Środa 16.10.2019 21:00

TYLKO NA PUDELKU: Anja Rubik ostro krytykuje PiS i protestuje. "Nikt się do więzienia nie wybiera!"

Anja Rubik

TYLKO NA PUDELKU: Anja Rubik ostro krytykuje PiS i protestuje. "Nikt się do więzienia nie wybiera!"

W lipcu do Sejmu trafił projekt obywatelski forsowany przez homofobiczną i skrajnie konserwatywną organizację "Stop pedofilii". Zgodnie z projektem karze grzywny, a nawet pozbawienia wolności do lat trzech będzie podlegał ten, "kto publicznie propaguje lub pochwala podejmowanie przez małoletnich obcowania płciowego". Proponowane zmiany obejmują kary za prowadzenie edukacji seksualnej w szkołach bez zgody rodziców małoletnich uczniów. Mogą też uderzyć m.in. w lekarzy czy edukatorów seksualnych.

Fakt, że kuriozalny projekt obywatelski zyskuje przychylność niektórych posłów rządzącego ugrupowania, wywołał oburzenie sporej części społeczeństwa. W całej Polsce odbywały się dziś protesty o nazwie "Jesień Średniowiecza". Na proteście w Warszawie pojawiła się m.in. Anja Rubik. Topmodelka i autorka książki edukacyjnej SexEd wyznała w rozmowie z Pudelkiem, że cała sytuacja jest dla niej absurdalna.

Nikt się do więzienia nie wybiera! Absolutnie się nie poddam i się nie boję – przekonywała. Moim zdaniem nie ma szansy, żeby ten projekt przeszedł, ale żyjemy w takich czasach, że wszystko jest możliwe. Ja wierzę, że to nie przejdzie. Jednak nie można zignorować, że władza tego kraju wspiera taką postawę i to jest ogromne niebezpieczeństwo i ogromny absurd - dodała.

Zgadzacie się z Anją?

Zobacz też: Przerażona Anja Rubik o zakazie edukacji seksualnej: "Niewyedukowane osoby w rządzie PRÓBUJĄ ZASZCZUĆ POLAKÓW"

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (387)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 387
Odpowiedz
5 25
zgłoś
gość 16.10.2019 21:02
Pudelek ciągle moje bonkoviny wdychać chce
Odpowiedz
4 16
zgłoś
gość 16.10.2019 21:02
Kordedwa ale puściłem b0nka
Odpowiedz
115 77
zgłoś
Nasza szkapa 16.10.2019 21:02
Edukatorka za dyche
Odpowiedz
384 139
zgłoś
Gość 16.10.2019 21:03
Ta modelka nie jest dla mnie autorytetem.
Odpowiedz
451 62
zgłoś
Gość 16.10.2019 21:03
Napiszę to pod tym tym artykułem bo pod artykułem o Warnke i Starmowskim mój komentarz by zginął nie zauważony. Ludzie jesteście podli jak można pisać o kobiecie, która dopiero co urodziła dziecko, że po urodzeniu dziecka wygląda jeszcze gorzej. Wiecie jak ona musi się czuc po przeczytaniu czegoś takiego? I pewnie piszą to jeszcze w wiekszosci kobiety , które powinny się wspierać bo same pewnie rodziły i wiedzą jak to jest nieprzespane noce, hormony, depresja , odnalezienie się w nowej roli, opieka nad niemowlakiem 24/24... Wstyd mi za takich ludzi jak wy. I żeby nie było nie jest to moja idolka, po prostu nienawidze takiego jadu i hejtu
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 387