Środa 16.10.2019 12:00

Julia Wieniawa zaplątana w torebkę za 4 tysiące flirtuje z adoratorem na planie nowego serialu (ZDJĘCIA)

Julia Wieniawa

Najwyraźniej znużona już nieco polskim show biznesem Julia Wieniawa zapowiedziała niedawno, że planuje podbój amerykańskiego rynku. W ojczyźnie gwiazdce udało się już zostać twarzą sieci sklepów z niedrogim obuwiem, a także wystąpić w jednym z "dzieł" Patryka Vegi. Na swoim koncie celebrytka ma także rewolucyjne smarowanie umalowanej twarzy kremem nawilżającym, trudno się więc dziwić, że młoda aktorka pragnie poszerzać swoje horyzonty, szczególnie gdy pomoc zaoferowała jej specjalistka od zdobywania serc Amerykanów - Weronika Rosati.

Zobacz: TYLKO NA PUDELKU: Julia Wieniawa o karierze w Hollywood: "Skoro udało mi się przebić tutaj, to być może tam też" (WIDEO)

Na szczęście póki co Polacy mogą jeszcze cieszyć się obecnością Julki w kraju, gdzie nagrywa nowe odcinki do polsatowskiego serialu Zawsze warto. W ostatni wtorek Wieniawa została przyłapana podczas występów na planie zdjęciowym w centrum Warszawy. Fotoreporterzy zauważyli, że nawet w godzinach pracy Julka nie rozstaje się ze swoją ukochaną torebką Gucci za 4 tysiące złotych. Celebrytce towarzyszył pewien przystojniak, który co prawda nie potrafił poprawić pochmurnego nastroju aktorki za pomocą rozmowy, jednak odważył się przytulić ją w trakcie przerwy między nagraniami

Przypomnijmy: Julia Wieniawa grzmi jako "eko-influencerka": "TO JEST SIARA, jak restauracja daje drinka ze słomką"

Czyżbyśmy byli świadkami początku nowego romansu Julii? Jak aktorka poradzi sobie z ewentualnym związkiem na odległość, gdy rozgości się już na dobre w Hollywood?

« Poprzednie 1/8

Naburmuszona Julia Wieniawa flirtuje z tajemniczym mężczyzną na planie nowego serialu

2Naburmuszona Julia Wieniawa flirtuje z tajemniczym mężczyzną na planie nowego serialu