Wytworna Monika Olejnik prezentuje "paryski szyk", chwaląc się naszyjnikiem Chanel za 6 TYSIĘCY (ZDJĘCIA)

Znana ze słabości do markowych gadżetów dziennikarka po raz kolejny zaskoczyła oryginalną stylizacją. Ikona mody?

Podziel się
1 z 9
Wytworna Monika Olejnik prezentuje "paryski szyk", chwaląc się naszyjnikiem Chanel za 6 tysięcy
Wytworna Monika Olejnik prezentuje "paryski szyk", chwaląc się naszyjnikiem Chanel za 6 tysięcy
0
0

Monikę Olejnik można lubić bardziej lub mniej, nie da się jej jednak odmówić rzadko spotykanej charyzmy i charakterystycznego stylu, który na przestrzeni lat zapewnił jej status ikony mody. Znana 63-latka zawsze stawia na nietuzinkowe stylizacje, najczęściej uzupełniając je drogocennymi dodatkami od najlepszych marek (gdy w grę wchodzą ubrania, Monika nie liczy się z kosztami...).

Nie jest tajemnicą, że dziennikarka uwielbia zwracać na siebie uwagę przechodniów. W środę Olejnik przykuwała wzrok w wytwornej stylizacji, przywodzącej na myśl paryski szyk, na którą składały się: czarna bluzka, spódnica w kwiaty, czółenka ze szpiczastymi noskami i fantazyjne nakrycie głowy. Celebrytka uzupełniła elegancki look ulubionym plecakiem Chanel za 17 tysięcy złotych oraz naszyjnikiem tej samej marki za 5 800 złotych. Uwagę zwracały również duże, gwiazdorskie okulary Celine za 1 200 złotych.

Zobaczcie najnowsze zdjęcia Moniki Olejnik. Zasługuje na miano "ikony mody"?

8.

"Zwyczajna" Kate Middleton podróżuje pociągiem w stylizacji za 17 tysięcy (ZDJĘCIA)

Księżna wybrała się w ostatni piątek do Norfolk, gdzie spotkała się z rodzinami potrzebujących opieki medycznej malców. Piękny gest?
6.

Poważny Jacek Rozenek w sportowej stylizacji kupuje kawę na Placu Zbawiciela

Aktor, który ma za sobą rozległy udar, powoli wraca do formy.
4.

Gwiazdy brylują na otwarciu atelier Tomasz Ossolińskiego: Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach, Monika Olejnik z ulubionym łańcuchem i partnerem, Dominika Kulczyk... (ZDJĘCIA)

Impreza, na której projektant zaprezentował również swoją najnowszą kolekcję, przyciągnęła kilka znanych nazwisk. Kto tym razem zadał szyku?
3.

Poznajcie Filipa Stryjewskiego - przystojnego DJ-a, instruktora kitesurfingu i chłopaka (?) Wieniawy (ZDJĘCIA)

Julia i Felipe zostali przyłapani na wspólnym podgrzewaniu tytoniu w urządzeniu elektrycznym. Fajniejszy niż Baron?
2.

Tłum gwiazd na premierze filmu "Proceder": cekinowa Więdłocha z Pawlickim, szykowna Małgorzata Kożuchowska, Anna Lewandowska... (ZDJĘCIA)

Na uroczystej premierze filmu o tragicznie zmarłym raperze Tomaszu Chadzie pojawili się także m.in. Barbara Kurdej-Szatan, Marcelina Zawadzka, Anna Popek oraz Popek. Zobaczcie zdjęcia.