Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tomasz Karolak żartuje z długu na 110 tys.zł: "Weźcie poduszki, bo Senator Milioner zabierze widownię"

111
Podziel się:

Na Instagramie aktora pojawiło się osobliwe "oświadczenie". Wyszło zabawnie?

Tomasz Karolak żartuje z długu na 110 tys.zł: "Weźcie poduszki, bo Senator Milioner zabierze widownię"
bEExOKHV

Tomasz Karolak wielu Polakom kojarzy się przede wszystkim z licznymi rolami w popularnych komediach romantycznych. Poza planem filmowym aktor musi jednak zmagać się z problemami zwykłych śmiertelników.

Okazuje się, że Karolak zaciągnął dług u senatora Platformy Obywatelskiej, Roberta Downhana. W oświadczeniu majątkowym polityka znalazła się bowiem informacja, że gwiazdor jest mu winien całe 110 tysięcy złotych.

bEExOKHX

W rozmowie z Faktem Downhan wytłumaczył, że aktor poprosił go o pomoc przy zakupie widowni do teatru IMKA, którego jest dyrektorem. Tym sposobem senator stał się gwarantem jego leasingu. Chociaż Karolak zarzekał się, że zadba o terminowe spłacanie rat, wkrótce jego znajomy zaczął otrzymywać pisma informujące o zadłużeniu, a przez odsetki kwota wzrosła już do 260 tysięcy złotych.

Ostatecznie sprawa weszła na drogę sądową. Tomasz Karolak zarzekał się jednak, że winna całej sytuacji jest nieuczciwa księgowa. Portal WP Gwiazdy zwrócił się do aktora z prośbą o komentarz. W odpowiedzi ten przyznał jedynie, że "Senator Milioner ma całkowitą rację" i odesłał dziennikarzy na swój Instagram.

Jak to często bywa w przypadku celebryckich dramatów, Karolak postanowił również zabrać głos w mediach społecznościowych. Na jego Insta Story pojawił się plakat sztuki Testosteron w reżyserii Andrzeja Saramonowicza, który dyrektor teatru opatrzył osobliwym podpisem.

bEExOKId

Zapraszamy! Testosteron z teatru w Częstochowie! Reżyseria Andrzej Saramonowicz, czyli autor. Weźcie poduszki, bo Senator Milioner zabierze widownię (bo jest jej właścicielem, a w Teatrze niełatwo), to będziemy na tyłkach siedzieć! Klimat też będzie! Gramy grudzień 13,14! Festiwal Polska w Imce!

Wygląda na to, że zadłużenie w wysokości 110 tysięcy złotych to dla Karolaka idealny powód do żartów. Uśmialiście się?

bEExOKIe
bEExOKIf
bEExOKIy
KOMENTARZE
(111)
Gość
2 lata temu
I teraz na miejscu tego senatora dobralabym mu się do tyłka bez żalu i litości. Cwaniak za dyche... A feee
Gość
2 lata temu
Żenujące
Polson
2 lata temu
zobaczymy, jak dlugo tak pocwaniakuje
bEExOKIz
Gość
2 lata temu
Jaka by to nie była widownia facet cię wspomógł wiec oddaj kasę dłużniku .wstyd się jeszcze w mediach wypowiadać w sposób bezczelny wiedząc ze się zalega wobec kogoś kto pomógł kiedyś. Co za dno moralne ci celebryci
Abc
2 lata temu
Kiedyś lubiłam Karolaka, ale od jakiegoś czasu moje nastawienie do niego diametralnie się zmieniło. Cwaniactwo i pajacowanie nie podobają mi się. Przykro mi panie Karolak, stracił pan w moich oczach i już nic tego nie zmieni
Najnowsze komentarze (111)
gość
2 lata temu
Viole mami ? A kto inny by ją chciał? Co ona sobą przedstawia?
gość
2 lata temu
Ja też pożyczyłam biorąc w banku pożyczkę dwadzieścia lat temu i kontakt się urwał. Tzw. dobry przyjaciel i brak potwierdzenia.
gość
2 lata temu
A konkubina kołek lata po fryzjerach i specach medycyny estetycznej, nie liczy się, że szasta cudzym pieniędzmi.
gość
2 lata temu
Karolak żenujący czlowieczek
Tyuuhg
2 lata temu
Chłopie pożyczyłej to oddaj ,w innym kraju to byś miał wyrok , a nie się śmiejesz jaki kraj tacy celebryci
Binek.
2 lata temu
zawsze możesz zostać ch...m.
Lady Agunia
2 lata temu
Jakie trzeba mieć układy,że taki przeciętny aktor dostaje rolę w filmie? Wieprezek Karolak nigdy nie był z mojej bajki. Taki nijaki [nie zabawny i nie męski]
ość
2 lata temu
Cienki aktor.
bEExOKIr
gość
2 lata temu
obrzydliwy,obleśny facet
Gośćytr
2 lata temu
Jak zwykle żenujący poziom tego pana
Gość
2 lata temu
Cwaniak zaj...ny jeden
gość
2 lata temu
Ten się śmiej kto się śmieje ostatni Panie Karolak ha ha ha
gość
2 lata temu
Żenujący typ nawet szkoda komentować jego słowa bo nie ma w nich sensu tak jak i w jego rolach w serialach tasiemcowych dające mu niezłe utrzymanie
gość
2 lata temu
Facet podzyrowal pożyczkę jak rozumiem, a Karolak nie płaci i SZYDZI z kogoś kto mu pomógł. Ten facet będzie musiał długi spłacić za Karolaka. A ja go lubiłam! A to zwykła me.da jest.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEExOKJk
bEExOKJl
bEExOKJm
bEExOKJn
bEExOKJo
bEExOKIT