwotę o 300 razy mniejszą od dziennego zarobku stołecznej prostytutki.

Na PiS głosowało 8 milionów ludzi. Po tym jak PiS rozdał 100 miliardów złotych socjału w postaci różnych plusów, czyli jeden głos kosztował 12500 złotych. PiS rządził 1428 dni, czyli za jedną dobę PiS zapłacił 8 zł 75 gr. swojemu wyborcy. Firma Sedlak&Sedlak podaje, że za noc z prostytutką w Warszawie trzeba zapłacić średnio 2256 zł - czytamy w usuniętym już poście.

bCOGaaKB

Autorem grafiki jest użytkownik funkcjonujący w sieci pod pseudonimem "Obywatel D.C.". Wystarczy kilka sekund z wyszukiwarką, aby przekonać się, że to zatwardziały korwinista. Ktoś taki raczej nie powinien być traktowany jako rzetelne źródło informacji, w szczególności przez gwiazdę takiego formatu jak Janda.

Jakby tego było mało, aktorka postanowiła doprawić swój profil jeszcze jednym obraźliwym żartem, według którego wyborcom PiS "znudziło się siedzenie w gównie po pas - wolą teraz siedzieć po uszy". Ta grafika również zniknęła już z profilu aktorki.

Doskonale rozumiemy, że Prawo i Sprawiedliwość nie wzbudza sympatii pani Krystyny. Przykro jednak obserwować aktorkę z niesłychanie imponującym dorobkiem artystycznym, która daje się ponieść negatywnym emocjom, w efekcie obrażając całe rzesze ludzi, których świętym prawem jest oddanie głosu na najbardziej odpowiadającą im partię. Dlatego, zamiast ośmieszać się w sieci, sugerujemy pozostawienie taplania się w błocie ekspertom w tej dziedzinie - nam!

bCOGaaKC
bCOGaaKD
bCOGaaKW
KOMENTARZE
(626)
Gość
10 miesięcy temu
We wszystkich krajach Unii otrzymuję sie pieniądze na dzieci, dlaczego mowi sie o nas ze się sprzedajemy ?
Gość
10 miesięcy temu
Zabrali jej dotacje na prywatny teatrzyk teraz musi sie ostro gimnastykowac zeby zarobić.
Kroket
10 miesięcy temu
No tak, skończyły się dotacje dla jej teatrzyku to się żółcią pluje na lewo i prawo........
bCOGaaKX
gość
10 miesięcy temu
A takie wypowiedzi to nie jest hejt którego tak się brzydzi?
gość
10 miesięcy temu
jak ona brala miliony na swoj prywatny teatr wtedy to co to bylo?
Najnowsze komentarze (626)
Marta S
5 miesięcy temu
Tak prostej baby to nawet nie warto słuchać w głównie to może ona się kąpałem a teraz wszystkich obraża trochę szacunku Pani Krystyno
Granda
5 miesięcy temu
Wystepuje jako ekspert w poruszanych tematach?? (prostytucji, siedzenia w g... itd.)?? Interesująca znajomość tematu??
gość
10 miesięcy temu
Niektórzy na starość dostają szalu, że teraz jest lepiej. Ja nigdy nie dostawałem żadnego wsparcia, tzw. rodzinnego bo zarabiałem dobrze. Teraz jestem dumny i szczęśliwy, że mój kraj stać na inwestycję w dzieci tak jak w cywilizowanym świecie. A artyści, no cóż, są rozgoryczeni tym, że nie płacąc składek ZUS jak ci maludcy, chociaż przebalowali 10 krotnośc normalnych dochodów, dostaną emerytury poniżej oczekiwań.
nikc
10 miesięcy temu
wybory i po wyborach - my: " folwarczni chłopi", "psy", "taplający się w g*****e", "prostytutki" - jak śmieliśmy iść do wyborów, nie pytając o zdanie "elyty".....
gość
10 miesięcy temu
dwa dni władzy!!! Pani Anda ma nieźle nabałaganione w tym komunistycznym zakutym czymś. Liczę że spotkam kiedyś osobiście na ulicy i potwierdzi mi to w oczy że jestem prostytutką a wtedy przekonamy się co oznacza dla niej honor.
gość
10 miesięcy temu
janda ,szyc,sthury i inne szczury .które korzystały z państwowej kasy umierają z nienawiści ,że pleps zabiera im kasę.
tak myślę
10 miesięcy temu
Tej Pani potrzebny jest dobry psychiatra
gość
10 miesięcy temu
cenzura działa...a swoją droga Pani Janda innych nie obraża?
bCOGaaKP
tak myślę
10 miesięcy temu
Tej Pani potrzebny jest dobry psychiatra
gość
10 miesięcy temu
daje komu popadnie,pije ile chce, bredzi jak potluczona, gra jak psychiczna, zachowuje sie jak totalne zero.
gość
10 miesięcy temu
dawajka tu i tam
gość
10 miesięcy temu
Pani Krystyna za czasów rządu PO dostawała olbrzymie dotacje Także rozumiem jej frustracje Ale kto tu jest psem kto się sprzedaje ?
gość
10 miesięcy temu
To ta pani uważa się za drogą prostytutkę?
gość
10 miesięcy temu
Pani Janda od lat prezentuje brak klasy i wychowania, oraz mnóstwo agresji. A teraz jeszcze brak poszanowania dla demokracji i wyników wyborów.
...
Następna strona
bCOGaaLr