Trwa ładowanie...
Przejdź na

Robert Więckiewicz gościem Marcina Prokopa w programie "Z tymi co się znają". W trakcie wywiadu WYSZEDŁ ZE STUDIA!

129
Podziel się

Prowadzący zadał pytanie, na które aktor nie chciał odpowiadać. Zobaczcie, co go zdenerwowało.

Robert Więckiewicz gościem Marcina Prokopa w programie "Z tymi co się znają". W trakcie wywiadu WYSZEDŁ ZE STUDIA!
bCZAjiHp

Na początku września ruszył drugi sezon emitowanego na kanale Browar Namysłów TV (YouTube) oraz na serwisie WP talk-show Browaru Namysłów, zatytułowany Z tymi co się znają. W piątkowym odcinku gościem Marcina Prokopa był Robert Więckiewicz, który w sercu browaru pokazał siebie z nieznanej dotąd strony. Aktor zdradził nie tylko, jak przebiega proces wcielania się w rolę czy co sprawiło, że tak dobrze odnajduje się w świecie show biznesu, ale także co najbardziej denerwuje go podczas wywiadów i jakie to uczucie oglądać film o Lechu Wałęsie z Lechem Wałęsą.

Znany z wyjątkowego poczucia humoru Marcin Prokop przygotował test dla Roberta Więckiewicza:

bCZAjiHr

Podobno jest takie pytanie, które zamyka grę i które sprawia, że Robert wychodzi ze studia. To pytanie: Jak temu chłopcu ze Śląska udało się zrobić karierę w filmie? - rzucił z uśmiechem w murach Browaru Namysłów.

W momencie, w którym Prokop kończy zadawać pytanie, Więckiewicz wstał z krzesła i… wyszedł ze studia. Okazało się jednak, że Więckiewicz nie dość, że nie dał się złapać w pułapkę, to jeszcze wkręcił prowadzącego:

No dobra, to komu oddać ten mikroport? - rzucił z uśmiechem na odchodne do członków ekipy produkcyjnej, po czym "wyjątkowo, ponieważ ma jeszcze chwilę do samolotu", wrócił na swoje miejsce, aby dokończyć rozmowę.

bCZAjiHx

Aktor nie szczędził gorzkich słów pod adresem młodszych kolegów z branży. Wytknął im łaknienie popularności, pieniędzy i rozgłosu i brak radości z drogi, którą muszą przebyć, aby to zdobyć.

Nie tylko Więckiewicz zabrał Prokopa w podróż po zakamarkach swojego umysłu. W Browarze Namysłów twarzą w twarz z prowadzącym zasiądą członkowie zespołu The Dumplings, raper Bedoes, Monika Brodka czy Tomasz Majewski. Gościem u Prokopa będzie także gwiazda muzyki, która słynie z nieudzielania wywiadów. Kto to taki, dowiecie się wkrótce.

Wśród gości pierwszej serii programu znaleźli się Kuba Wojewódzki, Tomasz Bagiński, Andrzej Saramonowicz, Przemysław Kossakowski i Magdalena Schejbal.

Wszystkie odcinki programu można obejrzeć na kanale Browar Namysłów TV.

bCZAjiHy

Artykuł powstał przy współpracy z Browar Namysłów Sp. z o.o.

bCZAjiHS
KOMENTARZE
(129)
Gość
11 miesięcy temu
Reklama. Nie, dziękuję.
Gość
11 miesięcy temu
Super facet 😎😎😎
Gość
11 miesięcy temu
Rewelacyjny gość!
bCZAjiHT
gość
11 miesięcy temu
Więckiewicz, jak człowiek z taką "gębą "przyp. jest znakomitym aktorem, bo jest. Jeden z niewielu, który może zagrać przekonująco wszystko choćby gumę do żucia.Odpowiedź jest prosta: talent, szacunek do widza, nie celebryta i pracowitość.
gość
11 miesięcy temu
Naciągana bzdura. Nie wyszedł ze studia tylko zrobił to dla jaj po tym, jak Marcin Prokop powiedział, żeby tylko nie wychodził, to był żart!
Najnowsze komentarze (129)
ala
11 miesięcy temu
bardzo dobry aktor
ala
11 miesięcy temu
bardzo dobry aktor
ala
11 miesięcy temu
bardzo dobry aktor:)
gość
11 miesięcy temu
Czy znasz rozwiązanie, które będzie pracować dla Twojej firmy nawet w niedziele i święta? Które nie wymaga obsługi, by sprawnie wypełniać swoje zadania? I które zwraca się po 5-8 latach, by przez kolejne kilkanaście przynosić czysty zysk? Jeśli nie, koniecznie poznaj naszą ofertę instalacji fotowoltaicznych.Dzięki takiej instalacji Twoja firma zaoszczędzi na rachunkach za energię nawet 90%! Dowiedz się więcej o korzyściach z fotowoltaiki dla Twojej firmy i dla natury i zamów bezpłatną konsultację od Fotosol. Więcej informacji:
Gość
11 miesięcy temu
Kortez będzie ❤❤❤❤❤
Gość
11 miesięcy temu
A czym pana tak wpienil panie Wieckiewicz
gość
11 miesięcy temu
Panie Romanie, dzięki za opowieść o piesku sprzed kilku lat. Świadczy o szeroko pojętej empati. Powodzenia.
K-Pax
11 miesięcy temu
Panie Robercie, jest Pan the best, dzięki za luźną opowiastkę o piesku sprzed kilku lat, to wg. mnie świadecwo szeroko pojętej enpatii
bCZAjiHL
Jasio123
11 miesięcy temu
naprawde,"Znany z wyjątkowego poczucia humoru Marcin Prokop", ma taki humor ze wbija w buty
Zbyś
11 miesięcy temu
Nerwusek...
Grarzyna64
11 miesięcy temu
"Z tymi, co się znają "? To jakiś żart?
gość
11 miesięcy temu
dobre piwko z mężem preferujemy. Jeszcze go nie zepsuli
Ferdek
11 miesięcy temu
Niektórzy to mają dobrze: siedzą sobie godzinami w browarze a mnie biednego czasami nawet nie stać na jednego browara...
zaciekawiona
11 miesięcy temu
z czego jest znany?
...
Następna strona
bCZAjiIn