Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miley Cyrus atakuje Liama Hemswortha: "Trzeba znaleźć f***a, który nie jest ch**em"

54
Podziel się:

W relacji na InstaStories piosenkarka stwierdziła, że jej obecny kochanek to "jedyny facet z jajami, jakiego poznała w życiu".

Miley Cyrus atakuje Liama Hemswortha: "Trzeba znaleźć f***a, który nie jest ch**em"
bFdZvAnF

W ciągu ostatnich dwóch miesięcy Miley Cyrus przewróciła swoje życie do góry nogami, rozstając się Liamem Hemsworthem. Informacja o separacji pary wstrząsnęła mediami i fanami, bo wydawało się, że po latach burzliwych rozstań i powrotów Miley i Liam stworzą wreszcie stabilny związek.

Niestety ich małżeństwo przetrwało zaledwie siedem miesięcy, a ekscentryczna piosenkarka stwierdziła najwyraźniej, że brakuje jej wrażeń. Natychmiast rzuciła się w wir romansów - najpierw z kobietą, Kaitlynn Carter, a następnie ze swoim znajomym, Codym Simpsonem.

bFdZvAnH

Ponoć Liam przeciera oczy ze zdumienia, gdy widzi kolejne doniesienia na temat tego, co wyprawia jego żona. Stwierdził, że nie jest już osobą, którą pokochał.

Tymczasem Miley wbija dawnemu ukochanemu kolejne noże w serce. W niedzielę, podczas relacji na żywo na InstaStories wyznała, że "musiała przerzucić się na kobiety z powodu zła, jakiego doznała od mężczyzn" (jak można się domyślić - głównie od Liama).

bFdZvAnN

Zawsze sądziłam, że muszę być homoseksualna, bo myślałam, że wszyscy faceci są źli, ale to nieprawda. Są jeszcze dobrzy ludzie z "jajami". Do tej pory poznałam tylko jednego - to ten, który jest tu teraz ze mną - powiedziała, mając na myśli Cody’ego.

Istnieją dobrzy faceci, nie poddawajcie się - "pocieszała" fanów. Nie trzeba być homoseksualnym, są dobrzy ludzie z jajami, trzeba ich tylko znaleźć. Trzeba znaleźć f***a, który nie jest ch**em. Wiecie, o co chodzi.

Tymczasem Cody Simpson już korzysta z popularności, jaką zyskał dzięki romansowaniu z Miley. Właśnie udzielił wywiadu dla People, w którym rozpływa się w zachwytach nad kochanką.

Jestem bardzo szczęśliwy. Jesteśmy bardzo, bardzo szczęśliwi. Miley jest kreatywna. Bardzo pasjonuje się tym, co robi i pod tym względem jesteśmy bardzo do siebie podobni. Dlatego tak dobrze się dogadujemy - wyjaśnił.

bFdZvAnO

Jak myślicie, co takiego zrobił Liam, że Miley aż tak się na nim mści?

bFdZvAnP
bFdZvAoi
KOMENTARZE
(54)
Cixi
2 lata temu
Czyli jej biseksualizm to kwestia wyboru a nie born that way😁
Gość
2 lata temu
Zero klasy plus wypaczone pojęcie czym jest homoseksualizm. Lesbijką jest się ze względu na pociąg do kobiet, a nie rozczarowanie drugą płcią, ale zawsze wiedziałam, że to pozerka bawiąca się homoseksualistkami dla promocji.
Ehhhh
2 lata temu
Za miesiąc znowu jej się odmieni. Żałosne zachowanie...
bFdZvAoj
Gość
2 lata temu
To zdjęcie jak mu wkłada ręce w majtki jest obrzydliwe, na chce żeby moja córka taka była 😳
Gość123
2 lata temu
Czy to zawsze trzeba publicznie o wszystkim? Są dwie strony historii, ona też nie jest przecież idealna. Serio chce by on zaczął o jej wadach publicznie się wypowiadać? Zero klasy
Najnowsze komentarze (54)
Metalala
2 lata temu
2 tygodnie z kobietą, potem kolejne 2 z facetem, potem znowu zmiana i ocenia czlowieka i związek po tak krotkim czasie. Masakra.
Nat
2 lata temu
Niestety Miley przegina I to niezle. Zero szacunku dla siebie I dla bylego meza. Przykre to bardzo
Ooo
2 lata temu
Liam to alkoholik i ja zdradzał. Dawno pisała o tym prasa USA.
Kaja
2 lata temu
Jej zachowanie wcale nie jest dziwne robi to na co ma ochotę i się nie krępuje nawet jeśli media piszą o jej romasach to jest jej życia nie należy do sztywnych ludzi :D
Xyz
2 lata temu
Do wszystkich sugerujacych, że to może być wina Hemswortha - nie pamiętacie tych jej wynurzeń nt panseksualizmu i tego, że wcale nie jest pewna, czy chce być żona, a już na pewno nie tradycyjną? Ona jest po prostu zepsuta przez showbizbes, aż strach myśleć co z nią będzie, skoro przed 30 ma już taki bagaż doświadczeń...
Tola
2 lata temu
Ale z niej Karyna boszeeee
Bleee
2 lata temu
Patrzac na to jak sie zachowuje to raczej jemu wspolczuje a nie jej
esteta
2 lata temu
Ciekawe co będzie gadać, jak się zawiedzie na aktualnym?! 😛😕🤔
bFdZvAob
Eliza
2 lata temu
Pewnie chciał normalnej rodziny i dzieci i poczuła się uciemiężona w patriarchalnym związku. Tak obstawiam, bo normalna to ona nie jest.
Aga
2 lata temu
Skąd wy możecie wiedzieć gdzie leży prawda.
Mmm
2 lata temu
Miley chyba zapomina, że obraża faceta z którym się z własnej woli związała, do którego kilka razy sama wracała i za którego wyszła. Więc obraża sama siebie przede wszystkim.
Xyz
2 lata temu
Nigdy nie lubiłam Miley, zawsze coś było w niej „nie tak”. Teraz całkowicie pokazała ze jest pozbawiona elementarnych zasad kultury a pojęcie „klasa” jest jej zupełnie obce i nieznane. Żałosna...
Ehhhh
2 lata temu
Za miesiąc znowu jej się odmieni. Żałosne zachowanie...
Gość
2 lata temu
Ona tak mówi bo chce być ofiarą. Zero klasy.
Oferty dla Ciebie
bFdZvAoU
bFdZvAoV
bFdZvAoW
bFdZvAoX
bFdZvAoY
bFdZvAoD