Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Andrzej Wrona też promował sprzedawane w Chinach kosmetyki. Mamy komentarz Zosi Zborowskiej!

209
Podziel się

Celebrytka skrytykowała koleżanki z branży, które promują marki kosmetyczne praktykujące testowanie na zwierzętach. Zapomniała jednak, że jej małżonek również należy do tego niechlubnego grona.

TYLKO NA PUDELKU: Andrzej Wrona też promował sprzedawane w Chinach kosmetyki. Mamy komentarz Zosi Zborowskiej!
bCNvKImZ

Kilkuminutowe nagranie, obrazujące pracę niemieckiego laboratorium testującego chemikalia na zwierzętach, które obiegło sieć przed kilkoma dniami, dogłębnie poruszyło opinię publiczną. Nagle okazało się, że w samym centrum Europy zezwala się i płaci za zadawanie wyjątkowo okrutnego cierpienia naszym braciom mniejszym. Krótki dokument, na którym możemy zaobserwować między innymi zamknięte w miniaturowych klatkach spetryfikowane ze strachu małpy, zakrwawione psy oraz poranione koty, nie jest łatwym seansem. Warto jednak, aby zobaczył go każdy, kto dotychczas uważał, że markowanie produktów kosmetycznych logiem "cruelty free" jest tylko kolejną "fanaberią nawiedzonych ekologów".

bCNvKInb

Swoją reakcją na film podzieliła się między innymi Zofia Zborowska, która wprost wyraziła zdanie, że wstydzi się za koleżanki z branży, które bez zająknienia zgadzają się na współpracę z markami sprzedającymi swoje produkty w Chinach. Prawo Państwa Środka wymaga bowiem, aby spora część sprzedawanych na terenie kraju produktów była testowana na zwierzętach przed wprowadzeniem ich do sprzedaży.

Co ciekawe, w swojej odezwie do koleżanek Zosia kompletnie zapomniała wspomnieć, że jej małżonek również ma na koncie współpracę z firmą, która z wielkim powodzeniem sprzedaje swoje kosmetyki na chińskim rynku. Możnaby, rzecz jasna, założyć, że Zosia nie zdążyła jeszcze w pełni uświadomić swojego partnera, kiedy ten podpisywał kontrakt reklamowy. Biorąc jednak pod uwagę, że reklama ujrzała światło dzienne w sierpniu tego roku *(w którym to miesiącu zakochana para wzięła zresztą ślub)
*
, sądzimy, że aktorka miała całkiem sporo czasu, aby nawrócić Andrzeja na "jasną stronę mocy".

bCNvKInh

Skontaktowaliśmy się z Zosią, chcąc poznać jej zdanie na temat decyzji małżonka.

Mój mąż brał udział w reklamie, owszem, ale jest również człowiekiem, który wciąż je mięso i walczę z tym. Każdy jest wolny i dorosły. Kiedy ten temat pojawił się u nas w domu i o tym rozmawialiśmy, powiedziałam wprost, że ja bym tego nie brała, ale wybrał inaczej. Ma do tego prawo. Jednak w przyszłości pewnie zwróci większą uwagę na to, z jakimi markami będzie współpracował - oznajmiła celebrytka w rozmowie z Pudelkiem.

Myślicie, że Zosi było wstyd za poczynania Andrzeja?

bCNvKIni
bCNvKInj
bCNvKInC
KOMENTARZE
(209)
gość
10 miesięcy temu
hahano tak- mąż jest dorosły, wybrał tak jak wybrał, może kiedyś zmieni zdanie, ale inni nie mają prawa do swoich decyzji (błędów)
gość
10 miesięcy temu
Wychodzi na to że własny mąż olał jej zdanie i walkę o prawa zwierząt skoro rozmawiali o tej reklamie i ona sugerowała mu żeby tego nie brał a on i tak zrobił po swojemu XD W takiej sytuacji na miejscu Zofii odpuściłabym sobie krytykę koleżanek... Zmianę trzeba zacząć od własnej rodziny.
Gość
10 miesięcy temu
Albo hipokryzja Level hard!!!! Albo przemyślana i cwana reklama...
bCNvKInD
Gość
10 miesięcy temu
Ona go medialnie zatopi. Będzie niedługo kojarzył się tylko z nieuczesaną watiatką
Gość
10 miesięcy temu
Zapytajcie eko Zochy Zborowskiej ile razy w tym roku leciała samolotem i w jakim celu. Gdyby komuś uszlo uwagi nadmienię, że latała też z Warszawy do Szczecina gdzie bez problemu można się dostać pociągiem.
Najnowsze komentarze (209)
Gość
9 miesięcy temu
Kosmetyki powinny być testowane tylko i wyłącznie na ludzkich ochotnikach.
Gość
10 miesięcy temu
Gdyby nie ojciec to by nikt o niej nie słyszał nawet. A sama jest strasznie fatalna. W dodatku hipokryzja pełną gębą. Wstyd.
M
10 miesięcy temu
Jestem przeciwna kosmetykom testowanym na zwierzętach. Ale nie powinna najeżdżać na koleżanki, skoro jej mąż robi to samo.
Gość
10 miesięcy temu
Pani Zosiu, oczywiście ma pani rację, ze pan Andrzej jest dorosły i wie co robi. Ponieważ pani też, to proszę go skrytykować publicznie tak jak skrytykowała pani koleżanki.
Gość
10 miesięcy temu
Przykład jak łatwo mozna siebie oszpecić. Wystarczy nie dbać o wlosy. Proponuję przyciąć krótko
Gość
10 miesięcy temu
A ona tak właściwie co robi? Z czego jest znana poza nazwiskiem ojca i mężem?
Nie pasuja
10 miesięcy temu
Jak oni do siebie nie pasuja... jak malo co!
Ewulinda
10 miesięcy temu
Jej ulubione perfumy są z firmy TOM FORD, która NIE jest CRUELTY FREE
bCNvKInv
Gość
10 miesięcy temu
Paradoks!!!!😮😮😮😮 Innych karci, męża broni😮😮😮😮 Albo się mówi A albo B 🤔🤔🤔 Nie rozumiem. 🤔🤔🤔 Jesteśmy za krzywdzeniem zwierząt albo przeciw😪😪😢😢 i nie ma ze dorosły, że taki, że owaki🤯🤯🤯🤯
Joker
10 miesięcy temu
... hahahaha nie ma jak HIPOKRYZJA ... hahahahaha ... je mięso i walczę z tym ... hahahahaha
gość
10 miesięcy temu
Kolega Zosi, Piotr Czaykowski, bierze udział w kampani Avonu. Czyli firmie krytykowanej za testowanie swoich kosmetyków na zwierzętach. Łatwo jest krytykować Kożuchowską nie zauważając innych celebrytów.
Gość
10 miesięcy temu
Ależ z niej brzydal z chorym zgryzem
gość
10 miesięcy temu
Macie następny przykład, że tym wszystkim celebrytką, aktorzyną, pieśniarzom nie można za grosz wierzyć bo oni to wszystko robia tylko pod publiczkę, zakłamane środowisko. Co innego mówią co innego robią a co drugi to ekspert od wszystkiego.
FELEK
10 miesięcy temu
PRZYSTOJNY FACET, KTóRY DO NIEJ W OGóLE NIE PASUJE.
...
Następna strona
bCNvKInX