Trwa ładowanie...
Przejdź na

Prezes FAME MMA GANI nadgorliwą siostrę Godlewską. "Nie jest osobą kompetentną do wypowiadania się!"

37
Podziel się

"Chciałbym również dodać, że nie tworzymy konfliktów, nie ustawiamy ich!" - przekonuje zirytowany Gola.

Prezes FAME MMA GANI nadgorliwą siostrę Godlewską. "Nie jest osobą kompetentną do wypowiadania się!"
bDTiPqeZ

Z pewnych względów Fame MMA stało się Polsce fenomenem. Walki patocelebrytów na ringu budzą niezdrowe zainteresowanie publiczności i przynoszą ogromne przychody właścicielom tej "sportowej" federacji. Jednym z włodarzy tego biznesu jest Wojciech Gola, który dał się poznać szerokiej publiczności jako uczestnik programu Warsaw Shore. Gola postanowił skomentować plotki o tym, że konflikt między Esmeraldą Godlewską a Eweloną jest jedynie zabiegiem marketingowym. Wszystko zaczęło się od tego, że druga siostra Godlewska, Małgorzata, najwyraźniej sfrustrowana brakiem atencji, napisała na Instagramie, że obie uczestniczki FAME MMA tak naprawdę świetnie się dogadują, a nawet planują założyć wraz z Golą zespół. Cała ludzkość może odetchnąć z ulgą – na szczęście nic na to nie wskazuje.

Jako jeden z właścicieli federacji FAME MMA chciałbym zaznaczyć, iż Pani Małgorzata Godlewska nie jest osobą kompetentną do wypowiadania się na temat federacji FAME MMA. Nie jest ona zawodniczką, ani z nami nie współpracuje - gani nadgorliwą Gosię Wojtek Gola.

bDTiPqfb

Chciałbym również dodać, że nie tworzymy konfliktów, nie ustawiamy ich, natomiast pozwalamy rozwiązać zaistniałe konflikty na naszych galach. Z tego, co mi wiadomo, Ewelona nigdy nie miała dobrych relacji z Esmeraldą, a ich konflikt zaczął się już bardzo dawno po opublikowaniu przez Esmeraldę InstaStory na swoim profilu na temat Warsaw Shore. Nie planujemy również założenia wspólnego zespołu, natomiast na pewno byłby to bardzo intrygujący tercet - dodał w rozmowie z Pudelkiem.

Wierzycie w jego zapewnienia?

bDTiPqfC
KOMENTARZE
(37)
Gość44
rok temu
A może napiszcie dla odmiany o jakiejś ciekawej książce, którą warto kupić. Albo o człowieku, którym warto się zainspirować... Jak ludzie mają być ambitni i inteligencji, jak się promuje takie "cuda"?
Gość
rok temu
Zalosne to cale fame.mma
gość
rok temu
Ale siara być "prezesem FAME MMA"
bDTiPqfD
Gość
rok temu
Ta cała gala to obraza dla całej federacji MMA i zawodowych zawodników...
gość
rok temu
co to za prezes robiący kasę na patocelebrytach...dno dna...
Najnowsze komentarze (37)
Gość
rok temu
Jedno lepsze od drugiego !!! Płakać aż się chce.
Gość
rok temu
Wcaaaaaale a wcale to nie jest ustawiane, no skąd
Xd12345
rok temu
Każdy teraz Hejtuje gole i fame mma a 3/4 tych osób w sobotę i tak będzie oglądać gale xd
Gość
rok temu
Powinni całkiem zrezygnować z tego ^śmiesznego^ programu
Eli
rok temu
Pani z domu pogrzebowego na insta. Super babeczka, praca nietypową ale ktoś musi to robić. A ona lubi te pracę. Polecam odwiedzić i poczytać. Zero hejtu.
Gość
rok temu
Zenada upadek człowieczeństwa a ten gola co ty chlopie pier... sam tworzysz to tylko dla kasy ale umrze to śmiercią naturalną
Barbs
rok temu
Ciekawe skąd on zna takie trudne słowa... 🙈 Pato Pato pato!
Gość
rok temu
To skoro są to walki patocelebrytów to czemu ta federacja przekazuję 100000 zł na cele charytatywne? Ludzie nie wiedzą o co chodzi i biorą to na serio. Może pierwsze walki Fame MMA były walkami "potologii" ale teraz walczą na nich osoby normalne a nawet zawodowi bokserzy czy zawodnicy MMA
bDTiPqfv
M.m.
rok temu
Catering jest dietą...???
grudziądzanka
rok temu
O matko jakie te glonojady są odrażające
Gość
rok temu
Nie intrygujący, tylko IRYTUJĄCY
gość
rok temu
Gola ze swoja wada wymowy nie powinien nigdy nic mowic do kamery, co za porazka...
Gość
rok temu
Co to za dno społeczne???
Gość
rok temu
Ile kasy zarabacie na fame MMA?
bDTiPqfX