Trwa ładowanie...
Przejdź na

Matka księżnej Diany miała jej za złe związek z Dodim Al-Fayedem. "Wychowałam d***kę"

143
Podziel się:

Były lokaj księżnej wspomina rozmowę telefoniczną, po której ta zerwała wszelkie kontakty z matką.

Matka księżnej Diany miała jej za złe związek z Dodim Al-Fayedem. "Wychowałam d***kę"
bEIMQhlx

Księżna Diana zapisała się w historii nie tylko jako "królowa ludzkich serc" oraz niekwestionowana ikona stylu. Prywatnie żona księcia Karola zmagała się z depresją, atakami paniki i zaburzeniami odżywiania. Jednocześnie Lady Di nie radziła sobie z presją spowodowaną nadmiernym zainteresowaniem dziennikarzy.

W 1996 roku Diana i Karol oficjalnie zakończyli małżeństwo. Rok później była członkini rodziny królewskiej zginęła w wyniku wypadku samochodowego w Paryżu. Podróżowała wówczas w towarzystwie swojego kochanka, Dodiego Al Fayeda. Chociaż od momentu śmierci Lady Di minęło już ponad 20 lat, co jakiś czas na jaw wychodzą kolejne szczegóły z jej życia prywatnego.

bEIMQhlz

Tym razem media postanowiły bliżej przyjrzeć się również jej najbliższym. Najnowszym dokument Princess Diana's Wicked Stepmother opowiada o jej relacjach z macochą, Raine Spencer. W filmie pojawiają się również szokujące informacje na temat jej matki, Frances Shand Kydd.

Były lokaj księżnej Paul Burrell wspomina w filmie rozmowę telefoniczną pomiędzy Dianą a jej matką.

Usłyszałem płacz z pokoju Diany. Nagle zawołała "Paul chodź. Chodź szybko". Znalazłem ją skuloną na środku pokoju z telefonem przy uchu, kazała mi podejść bliżej. Mogłem usłyszeć, co mówi jej matka. (Diana) powiedziała:"Posłuchaj. Posłuchaj, co mówi mamusia".

bEIMQhlF

Okazało się, że Frances miała księżnej Dianie za złe związki z muzułmanami. Przed Dodim Al Fayedem Lady Di spotykała się bowiem z kardiochirurgiem Hasnatem Khanem. Burrell przyznał, że podczas rozmowy kobieta była pod wpływem alkoholu.

Krytykowała ją i nazywała d***ką. Mówiła: "Tym właśnie jesteś. Wychowałam d***kę, która pu****a się po mieście z muzułmanami. Powinnaś się siebie wstydzić"- wspomina lokaj Diany.

Ponoć księżną bardzo poruszyły słowa matki i zalana łzami błagała ją, by przestała.

Mamusiu, proszę, nie mów tak o mnie. Proszę, nie nazywaj mnie tak - błagała Lady Di.

bEIMQhlG

Mimo jej próśb Raine Spencer kontynuowała swój wywód. W końcu księżna postanowiła zakończyć nie tylko upokarzającą ją rozmowę, ale również wszelkie relacje z Frances.

"Odłożę teraz słuchawkę i nigdy więcej się do ciebie nie odezwę". Dokładnie tak zrobiła. Nigdy więcej nie rozmawiała już z matką - wspomina Paul Burrell.

Jak myślicie, jakie jeszcze tajemnice z życia księżnej Diany zdradzą jej byli współpracownicy?

bEIMQhlH
bEIMQhma
KOMENTARZE
(143)
Maa
2 lata temu
Nie, droga mamo. Wychowałaś Dianę na "królową ludzkich serc". Była pięknym człowiekiem, wrażliwym i uczulonym na cudzą krzywdę.
gość
2 lata temu
Mimo jej próśb Raine Spencer kontynuowała swój wywód. W końcu księżna postanowiła zakończyć nie tylko upokarzającą ją rozmowę, ale również wszelkie relacje z Frances. To w koncu z kim rozmawiała?? Z macocha czy matka??
Gość
2 lata temu
Najpierw wystawiła ją na nieszczęśliwe małżeństwo z następcą tronu (przecież to był aranżowany ślub), a później nieszczęśliwą gnoiła. Biedna ta Diana, od nikogo bliskiego wsparcia :(
bEIMQhmb
Kość
2 lata temu
Mamusi nie chodziło o szczęście córki ale o prestiż. To przecież Karol odrzucił Dianę i chodził do Camilli więc co miała robić chodzić za nim jak pies? Wierzyła że wyszła za człowieka który ją kocha a on ją wykorzystał jako surokatkę i chodził do C
Lili
2 lata temu
O zmarłych źle się nie mówi, ale wizerunek Diany jest mocno naginany. Media zrobiły z niej niewinne uosobienie dobra. Na dobrą, sprawę, nigdy nie powiedziała nic mądrego. Była dość tępa i mocno psychicznie zaburzona. Miewała liczne romanse, potem stalkowała i wydzwaniała do byłych kochanków, kiedy ją rzucali.
Najnowsze komentarze (143)
jhgfd
2 lata temu
Matka miała rację
Bartunio
2 lata temu
Zabawne, Clue kobiet - najpierw ją wychowała na dz***kę, a później ma o to pretensje. Hahaha F**k logics
gość
2 lata temu
nic dziwnego że miała takie niskie poczucie wartości mając taką matkę. :(
Gość
2 lata temu
Gdyby Diana żyła z całego serca wspierała by harrego i megan
gość
2 lata temu
A ty mamusiu odeszłaś z domu, zostawiajac dwójkę małych dzieci. Kto tu jest większa k......
Gość
2 lata temu
TO Matka czy macocha?
gość
2 lata temu
Teraz wszyscy uwielbiają Dianę, bo jest idealna, nie żyje i możną ją postawić na piedestale. Ale zapominamy, że jak żyła to codziennie ją opluwano.
Gość
2 lata temu
Diana.....szukała wsparcia miłości...po Prostu bycia z kimś komu ufa, niesy wszyscy ją wykorzystywali ..a była naprawdę dobrym człowiekiem.
bEIMQhlT
gość
2 lata temu
Przecież matka jej nie wychowała,tylko zostawiła.
Gość
2 lata temu
Co za głupoty wypisujecie pudel !Raine Spencer nie była żadną matką tylko macochą Diany.
gość
2 lata temu
No, trochę dziwne, ze tak ją pociagali muzułmanie. Zaden Anglik sie jej nie podobaĺ?
gość
2 lata temu
Wymyślają co rusz coś nowego by napędzać zainteresowanie.... Diana była wrażliwa , a może i nawet nadwrażliwa , kwitła w atmosferze miłości, gasła , gdy Ci , którzy powinni ją wspierać, byli chłodni , a nawet oziębli wobec niej.
gość
2 lata temu
matka miała rację!
grudziądzanka
2 lata temu
Nic dziwnego że zerwała z nią kontakt bo żadna matka nie powinna tak mówić o swoim dziecku
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEIMQhmM
bEIMQhmN
bEIMQhmO
bEIMQhmP
bEIMQhmQ
bEIMQhmv