Trwa ładowanie...
Przejdź na

Otwarty Harry wyznaje, że nie układa mu się z bratem. "Jesteśmy na innych życiowych ścieżkach"

92
Podziel się:

Ostatnie wyznania książęcej pary pokazują coraz więcej mankamentów pałacowego życia. "Nie dam się wciągnąć w grę, która zabiła moją mamę".

Otwarty Harry wyznaje, że nie układa mu się z bratem. "Jesteśmy na innych życiowych ścieżkach"
bEILifSd

O nikim innym nie pisze się i nie mówi tak dużo, jak o brytyjskiej rodzinie królewskiej, która każdego dnia dostarcza mediom tematów do omówienia. Historia pokazała jednak, że zainteresowanie paparazzi okazało się być zabójcze dla księżnej Diany, która zginęła w fatalnym pościgu. Jej smierć odbiła się na życiu synów Diany i Karola, którzy dziś mierzą się z tym samym problemem, który zabił ich matkę.

Wydaje się, że największe światło reflektorów pada na Harry'ego i Meghan, którzy znajdują się pod nieustannym ostrzałem mediów. Para znalazła się już w momencie, w którym zapragnęła głośno opowiedzieć o traumie życia na świeczniku, dlatego zdecydowała się na dokument dla telewizji ITV. W wywiadzie do filmu Harry przyznał m.in., że jego relacje z bratem wcale nie są idealne:

bEILifSf

Jesteśmy braćmi i zawsze nimi będziemy. Jesteśmy na innych życiowych ścieżkach. Mamy dni gorsze i lepsze, ale wiem, że on zawsze będzie przy mnie, a ja przy nim - wyznał szczerze książę. Nie widujemy się tak często jak kiedyś ponieważ jesteśmy zajęci. Częścią tej pracy jak i wielu innych jest bycie wystawionym na wiele zagrożeń, ale wiele z tych rzeczy, które pojawiają się na nasz temat krzywdzą mnie i moją żonę - dodaje Harry.

Nie dam się wciągnąć w grę, która zabiła moją mamę. Mama nauczyła mnie wartości, których zawsze będę się trzymał. Zawsze będę chronił swoją rodzinę. Nie chodzi o to, że mam paranoję, ale nie chcę, by historia się powtórzyła.

Dodajmy, że na otwartość zdecydowała się również Meghan, która w filmie dlaITV wyznała, iż okres ciąży był dla niej szczególnie trudny. Markle do bólu szczerze wyznaje, że zwyczajnie cierpi.

To egzystencja a nie życie. Jest trudno, nie każdy to rozumie. Kiedy poznałam Harry'ego nie wiedziałam, co mnie czeka. Moi brytyjscy znajomi mówili mi, że tabloidy zrujnują mi życie. Ponieważ jestem Amerykanką, naiwnie nie wierzyłam w to. Chciałabym, że ludzie widzieli w nas po prostu dwójkę zakochanych w sobie osób, nic więcej - dodała.

bEILifSl
bEILifSm
bEILifSG
KOMENTARZE
(92)
Gość
2 lata temu
Jego żona juz go wciągnęła w celebryckie zycie. Hipokryta jak jego żona. Logika Meghan i Harrego. Chcemy prywatności, nagramy dokument, gdzie sie zwierzamy z relacji w rodzinie. Brawo!
Gość
2 lata temu
Kobieta ,która odwiedza Afrykę i inne kraje mówi, że egzystuje ,a nie żyje?Biorąc pod uwagę na jakim poziomie zyla wczesniej i żyje teraz to jak dać w twarz ludziom naprawdę egzystujacym , walczącym o godne życie każdego dnia .
Gość
2 lata temu
Nie lubię Meghan, bo wydaje mi się sztuczna. Dlaczego? Nie wierzę, że atrakcyjna, wyzwolona, bogata aktorka mogłaby przeistoczyć się w pokorną, uległą żonę, rozdającą uśmiechy na prawo i lewo, gdyby nie chodziło o naprawdę duże pieniądze i gwarancję zaszczytów sięgającą kilka pokoleń do przodu. Jest wyrachowana i dobrze wie, co zrobić, by zaskarbić sobie szacunek ludzi. A że czasem coś powie/zrobi, co nie licuje z jej powagą? Po prostu nie chce wyjść na ostatnią kukłę bez charakteru.
bEILifSH
gość
2 lata temu
Ta bogata tylko dlaczego ani ona ani jej rodzice nie dolozyli się do tej szopki o nazwie ślub, który kosztował brytyjskich podatnikow 500 milionów funtów. Zamiast krytykować rodziców Kate to się doinformuj, oni dolozyli połowę do wesela Kate.
Gość
2 lata temu
Moze zrezygnowac z zycia w luksusie na koszt podatnikow, wyjechac do Nowej Zelandii i znalezc prace.
Najnowsze komentarze (92)
Anglia
2 lata temu
21 wiek i royalsy nieroby darmozjady nic innego w tych czasach :///
Wiem
2 lata temu
Meghan jest fałszywa
Szczerze
2 lata temu
Wcale nie chcą prywatności
Gość
2 lata temu
Diana z jednej strony zdawała się być stworzona do roli królowej, była "lwicą salonową" a z drugiej to ją przerosło - jej życie.
Gość
2 lata temu
Smutne
Gość
2 lata temu
Moze zrezygnowac z zycia w luksusie na koszt podatnikow, wyjechac do Nowej Zelandii i znalezc prace.
gość
2 lata temu
Harry to chyba z jakiegoś skoku w bok....
Znudzona
2 lata temu
Rety... Czy przy każdej okazji będzie się żalił że mu matke zabito? Współczuję jej straty ale wywlekanie tej historii przy każdej okazji staje się strasznie żenujące....
bEILifSz
Gość
2 lata temu
Harry pokazał, że ma jaja w związku. Niektorzy to są takie ciecie, że boja sie postwić toksycznej dla zawiazku rodzinie czy ludziom. A on potrafi I to krolewskiej I to.wplywowym tabloidom....odważny
gość
2 lata temu
meghan to hipokrytka, widziała na co się pisze
Gość
2 lata temu
No tak żałożę się że brat mojego męża robi casting wielokrotnie na nową partnerke dla.niego :-) taka powinna być bez.wlasnego zdania, wyksztalcenia najlepiej, byc na ich skinienie, u ojca sprzatać I przesiadywać 60% czasu, ich dziecmi się zajmować I oddawać.im 30% pensji, przyjezdzać na każdy telefon, robić co oni chcą, słuchać zlosliwosci I nie obrażać się, dawać upokarzać swoje dziecko epitetami różnego rodzaju itd...
Gość
2 lata temu
Mamę to chyba mu zabił napruty kierowca limuzyny, którą jechała.
Gość
2 lata temu
Ja mam wrażenie, że wg niektórych oni powinni mieszkać z tatusiem razem, a żony osobno.I tylko przyjezdzać na godzinę do żony pobawić się z.dziećmi...ewentunie na noc czasami, żeby był kolejny potomek...
Kama
2 lata temu
Zrzeknij sie tytułu jak chcesz być anonimowy !
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEILifTs
bEILifTt
bEILifTu
bEILifTv
bEILifTw
bEILifTb