Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Big Brother 2": Małgorzata Ohme z nadzieją o romansie Kamila i Ewy: "Nie mam powodu, by temu nie wierzyć"

78
Podziel się

Z programem pożegnała się kolejna uczestniczka. Będzie Wam jej brakowało?

"Big Brother 2": Małgorzata Ohme z nadzieją o romansie Kamila i Ewy: "Nie mam powodu, by temu nie wierzyć"
bCHihowR

W minionym tygodniu uczestnicy _**Big Brothera**_ mieli okazję spędzić tydzień na rajskiej plaży. Chociaż w założeniu ten czas miał być pełen zabawy i relaksu, stał się jedynie źródłem kolejnych dramatów. Za wielokrotne złamanie zakazów Wielkiego Brata oraz niestosowanie się do jego poleceń Kasia została karnie usunięta z programu.

Na Arenie uczestniczka miała podzielić się swoimi przemyśleniami na temat eliminacji.

bCHihowT

Było mi trochę przykro, ale się ucieszyłam, bo w końcu mogłam wrócić do syna - powiedziała Filipowi Chajzerowi.

Wśród nominowanych do eliminacji w tym tygodniu znalazły się czwórka uczestników: Ania, Sara, Natalia oraz Kamil. Najbardziej kontrowersyjnym z całej grupy niewątpliwie był Kamil. Mężczyzna wielokrotnie dawał się we znaki pozostałym uczestnikom i pewnie dlatego "w nagrodę" otrzymał od nich cztery nominacje. Mieszkańców domu Wielkiego Brata szokowały nie tylko jego manipulacje i prowokacje, ale również dosyć barwna historia życia, w którą miejscami ciężko było uwierzyć.

Widzowie bacznie obserwowali również kolejne kroki Natalii. Kobieta wzbudzała zainteresowanie głównie za sprawą swojego związku z Gosią, którego wcale nie próbowały ukrywać przed kamerami.

bCHihowZ

Równie dużo emocji w programie dostarczała 37-letnia Sarah Poznachowski Niemka polskiego pochodzenia była przez resztę uczestników pieszczotliwie nazywana Mamacitą. W jednym z odcinków kobieta zdecydowała się "zalegalizować" swoją relację z Mateuszem i wzięła z nim ślub pod czujnym okiem kamer.

Niestety decyzją Wielkiego Brata w tym tygodniu to właśnie ona opuściła program. Po wyjściu z domu uczestniczka wyznała Gabi Drzewieckiej, że wcale nie jest zaskoczona werdyktem. W późniejszej rozmowie z Filipem Chajzerem podkreślała, jak bardzo cieszy się, że mogła wziąć udział w show i będzie starała się co tydzień zasiadać na widowni Areny, aby dopingować pozostałych mieszkańców domu.

bCHihoxa

Chajzer postanowił zapytać również o jej bliską relację z poślubionym na wizji Mateuszem. Prywatnie Sarah ma bowiem stałego partnera. Kobieta zapewniła, że jej wybranek nie był zazdrosny o kolegę z programu.

_Mój partner wie, że relacja z Mateuszem jest platoniczna. Jest dorosłym mężczyzną i wie, że go kocham._

Po pożegnaniu Mamacity uczestnicy jak co tydzień przystąpili do kolejnych nominacji. Kiedy dokonywali swoich wyborów w pokoju zwierzeń, Gabi Drzewiecka i Małgorzata Ohme rozmawiały o wydarzeniach z minionego tygodnia. Niewątpliwie największym z nich było wejście do domu Wielkiego Brata dwóch nowych uczestniczek, Ewy i Natalii. Obie panie zauważyły, że pojawienie się żeńskich konkurentek miało wpływ na zachowanie dotychczasowych uczestniczek programu. Ponoć zaczęły one przywiązywać dużo większą wagę do makijażu i uczesania.

Prowadząca Gabi Drzewiecka zapytała również Ohme, co ta sądzi o niespodziewanym romansie Kamila i Ewy. Wielu widzów zarzucało bowiem parze, że znali się przed programem, a ich związek jest jedynie sposobem na zwrócenie na siebie uwagi. Psycholożka przyznała jednak, że nie widzi w ich relacji nic nieprawdziwego.

bCHihoxb

Nie mam powodu, żeby temu nie wierzyć. Miłość rodzi się w różnych warunkach - przyznała Ohme.

Po głosowaniu uczestników okazało się, że największą liczbę nominacji zdobyła Natalia. Pozostali mieszkańcy głosowali na nią aż 5 razy. Wśród zagrożonych odpadnięciem znaleźli się również Martyna, Vasilis oraz Kamil.

O tym, który z uczestników opuści dom Wielkiego Brata i pożegna się z szansą na 100 tysięcy złotych, dowiemy się za tydzień.

bCHihoxc

Śledzicie losy uczestników programu?

bCHihoxu
KOMENTARZE
(78)
Gość
9 miesięcy temu
Nataliia wygląda jak chłopaki z 2005 z remizy porazka
Gość
9 miesięcy temu
Ten wiecznie rozebrany Kamil jest niesmaczny. Stringi i te jego buzujace j.a.j.a to nic fajnego. Ale to się leczy.
Gość
9 miesięcy temu
Byłam przekonana, że ta Sara jest po pięćdziesiątce....
bCHihoxv
gość
9 miesięcy temu
A Ewa mowi ze niemiala kontaktu z Vasilem a kiedy jak tylko weszla to przykleila sie do Kamila i leza razem
Gość
9 miesięcy temu
Wszystko ustawione.ściema. wielka.
Najnowsze komentarze (78)
mniam
7 miesięcy temu
Wiktor : węzowe jezyki się całują pocalunek 2 węzy ,wężowe pocałunki az mi się płakać chce ze wzruszenia /Kmail i Ewa całują sie na pokaz ona liczy na jego wygraną .Liczy że trochę na nią wyda i da jej to auto.Ewa atkuje Martynę bo widzi w niej konkurencję .Wiktor: kamil prowokował od początku nie chciałem sie z nim kłocić byłem neutralny , dziadek James/ Wiktor o Ewie :rozpieszczona primadonna i latawiec lata to tu to tam /
yes
7 miesięcy temu
jamnik ohme wolał miskę z Martyny ,ustawili się koło miski Kamila ustawka ustawka
yes
7 miesięcy temu
Kamil t o faworyt Ohme oby nie wygrał ,xzmieniłem o niej zdanie
yes
7 miesięcy temu
kamil to pupilek ohne
yes
7 miesięcy temu
kamil to pupilek ohne
yess
7 miesięcy temu
Kamil strasznie upokarzał i upadlał Martynę
yess
7 miesięcy temu
Trzymam kciuki za Martynę i Kamila
yess
7 miesięcy temu
Kamil niszczył ludzi manipulował prowokował nie może taki człowiek wygrać
bCHihoxn
yess
7 miesięcy temu
Wiktor złoty bilet i wygrana neleży się.Nie było romansu Wiktor Malwina
yess
7 miesięcy temu
Program powinien wygrać Wiktor
Gość
9 miesięcy temu
Kiedy odpada dawid, ktory zachowuje sie jak 7 latek, dla ktorego liczy sie tylko wygrana, inaczej tupie nozka
gość
9 miesięcy temu
Natalia i Mateusz powinni być usunęli karne za podanie Kamilowi tbacko do jedzenia znęcanie się kiedy był ubrany we wszystkie ubrania jak tak można skandaliczne zachowanie
gość
9 miesięcy temu
Obłuda i niekolezenscy są Mateusz Jakub,Natalia Ania
gość
9 miesięcy temu
Co to za osoba, ta Natalia ? Niby dziewczyna, a ubiera sie i zachowuje jak chlopak ! Obojnak, czy co ?
...
Następna strona
bCHihoxP