Refleksyjna Paulina Krupińska nie obchodzi Halloween. "Jakoś mi nie po drodze z tym świętowaniem"

293
Podziel się

Krupińską wsparły inne celebrytki. "A zdjęcie Lewandowskiej w przebraniu polubione" - zauważyła fanka.

Refleksyjna Paulina Krupińska nie obchodzi Halloween. "Jakoś mi nie po drodze z tym świętowaniem"

Przebieranie się i zabawa na imprezie 31 października co roku wywołuje w Polakach sporo emocji. Dla niektórych rozrywkowy charakter tradycycji, która ma pogańskie korzenie, kłóci się z obchodzonym w naszym kraju 1 listopada dniem Wszystkich Świętych. Co ciekawe Halloween pokochali celebryci, a niektórzy, jak Gosia i Radek Majdanowie, bardzo solidnie przygotowują stylizacje, czyniąc ze swoich przebrań prawdziwe wydarzenie.

Starania gwiazd nie są doceniane przez wszystkich fanów. Najboleśniej przekonali się o tym Robert i Ania Lewandowscy, którzy zostali skrytykowani za... promowanie satanizmu.

Okazuje się, że nie wszyscy polscy celebryci dali się porwać magii Halloween. Paulina Krupińska w czwartek wieczorem zamieściła na Instagramie post, w którym wyraziła swoją niechęć do radosnych przebieranek i "cukierków albo psikusów".

Halloween to ja mam codziennie rano przed lustrem. A tak na poważnie, czy tylko ja nie obchodzę Halloween? Jakoś nie po drodze mi z tym świętowaniem - napisała.

Głos celebrytki wsparły Klaudia Halejcio i Anna Kalczyńska.

Ja też nie. Szczególnie w tym roku. Chociaż dzieci się przebierają. Trudno mi im odmówić zabawy z kolegami, ale na cmentarz pojechaliśmy, zanim ruszyły przebieranki - napisała prowadząca "Dzień Dobry TVN".

Krupińską w nieobchodzeniu Halloween wsparło wiele komentujących internautów. Jedna z fanek pochwaliła ją nawet, że jest "jedyną normalną". Inne wskazywały na to, że przez takie święta zanikają polskie tradycyje i zwyczaje. Znalazły się też jednak obrończynie Halloween, dla których to tylko "zabawa, przełamująca polską, szarą jesień".

Jedna z dociekliwych fanek zauważyła, że Krupińska "polubiła" halloweenowe zdjęcie swojej koleżanki, Anny Lewandowskiej.

Ale czy pani krytykuje, czy raczej tylko nie odnajduje się w tym? Bo widzę, że post Anny Lewandowskiej w przebraniu polubiony.

Niech każdy robi, co się jemu podoba - odpowiedziała krótko.

Inna internautka chciała się upewnić, czy Krupińska nie jest przypadkiem selektywna w obchodzeniu "amerykańskich świąt" i spytała o Walentynki. Celebrytka szybko ją jednak zgasiła, zapewniając, że ich nie celebruje.

Oburzają Was Halloween i Walentynki?

KOMENTARZE
(293)
Gość
4 miesiące temu
Niech kazdy robi co chce. Nie obchodzi, ale nie krytykuje innych, brawo!
gość
4 miesiące temu
hipokryzja polskich celebrytek to jest temat na pracę magisterską
Kkffh
4 miesiące temu
Ludziw to nie jest amerykańskie święto! Poświęccie 5 minut na wujka google a potem komentujcie.
Lisa
4 miesiące temu
nareszcie jakas normalna kobieta
HhjGość
4 miesiące temu
Ta zabawa w halloween to jakaś porażka bo nie można nazwać tego świętem absolutnie 1 listopada jest to czas zadumy modlitwy za zmarłymi niech nikt niebosiężne ze halloween obchodzi się ostatniego października bo gowni mnuevto interesuje jest to chore i tyle dziwie się tym celebrytom stare a w gliwie pustka
Najnowsze komentarze (293)
gość
3 miesiące temu
to święto" jest słabe
gość
3 miesiące temu
Szkoda ze Polacy zapomnieli ze wszystkich świętych to dawne dziady zmienione przez największa sektę KK
gość
4 miesiące temu
Bardzo mądrze Pani Paulino !
gość
4 miesiące temu
bardzo mądrze-popieram
różnice
4 miesiące temu
Londyn minimalne pokazywanie na zewnątrz tego "święta". Prywatnie pewnie coś jest. Dziecka osobiście nie widziałam przebranego.
Dzeki
4 miesiące temu
To nie nasze swieto a my jak te małpy musimy naśladować czasami trzeba się zastanowić
pbe
4 miesiące temu
Satanisci też ludzie
Gość
4 miesiące temu
Na lewandowskich to juz patrzeć się nie da. Wszędzie pchają te ryje. Strach lodówkę otworzyć
gościu
4 miesiące temu
Jakby nie było, 31 październik jest świętem satanistów i świętować ten dzień nawet w formie zabawy, to nie koniecznie. Lepiej poczekać na kolejny dzień i cieszyć się świętymi. mam na myśli, oczywiście, chrześcijan.
gościu
4 miesiące temu
Jakby nie było 31 października jest to święto satanistów i świętować ten dzień nawet w formie zabawy, to jakoś tak nie koniecznie. Lepiej poczekać na kolejny dzień i cieszyć się świętymi. Mówię oczywiście o chrześcijanach.
Polak
4 miesiące temu
Już jej nie lubię...
Polak
4 miesiące temu
Słowianie to poganie i niech tak zostanie...
gość
4 miesiące temu
Zgadzam się z nią.
Gość
4 miesiące temu
Popieram Paulinke.
...
Następna strona